چهارشنبه 01 خرداد 1398

آموزش زبان فرانسه
با متد Alter Ego

 

 

سیستم Alter Ego نتیجه ی زحمات گروهی از اساتید فرانسه با هدف تدریس این زبان بعنوان زبان دوم در سطح جهان می باشد.

تعداد زیادی از استادان مطرح فرانسه گرد هم آمدند تا سیستمی را طراحی نمایند که به نیازهای واقعی زبان آموزان در کلاس پاسخ داده شود. در این متد از ساختاری بهره برده شده که هم برای معلم و هم برای زبان آموز آسان می باشد.

این متد به لطف موادی که در آن نهفته است، همچون تصاویر گویا، لوح فشرده و  کتاب کار  فرصت های زیادی را برای زبان آموزان جهت تمرین مکالمه بوجود می آورد. همچنین این متد زبان آموزان را برای شرکت در آزمون های DELF, DALF, TCFو TEF آماده می سازد.

در ابتدای هر کتاب، بطور واضح نوشته شده که با اتمام آن، به چه سطحی از دانش زبان دست خواهید یافت و چون سطح لغات و گرامر و شنیدار این متد به نسبت بالا می باشد، در صورت کامل کار کردن زبان آموز، میتواند حتی از سطح ادعا شده بر روی جلد نیز فراتر رفت. 

 اين متد که در 5 جلد طراحي و تنظيم شده است، به اين ترتیب كه هر جلد آن در برگيرندهٔ يكي از سطوح زباني (A1/A2-B1/B2-C1/C2) و مطابق با استاندارد هاي جهاني آموزش زبان فرانسه است .

متد آموزش زبان فرانسه Alter Ego با در نظر گرفتن استاندارد آموزشی اروپا CECR روش تدریس را طوری تدوین نموده که در آن، زبان فرانسه با بکارگیری 3 مهارت یادگیری، آموزش و تجربه آموخته می شود . برای یادگیری بهتر دانشجویان زبان فرانسه، در این متد تمریناتی بکار گرفته شده است که زبان آموز تشویق به ادامه یادگیری شده و با واقعیت ها آشنا می شود .

همچنین این روش تدریس،  رایج ترین متد آموزشی در سطح دانشگاهی و آموزشگاهی در سراسر جهان از جمله کشور خودمان، ایران می باشد . آنچه کتاب های آموزش زبان فرانسه Alter Ego را از ديگر متدهاي آموزشي متمايز مي‌سازد آن است كه اين متد همزمان بر چهار مهارت زباني تكيه دارد و زبان آموزان علاوه بر آنكه بعد از به پايان رساندن كتاب اول قادر به صحبت كردن می باشند بلكه اين توانايي را نيز داردند تا نامه و يا متني را به زبان فرانسه در حد مبتدی بنويسند و يا متني نه چندان راحت را به زبان فرانسه بفهمند و مكالمات روزمره فرانسویان را صحيح بكار برند . 

 

عنوان دوره

Duration

اعلام برنامه در مراکز

مکالمه زبان فرانسه CRF1

کلیک کنید

مکالمه زبان فرانسه CRF2

کلیک کنید

مکالمه زبان فرانسه CRF3

کلیک کنید

مکالمه زبان فرانسه CRF4

کلیک کنید

مکالمه زبان فرانسه CRF5

 

کلیک کنید

جهت اطلاعات بیشتر و ثبت نام می توانید همه روزه از ساعت 8 الی 19 به مرکز شماره یک جهاد دانشگاهی واقع در مرداویج، خیابان آزادی، نبش چهارراه فرایبورگ مراجعه یا با شماره 36700200 الی 5 تماس حاصل فرمایید.

 

دات نت نیوک فارسی