چهارشنبه 01 خرداد 1398

آموزش زبان آلمانی
با متد Menschen

مجموعه کتابهای آموزشی Menschen (منشن) به تازگی جایگزین کتابهای Studio d (اشتودیو د) شده است و برای زبان آموزان علاقمند به یادگیری زبان آلمانی طراحی شده و مورد تایید موسسه گوته آلمان است.

در حال حاضر مجموعه کتابهای Menchen جدیدترین متد آموزش زبان آلمانی برای رده سنی بالای 18 سال است که توسط انتشارات Hueber (هوبر) طراحی و به بازار عرضه شده است. متد این کتابها براساس نیاز به روز زبان آموزان به شکلی طراحی شده که یادگیری زبان آلمانی را سهل و آسان کرده است.

هر کتاب از 4 بخش، مجموعاً 12 درس کوتاه تشکیل شده و حاوی موضوعات روزمره در کشورهای آلمانی زبان (آلمان، اتریش و سوئیس) است.

کلمه MENSCHEN به معنی انسان ها است. مجموعه کتابهای MENSCHEN برای سطوح زبان آلمانی A1، A2و B1 که با سطوح مرجع مشترک اروپایی (GER) مطابقت دارند ، برنامه ریزی شده اند که منجر به دریافت مدارک زبان آلمانی Zertifikat Deutsch B1 , ZD  می شود.


این متد 6 جلد کتاب درس (Kursbuch) به همراه کتاب تمرین (Arbeitsbuch ، CD و DVD ) دارد:

A1  با اتمام این دوره ( A1(A1.1,A1.2 شما قادر به استفاده و درک واژه های روزمره و جملات ساده در ارتباط با نیازهای مشخصی می باشید و توانایی معرفی خود و پرسش از دیگران را خواهید داشت.

A2 با اتمام این دوره ( A2(A2.1,A2.2 شما قادر به استفاده و درک واژه های پرکاربرد در ارتباط با موارد مشخص (مانند اطلاعات در باره خود و خانواده، خرید، کار و محیط اطراف) خواهید بود و توانایی بیان منظور خود را در شرایط ساده و معمولی خواهید داشت.

B1 زبان آموز قادر خواهد بود پس از این دوره ( B1(B1.1,B1.2 در صورت استفاده از زبان استاندارد و صحبت در مورد مسائل آشنا، نکات اصلی را درک نمایند و در بیشتر مواردی که در سفر به کشور مربوطه با آن روبرو می شوند، مشکلات خود را حل کند و در عین حال قادر خواهد بود با جملات ساده و پیوسته در ارتباط با مطالب آشنا و مورد علاقه، گفتگو نمایند.

 

  

عنوان دوره

Duration

اعلام برنامه در مراکز

مکالمه زبان آلمانیA1.1

کلیک کنید

مکالمه زبان آلمانیA1.2

کلیک کنید

مکالمه زبان آلمانیA2.1

کلیک کنید

مکالمه زبان آلمانیA2.2

کلیک کنید

مکالمه زبان آلمانیB1.1

 

کلیک کنید

 

دات نت نیوک فارسی