Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

دوره های آنلاین و حضوری گروه علوم پزشکی جهاد دانشگاهی

دوره های آموزشی علوم پزشکی

دوره‌های حوزه پزشکی جهاد دانشگاهی از پرطرفدارترین کلاس‌های آموزشی هستند که در جهاد دانشگاهی واحد اصفهان برگزار می‌شوند. علاقه‌مندان برای یادگیری مهارت‌های لازم در زمینه‌های مرتبط با پزشکی و سلامت در این دوره‌ها ثبت نام می‌کنند تا توانایی‌های لازم برای ورود به بازار کار را به دست آورند. افراد شرکت کننده در این کلاس‌ها پس از اتمام هر کدام از دوره های گروه علوم پزشکی جهاد دانشگاهی مدرک معتبر دریافت می‌کنند.

لیست دوره های گروه علوم پزشکی

نوع دوره:

حضوری, آنلاین

مراکز برگزاری دوره:

مرکز مرداویج, مرکز آموزش الکترونیک

شهریه (تومان):

حضوری 3.550.000 | آنلاین 2.400.000

نوع دوره:

حضوری, آنلاین

مراکز برگزاری دوره:

مرکز مرداویج, مرکز آموزش الکترونیک

شهریه (تومان):

حضوری 3.450.000 | آنلاین 2.300.000

چرا ثبت نام در دوره های حوزه پزشکی جهاد دانشگاهی

سلامت از مهم‌ترین پارامترهایی است که تمام مردم دنیا برای داشتن یک زندگی ایده آل به آن نیاز دارند؛ اما کاملاً طبیعی است که در تمام طول زندگی، احتمال ابتلا به بیماری برای همه مردم وجود داشته باشد و برخورداری از مراقبت‌های بهداشتی و پزشکی حق طبیعی همه افراد است. در این راستا لازم است که افرادی با داشتن علم و مهارت کافی برای کمک به مردم در مسائل بهداشتی در سراسر دنیا وجود داشته باشند.

چرا ثبت نام در دوره های پزشکی جهاد دانشگاهی الزامی است؟

در واقع روش‌های بهبود سلامت برای رسیدن به یک زندگی پایدار، نوعی مهارت است که نیاز به یادگیری دارد. در امر بهبود سلامت به غیر از پزشکان، خود مردم نیز باید آموزش‌های لازم برای رسیدن به سلامتی و روش‌های خود مراقبتی را فراگیرند. از این جهت، جهاد دانشگاهی، خود را موظف دانسته تا دوره‌های مربوط به پزشکی و سلامت را برای علاقه‌مندان به یادگیری مباحث پزشکی و بهداشت برگزار کند.

معرفی دوره‌های علوم پزشکی جهاد دانشگاهی

پزشکی جزء رشته‌های دانشگاهی بسیار سخت است که تنها افراد باهوش و با استعداد می‌توانند در این رشته به تحصیل بپردازند؛ اما در این میان، افرادی هستند که تمایل تحصیل در رشته پزشکی از طریق دانشگاه را ندارند و ترجیح می‌دهند با شرکت‌ در دوره های گروه علوم پزشکی جهاد دانشگاهی مهارت لازم برای کمک به مردم را کسب کنند و به عنوان دستیار پزشک وارد بازار کار شوند.

معرفی دوره های علوم پزشکی

به دلیل این‌که جان انسان‌ها بسیار اهمیت دارد، لازم است که افراد سخت‌کوش و ازخودگذشته برای ثبت نام دوره‌های پزشکی جهاد دانشگاهی اقدام کنند. از جمله دوره‌های گروه علوم پزشکی که در جهاد دانشگاهی اصفهان برگزار می‌شود، می‌توان موارد زیر را نام برد:

دوره کمک‌های اولیه و فوریت‌های پزشکی

در دوره فوریت‌های پزشکی جهاد دانشگاهی اصفهان شما با اصول کمک‌های اولیه آشنا می‌شوید. شرکت در این گزینه از دوره‌های جهاد دانشگاهی برای همه افراد لازم است؛ زیرا آموزه‌های آن به شما کمک می‌کنند تا بتوانید در مواقع بحرانی عملکرد خوبی از خود نشان داده و جان افراد را نجات دهید.  برای اطلاعات بیشتر به ” دوره  کمک های اولیه جهاد دانشگاهی ” مراجعه فرمایید.

دوره تکنسین داروخانه

دوره نسخه خوانی جهاد دانشگاهی شما را با نام و کاربرد داروهای مختلف آشنا کرده و مهارت کافی برای مشغول به کار شدن در داروخانه و کسب درآمد را به شما می‌آموزد. برای اطلاعات بیشتر به ” دوره  آموزش تکنسین داروخانه ” مراجعه فرمایید.

کارگاه وکیوم تراپی زخم

دوره تخصصی مدیریت زخم جهاد دانشگاهی هم برای پزشکان و هم علاقه مندان به ثبت نام دوره های تخصصی پزشکی جهاد دانشگاهی بسیار مفید است. در این کلاس آموزشی شما با انواع زخم‌ها و نحوه پانسمان هریک آشنا شده و جدیدترین شیوه‌ها را در این زمینه یاد می‌گیرید. برای اطلاعات بیشتر به ” کارگاه آموزش وکیوم تراپی  ” مراجعه فرمایید.

دوره دستیار دندانپزشک

دوره دستیار دندانپزشک جهاد دانشگاهی از جمله پرکاربردترین دوره‌های پزشکی است که مهارت‌های کافی برای کار در کنار دندانپزشکان را به شما می‌آموزد. برای اطلاعات بیشتر به ” دوره  دستیار دندانپزشک ” مراجعه فرمایید.

اهمیت شرکت در دوره های علوم پزشکی جهاد دانشگاهی

افزایش جمعیت و به دنبال آن افزایش مراکز درمانی و بیمارستان‌ها باعث شده است تا نیاز به نیروی انسانی و کادر درمان بیش از پیش بالا رود. از طرفی وزارت بهداشت در زمینه پذیرش چنین رشته‌هایی با محدودیت روبه‌رو است. همچنین رشته‌های این حیطه از مشاغلی هستند که بیمارستان‌ها و مراکز درمانی به آن نیاز زیادی دارند. به دلیل این‌که این مشاغل با جان انسان‌ها سر و کار دارند، تربیت افراد متعهد و متخصص الزامی است.

اهمیت شرکت در دوره های پزشکی جهاد دانشگاهی اصفهان

تعداد بالای افراد علاقه‌مند به حوزه‌های پزشکی، باعث شده تا دوره های گروه علوم پزشکی در جهاد دانشگاهی اصفهان برگزار شوند. همچنین داوطلبان می‌توانند در دوره های آموزش  جهاد دانشگاهی اصفهان مانند دوره کمک‌های اولیه شرکت کنند.

شرایط ثبت نام در دوره های علوم پزشکی جهاد دانشگاهی

افراد داوطلب برای شرکت در دوره‌های حوزه پزشکی جهاد دانشگاهی اصفهان باید به اندازه کافی علاقه و انگیزه داشته باشند و از خود گذشتگی های لازم را برای کمک به دیگران در وجود خود ببینند.

شرایط ثبت نام در دوره های علوم پزشکی جهاد دانشگاهی

این افراد باید از مسئولیت‌پذیری بالایی برخوردار باشند و نسبت به موارد زیر خود را متعهد بدانند:

  • به‌موقع حاضر شدن در محل کار
  • رعایت زمان شیفت‌های کاری
  • برخورداری از حس همدلی و همکاری نسبت به سایر افراد تیم
  • آگاهی از نیازهای بیمار
  • خوش‌اخلاق بودن
  • صداقت و صمیمیت
  • توانایی نگه‌داشتن رازهای بیمار
  • ایجاد احساس آرامش در بیماران
  • احترام گذاشتن به بیماران و هم‌تیمی‌های خود
  • پوشیدن فرم مخصوص

در کنار این موارد، هریک از دوره های پزشکی جهاد دانشگاهی دارای شرایط خاص خود هستند. در نتیجه برای کسب اطلاعات بیشتر پیشنهاد می‌دهیم که با مراکز جهاد دانشگاهی اصفهان تماس بگیرید و سوالات خود را مطرح کنید.

اعتبار مدرک دوره‌های علوم پزشکی جهاد دانشگاهی اصفهان

شما بعد از سپری کردن هر کدام از دوره های گروه علوم پزشکی جهاد دانشگاهی می‌توانید گواهینامه مربوط به آن دوره را دریافت کنید. این گواهینامه به شما اجازه می‌دهد تا در بازار کار به عنوان یک نیروی دارای تخصص پذیرفته شوید. گواهینامه دوره های پزشکی جهاد دانشگاهی معتبر و قابل ترجمه هستند و در نتیجه در بیمارستان‌ها و درمانگاه‌ها پذیرفته می‌شوند.

برای ثبت نام دوره های پزشکی جهاد دانشگاهی لازم است که فرد از مجموعه‌ای از خصوصیت‌های اخلاقی و ظاهری مانند اخلاق خوش، مهارت برقراری ارتباط با بیماران و تعهد کاری برخوردار باشد.

حداقل مدرک لازم برای شرکت در دوره های گروه علوم پزشکی جهاد دانشگاهی دیپلم است.

نمونه گواهی پایان دوره های جهاد دانشگاهی