Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
ارزیابی شایستگی عمومی مدیران استان اصفهان
فهرست مطالب

ارزیابی شایستگی عمومی مدیران استان اصفهان

به همت جهاددانشگاهی واحد اصفهان، ارزیابی مدیران در سطوح مختلف اداره کل میراث ‌فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان توسط معاونت آموزشی جهاددانشگاهی واحد اصفهان انجام شد.

رئیس جهاد دانشگاهی واحد اصفهان در این خصوص اظهار کرد: شایستگی ترکیبی از ویژگی ها و قابلیت های اساسی افراد است که به عملکرد موثر و اثربخش آن ها مطابق با استانداردهای مورد انتظار منجر شده و می تواند کیفیت رفتار و عملکردشان را در حیطه وظایف و شرح شغلی آن ها پیش بینی کند.

محمود مرآثی ادامه داد: کارکنان شایسته قادرند دانش، نگرش، مهارت و تجارب شان را در بستر شغلی خود تعمیم دهند. چنین قابلیتی می تواند ریسک پذیری و توان انطباق و سازگاری آن ها را با تغییرات به طور بالایی تقویت کند.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد اصفهان، وی افزود:‌ کانون ارزیابی و توسعه شایستگی مدیران دولتی در سال های اخیر تشکیل و باعث شده است شایستگی مدیران به خوبی احراز شود.

رئیس جهاد دانشگاهی واحد اصفهان افزود: در این راستا کانون ارزیابی و توسعه شایستگی جهاددانشگاهی به عنوان مرکز مجاز اقدام به برگزاری کانون‌های مختلف برای وزارتخانه ها و سازمانها در سطح استانهای مختلف کرده و با توجه به گستره ملی این نهاد بستر لازم برای سنجش شایستگی مدیران را فراهم کرده است.

مرآثی ضمن اعلام خبر ارزیابی مدیران میراث ‌فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان توسط جهاد دانشگاهی واحد اصفهان گفت: روز چهارشنبه ۷ خرداد ماه جمعی از مدیران این سازمان با حضور در معاونت آموزشی واحد اصفهان مورد ارزیابی قرار گرفتند.

امتیاز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − نه =

نمونه گواهی پایان دوره های جهاد دانشگاهی