شنبه 01 اردیبهشت 1397
 

زبان انگلیسی گام اول موفقیت در آزمون دکتری است. متقاضیان این آزمون به خوبی می دانند که چه در آزمون کتبی و چه در مصاحبه حضوری دانش زبان انگلیسی شرط کلیدی برای موفقیت در قبولی است.

ما در جهاد دانشگاهی همراه تان هستیم تا از این پیچ دشوار و حساس شما را به سلامت و موفقیت رد کنیم. برنامه های آموزشی به شما اعتماد به نفسی ناشی از دانش زبانی می دهد تا در آزمون دکتری موفق باشید.

گام های زیر پیش روی شماست:
1-    اگر زبان انگلیسی شما در سطح  قابل قبولی نیست و فرصت کافی تا آزمون دارید؛ پیشنهاد می کنیم پس از تعیین سطح در یکی از کلاسهای فشرده ما شرکت کنید. این کلاس ها تحت عنوان EFT می باشند و در سریع ترین، جذاب ترین و کیفی ترین روش ممکن دانش زبان شما را ارتقاء می دهند.
2-    اگر زبان انگلیسی شما در سطح قابل قبولی نیست و فرصت کافی تا آزمون ندارید؛ نگران نباشید با کمی پشتکار و حضور در دوره های زیر می توانید خود را به سطحی که آزمونی تاثیر گذار بدهید برسانید:

      -    در کلاس زبان عمومی دکتری شرکت کنید. این دوره پر طرفدار به 60 ساعت آموزشی از وقت شما نیاز دارد، استاد محمد حسین رحمانی شما را با اصول آزمون، نکاتطلایی، تست های تمرینی و مطالب کلیدی دیگر آشنا خواهند کرد. خروجی این دوره همواره رضایت فراگیران را همراه داشته است به طوری که اکثر آنها با غرور از موفقیت در آزمون خود تعریف می کنند.
     -    در کلاس تولیمو شرکت کنید. دوره ی آموزشی تولیمو که در واقع تجمیع مفید و اثر گذاری از آزمون های TOLIMO, MCHE, MSRT, MHLE  می باشد مهارتهای مرتبط با آزمون دکتری را به شما آموزش می دهد اما تمرکز آن برای قبولی در آزمون های مربوطه می باشد که قطعا در زمان مصاحبه شما به ارائه مدرک آن ملزم خواهید بود. استاد خیام با سابقه  و توانمندی فوق العاده راهنمای شما در این دوره ی آموزشی هستند.
     -    این کارگاه فوق العاده تست و نکته زبان دکتری را از دست ندهید. استاد رحمانی چکیده ی آنچه نیاز دارید را در 20 ساعت آموزشی برای شما بازگو خواهند کرد.
    -    و اما برای اولین بار کارگاهی با عنوان لغات ضروری برای آزمون دکتری در جهاد دانشگاهی طراحی شده است. اگر احساس می کنید دامنه لغات تان کم است این کارگاه مخصوص شماست. استاد خیام شما را برای فراگیری به بهترین شکل ممکن آماده خواهند کرد.

3-    اگر دانش زبان تان مناسب است؛ تعیین سطح دهید و در کلاسهای تافل یا آیلتس ما شرکت کنید. این دوره ها برای شما دو مزیت عمده دارد:
1-    آماده شرکت در آزمونی بین المللی برای داشتن مدرکی بین المللی می شوید.
2-    این مدرک برای ارائه در زمان مصاحبه آزمون دکتری بیش از حد کفایت است.
    همچنین می توانید علاوه بر حضور در کلاس های فوق همزمان در کلاس های آمادگی دکتری نیز شرکت نمایید. این گروه از فراگیران به یقیین آزمونی تاثیر گذار و لذت بخش را از سر خواهند گذراند.

برنامه کلاس های آمادگی دکتری به شرح زیر می باشد:

 

 

نام دوره

تاریخ شروع

زمان برگزاری

ساعت برگزاری

هزینه (تومان)

استاد

زبان عمومی دکتری

اعلام می گردد

شنبه - چهارشنبه

17:30-15:30

460000

استاد رحمانی

تست و نکته زبان دکتری

2دی

پنج شنبه ها(یک هفته در میان)

18:00-15:00

160000

استاد رحمانی

TOLIMO

26 آذرماه

جمعه ها

8.30-13.30

460000

استاد خیام

BASIC TOEFLE/IELTS

30 آذر

یکشنبه و سه شنبه

19 21

380000

خانم مدنی

PRE TOEFLE/IELTS

1دی

روزهای زوج

18.30-21

450000

استاد خیام

VAG

2دی

پنجشنبه ها

12:00-08:30

220000

آقای صباغان

GRE

10دی

یکشنبه-سه شنبه

21:00-18:30

330000

استاد سعادت نیا

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر یا حضور در دوره می توانند در طول هفته از ساعت 8 الی 19 به مرکز شماره یک جهاد دانشگاهی واقع در مرداویج – خیابان آزادی – نبش چهارراه فرایبورگ مراجعه یا با شماره 36700200 الی 5 تماس حاصل فرمایند.

عملیات: ایمیل | لینک ثابت |
persiasoft
hassan olfat
دات نت نیوک فارسی