Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
آموزش مجازی
فهرست مطالب

شرکت دو هزار فراگیر به صورت آنلاین در کلاسی های مجازی جهاددانشگاهی واحد اصفهان

سرپرست معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی واحد اصفهان گفت: ویروس کرونا پروسه آموزش در جهاد دانشگاهی واحد اصفهان را متوقف نکرده است و تاکنون دو هزار فراگیر از کلاس‌های آنلاین و وبینارهای آموزشی در دوران بحران استفاده کرده‌اند.

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد اصفهان، در اولین روزهای حضور ویروس کرونا در کشور و با دستور تعطیلی مراکز آموزشی، معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی واحد اصفهان بسترهای آموزش آنلاین خود را راه‌اندازی کرد تا پروسه آموزش در جهاد دانشگاهی متوقف نشود.

افسون نیاز بخش سرپرست معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی واحد اصفهان در خصوص برگزاری کلاس‌های آموزشی و استقبال از کلاس‌های مجازی اظهار کرد: پس از اینکه به این معاونت ابلاغ شد که تا اطلاع ثانوی برگزاری کلاس‌های حضوری کنسل شده است، این معاونت بستر آموزش‌های مجازی خود را آماده و کلاس‌های خود را بر این بستر ارائه کرد.

وی افزود: تهدید ویروس کرونا برای آموزش در حال حاضر در جهاد دانشگاهی به فرصتی تبدیل شده است که علاوه بر برگزاری کلاس‌های معمول وبینارهای متعددی نیز بر بستر اینترنت به فراگیران ارائه می‌شود.

 سرپرست معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی واحد اصفهان تاکید کرد: تاکنون دو هزار فراگیر در کلاس‌ها و وبینارهای آنلاین جهاد دانشگاهی واحد اصفهان شرکت کرده‌اند.

نیازبخش ادامه داد: تا این لحظه ۱۴۰ کلاس آموزشی و ۱۳ وبینار آنلاین برگزار شده است و این روند ادامه خواهد داشت و این بستر حتی پس از آغاز کلاس‌های حضوری نیز استفاده خواهد شد.

امتیاز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − هفت =

نمونه گواهی پایان دوره های جهاد دانشگاهی