Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
دوره تخصصی مدیریت زخم
فهرست مطالب

برگزاری دوره مدیریت زخم به صورت آنلاین توسط جهاد دانشگاهی واحد اصفهان

اولین دوره آنلاین مدیریت زخم جهاددانشگاهی واحد اصفهان به همت گروه پزشکی معاونت آموزشی این واحد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد اصفهان، سرپرست معاونت آموزشی جهاددانشگاهی واحد اصفهان گفت: اولین دوره مدیریت زخم با نسل نوین پانسمان‌های پیشرفته از 29 خرداد ماه به صورت انلاین شامل مباحث پایه از قبیل آشنایی با ساختار پوست، انواع زخم و پروتکل درمانی انواع زخم ، انواع پانسمان و مباحث مرتبط با طب مکمل در درمان زخم برگزار شد.

افسون نیازبخش در خصوص این دوره اظهار کرد: تربیت نیروی کاردان برای ارایه هرچه بهتر خدمت به مردم و ارتقای سطح سلامت جامعه از اهم فعالیت جهاددانشگاهی است. نیاز به دانش مدیریت زخم در بین پرسنل درمان نیازی روزافزون است و این نیاز بالاخص در استان و شهر اصفهان به خاطر مرکزیت کشور از اهمیت دوچندان برخوردار می باشد.

وی افزود: معاونت آموزشی جهاددانشگاهی واحد اصفهان با شیوع ویروس کرونا و عدم امکان برگزاری کلاس‌های حضوری و نیز در راستای رفع این نیاز، اقدام به برگزاری دوره های آنلاین مدیریت زخم کرده و در نظر دارد این دوره‌ها را ادامه دهد.

گفتنی است؛ علاقه‌مندان می‌توانند جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۳۶۷۰۰۲۰۰ تماس گرفته یا به پایگاه اینترنتی جهاددانشگاهی واحد اصفهان به آدرس jdisf.ac.ir مراجعه نمایند.

امتیاز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + سیزده =

نمونه گواهی پایان دوره های جهاد دانشگاهی