Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

دوره آمادگی آزمون زبان MSRT، MHLE و TOLIMO در اصفهان

دوره آمادگی آزمون زبان MSRT، MHLE و TOLIMO در اصفهان

مدت زمان (ساعت):

60

گواهینامه پایان دوره:

ندارد

نوع دوره:

حضوری

شهریه (تومان):

3.200.000

مراکز برگزاری دوره:

مرکز آموزش خواجو

4.5/5 - (6 امتیاز)

مشاوره رایگان

با تکمیل این فرم، پیش از ثبت نام در دوره از امکان مشاوره رایگان بهرمند شوید.

دوره آمادگی آزمون زبان MSRT،MHLE و TOLIMO یکی از دوره های زبان بزرگسالان جهاد دانشگاهی برای دانشجویانی است که می‌خواهند در آزمون‌های زبان داخل کشور شرکت کنند. افرادی که در کلاس آمادگی آزمون زبان دکتری جهاد دانشگاهی اصفهان شرکت می‌کنند، می‌توانند همه مهارت‌های لازم برای کسب نمره قبولی در آزمون‌های زبان MSRT، MHLE و تولیمو در اصفهان را به دست آورند.

آزمون زبان msrt چیست

آزمون MSRT چیست؟

MSRT مخفف عبارت Ministry of Science, Research and Technology است و یکی از آزمون‌های زبان دکتری در ایران به شمار می‌رود. سازمان امور دانشجویان مسئول برگزاری آزمون MSRT در داخل ایران زیر نظر وزارت علوم است که حدود 10 بار در سال آن را برگزار می‌کند. بیشتر متقاضیانی که در کلاس آمادگی آزمون زبان MSRT در اصفهان شرکت می‌کنند، داوطلبان کنکور دکتری یا دانشجویان این مقطع هستند؛ زیرا MSRT از آزمون‌های مورد قبول سازمان سنجش است و می‌تواند شرط داشتن نمره زبان را برای قبولی در آزمون دکتری برآورده کند.

به همین منظور دوره آمادگی آزمون MSRT در اصفهان ویژه دانشجویان دکتری دانشگاه‌های داخل کشور و دانشجویان پسر کارشناسی ارشد که قصد خروج از کشور برای ادامه تحصیل دارند، در جهاد دانشگاهی واحد اصفهان برگزار می‌شود.

آزمون زبان mhle چیست

آزمون MHLE چیست؟

آزمون MHLE هم یکی دیگر از آزمون‌های زبان مخصوص دانشجویان مقطع دکتری در رشته‌های مربوط به وزارت بهداشت است که سطح زبان دانشجویان را می‌سنجد. بنابراین کلاس آمادگی آزمون زبان MHLE اصفهان یکی دیگر از دوره‌های آمادگی آزمون زبان دکتری جهاد دانشگاهی برای دانشجویانی است که قصد شرکت در این آزمون را دارند.

تعداد پرسش‌های آزمون MHLE برابر 100 عدد است که در 4 بخش شنیدار، درک مطلب، واژگان و گرامر برگزار می‌شود و نمره منفی ندارد. شما می‌توانید با شرکت در دوره آمادگی آزمون زبان MHLE در اصفهان برنامه‌ریزی‌های لازم برای شرکت در این آزمون و رفتن به مقاطع بالای تحصیلی را انجام دهید.

آزمون زبان تولیمو tolimo چیست

آزمون تولیمو چیست؟

آزمون زبان TOLIMO هم یکی دیگر از آزمون‌های استاندارد تعیین سطح دانش زبان انگلیسی است که توسط سازمان سنجش برای دانشجویان دکتری یا متقاضیان شرکت در کنکور دکتری برگزار می‌شود و شامل دو بخش تستی و تشریحی است. اضافه شدن بخش تشریحی به این آزمون، باعث شده که تولیمو در مقایسه با MSRT و MHLE پیچیدگی بیشتری داشته باشد.

به همین دلیل مرکز خواجو جهاد دانشگاهی اقدام به برگزاری کلاس آمادگی آزمون زبان تولیمو در اصفهان کرده است. علاوه بر این، افرادی که می‌خواهند از بورسیه‌های اعزام به دانشگاه‌های خارج از کشور هم استفاده کنند، نیاز به دریافت مدرک آزمون TOLIMO دارند که با شرکت در دوره آمادگی آزمون زبان دکتری در اصفهان می‌توانند به این هدف دست پیدا کنند.

معرفی بخش های مختلف آزمون MSRT

آزمون MSRT یک آزمون 100 دقیقه ای با 100 سوال در حوزه‌های Listening، Reading و Grammar است. بخش شنیداری این آزمون شامل 30 سوال بوده و 30 دقیقه زمان دارد؛ در بخش گرامر هم 30 سوال مطرح می‌شود که برای پاسخگویی به آن‌ها 20 دقیقه زمان دارید. در نهایت بخش درک مطلب و لغت امتحان گرفته می‌شود که شامل 40 سوال است و حدود 50 دقیقه برای جواب دادن به این سوالات به شما زمان داده می‌شود.

یکی از مزیت‌های شرکت در دوره آمادگی آزمون زبان MSRT در اصفهان این است که علاوه بر یادگیری کلیه مهارت‌ها و ترفندها برای پاسخگویی به سوالات این آزمون، دایره لغات شما گسترش پیدا کرده و می‌توانید با شرکت در آزمون‌های شبیه سازی شده، مهارت‌های خود را ارتقا دهید.

معرفی منابع آزمون زبان msrt

مهمترین منابع این آزمون که در کلاس آمادگی آزمون زبان MSRT هم تدریس می‌شوند، عبارتند از:

۱. TOEFL Preparation KIT

۲. Barron’s Essential Words for TOEFL

۳. Understanding and Using English Grammar – By: Betty Azar

۴. Vocabulary for high school students

۵. 504 Essential Words For TOEFL

۶. (Longman Preparation for the TOEFL (the paper-based

معرفی بخش های مختلف آزمون MHLE

آزمون MHLE هم مانند ام اس آر تی دارای 4 بخش و 100 سوال است که شامل 30 سوال شنیداری، 20 سوال لغات، 30 سوال درک مطلب و 20 سوال گرامر می‌شوند. به دلیل اینکه آزمون MHLE مخصوص دانشجویان رشته های علوم پزشکی است، در سوالات این آزمون بیشتر از مطالب Medical & Health استفاده می‌شود. به همین دلیل تمرکز ما در کلاس آمادگی آزمون MHLE جهاد دانشگاهی بر روی بهبود مهارت‌های زبان تخصصی افراد برای درک مطالب پزشکی مطرح شده در این آزمون است.

معرفی بخش های مختلف آزمون زبان تولیمو

آزمون زبان تولیمو دارای دو دفترچه مربوط به سوالات تستی و تشریحی است که در دفترچه سوالات تشریحی، یک سوال برای سنجش مهارت نوشتن متن و مقاله به داوطلبان داده می‌شود. داوطلبان برای پاسخگویی به این سوال، 30 دقیقه زمان دارند و باید آن را در داخل همان دفترچه سوال بنویسند. به همین دلیل در کلاس آمادگی آزمون زبان تولیمو جهاد دانشگاهی، تمرین‌هایی برای تقویت مهارت نوشتاری برای موفقیت در این بخش به شما داده می‌شود.

پس از آن دفترچه سوالات تستی در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرد که 140 سوال در بخش‌های ساختار و نوشتار زبانی، درک مطلب و شنیداری طرح شده اند و جزییات آن به شرح زیر است:

  • بخش ساختار و نوشتار زبانی (Structure and Written Expression): 40 سوال و 30 دقیقه زمان پاسخگویی
  • بخش درک مطلب (Reading Comprehension): 50 سوال و 55 دقیقه زمان پاسخگویی
  • درک مطلب شفاهی یا شنیداری (Listening Comprehension): 50 سوال و 35 دقیقه زمان پاسخگویی

معرفی بخش های مختلف آزمون زبان تولیمو tolimo

باید بدانید که در آزمون تولیمو، سوالات بخش شنیداری از بلندگو پخش می‌شوند و تکرار نخواهند شد؛ در نتیجه باید در حین شنیدن سوالات، جواب آن‌ها را در پاسخنامه وارد کنید. به همین دلیل یکی از قسمت‌های اصلی در کلاس آمادگی آزمون تولیمو در اصفهان، تقویت مهارت‌های شنیداری شرکت کنندگان برای پاسخگویی همزمان به سوالات بخش تستی است.

مزیت شرکت در دوره آمادگی آزمون زبان دکتری در اصفهان

  • برگزاری فشرده کلاس‌ها برای داوطلبانی با زمان محدود
  • استفاده از منابع به روز و معتبر برای گسترش دانش لغوی شرکت کنندگان
  • آموزش مهارت‌های لازم برای کسب موفقیت در آزمون
  • دریافت مدارک موردنیاز برای استفاده از فرصت‌های مطالعاتی و بورسیه های تحصیلی دولتی
  • اجرای آزمون‌های شبیه سازی شده برای افزایش آمادگی شرکت کنندگان

راه های ارتباط با مراکز جهاد دانشگاهی

شهریه دوره آمادگی آزمون زبان دکتری جهاد دانشگاهی اصفهان

دوره آمادگی آزمون زبان دکتری جهاد دانشگاهی اصفهان در مرکز خواجو جهاد دانشگاهی به صورت حضوری برگزار می‌شود و مهارت‌های لازم برای شرکت در هر سه آزمون تولیمو، MSRT و MHLE در طی آن آموزش داده می‌شود. کلاس آمادگی آزمون های زبان MSRT، MHLE و TOLIMO در یک دوره 60 ساعته برگزار می‌شود. کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری که قصد شرکت در هریک از آزمون‌های زبان دکتری را داشته باشند، می‌توانند در دوره آمادگی آزمون‌های زبان دکتری در اصفهان شرکت کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 03132125151 تماس بگیرید.

سوالات متداول

پیش نیاز شرکت در کلاس آمادگی آزمون زبان دکتری جهاد دانشگاهی چیست؟

برای شرکت در کلاس آمادگی آزمون زبان دکتری در اصفهان باید مهارت‌های زبان عمومی خوبی داشته باشید تا بتوانید صرفا با یادگیری مهارت‌ها، در این آزمون‌ها موفق شوید.

دوره آمادگی آزمون زبان MSRT، MHLE و TOLIMO برای چه کسانی مناسب است؟

برای شرکت در دوره‌های آمادگی آزمون زبان دکتری در اصفهان باید دانشجوی کارشناسی ارشد یا دکتری، متقاضی شرکت در کنکور دکتری یا خواستار استفاده از بورسیه‌های دولتی و فرصت‌های مطالعاتی باشید.

مدرس دوره

سایر دوره های آموزشی

نوع دوره:

آفلاین

مراکز برگزاری دوره:

شهریه (تومان):

رایگان

نوع دوره:

آفلاین

مراکز برگزاری دوره:

شهریه (تومان):

رایگان

قبلی
بعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − 4 =

نمونه گواهی پایان دوره های جهاد دانشگاهی