یکشنبه 26 خرداد 1398
سومین دوره ی آموزشی تکنیک های کاربردی در آزمایشگاه های تشخیص طبی برگزار شد آشنایی با برنامه های مرکز تخصصی تافل دوره های فشرده زبان انگلیسی EFT دوره آموزشی کاربرد درمانی گیاهان دارویی به هر زبانی که دوست دارید... دوره آموزشی تکنسین داروخانه دستیار کنار دندانپزشک سبک زندگی سالم

  

 

مرکز مرداویج در یک نگاه:

  •  آموزش زبان فرانسه، آلمانی،  بصورت ترمیکِ فشرده برای علاقه مندانی که قصد مهاجرات به منظور کار، تحصیل، شرکت در دوره های آموزشی، کنفرانس ها، نمایشگاه ها و... را دارند تا رفع نیاز  آنها همراهی می کند.
  • در گروه زبان انگلیسی مرکز مرداویج فقط دوره های فشرده، بر اساس کتاب American English File تحت عنوان EFT برگزار می کند. این دوره ها یکی از کوتاه ترین و موثر ترین روشهای زبان آموزی است که علاقه مندان برای شرکت در این دوره ها باید در آزمون شفاهی تعیین سطح شرکت نمایند.
  • تخصص ویژه ی این مرکز بر دوره های IELTS است، سه سطح کلاس آیلتس، آزمون های شبیه ساز و کارگاه های متنوع تقویت گرامر، لغات و دیگر موارد مورد نیاز این آزمون از برنامه های آموزشی ما است.
  • و اما گروه پزشکی؛ دوره های کوتاه مدت ویژه ی پزشکان و پیراپزشکان با هدف ارتقاء مهارتها و به روزرسانی دانش آنها و دوره های برای عموم با هدف کاربردی کردن، اشتغال زایی و ارتقاء دانش پزشکی و سلامت جامعه
  • گروه علوم تربیتی با هدف اشتغال زایی در مدارس ، پیش دبستانی ها و مهد کودک ها فعالیت دارد ؛ که شامل دوره ها تربیت معلم مدارس ابتدایی ، تربیت مربی پیش دبستانی و مهدکودک ، مدیر مهدکودک و پیش دبستانی و موسس مهدکودک  می باشد.


     

   

   

  شروع دوره های فرانسه، روسی، ترکی استانبولی و اسپانیایی


  مرکز مرداویج برای علاقه مندان به فراگیری زبان با هر نوع هدف دوره های آمورش زبان انگلیسی، آلمانی، اسپانیایی، ترکی استانبولی، روسی و فرانسه را آماده کرده است تا علاقه مندان بتوانند زبان مورد نیاز خود را با بهترین روش و کیفیت آموزشی فراگیرند و به هدف مدنظر خود در کوتاه ترین زمان ممکن نائل گردند.

  برخی از ویژگی های کلیدی این دوره ها به شرح زیر است:

  - فشرده ترین حالت کلاسی با رعایت استاندارد های آموزشی
  -
  به روز ترین متد آموزشی
  -
  اساتید برجسته و کارآزموده
  -
  تنوع ساعات آموزشی برای همگامی با زمانبندی فراگیران

  برنامه اعلام شده برای ترم جدید در جدول زیر قابل مشاهده است.

   

  نام دوره

  تاریخ شروع

  زمان برگزاری

  ساعت برگزاری

  طول دوره(ساعت)

  هزینه (تومان)

  ترکی استانبولی-ترم 1

  17/11/1395

  یکشنبه-سه شنبه

  19-17

  40

  220000

  CRF1-فرانسه

  نیمه دوم بهمن

  فرد

  19-17

  100

  550000

  اسپانیایی

  اسفند ماه

  فرد

  21-19

  60

  385000

  روسی – ترم 1

  اسفند ماه

  دو روز در هفته

  اعلام می گردد

  30

  اعلام می گردد

   

   علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر یا حضور در دوره می توانند در طول هفته از ساعت 8 الی 19 به مرکز شماره یک جهاد دانشگاهی واقع در مرداویج خیابان آزادی – نبش چهارراه فرایبورگ مراجعه یا با شماره 36700200 الی 5 تماس حاصل فرمایند.

  test
  عملیات: ایمیل | لینک ثابت |
  دات نت نیوک فارسی