Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

دوره های حضوری و آنلاین گروه کامپیوتر و نرم افزار جهاد دانشگاهی

دوره های آموزش کامپیوتر جهاد دانشگاهی

با شرکت در دوره های‌کامپیوتر جهاد دانشگاهی که به دو صورت آنلاین و حضوری در مراکز جهاد دانشگاهی واحد اصفهان برگزار می‌شوند، می‌توانید مدرک معتبری دریافت کنید که برای ورود به بازار کار مناسب است. همچنین دوره‌های آموزش کامپیوتر جهاد دانشگاهی برای افرادی که به مهارت‌هایی در این حوزه علاقه‌مند هستند، فرصت خوبی را می‌دهد تا بتوانند آگاهانه‌تر علایق خود را دنبال کرده و در نهایت یک مهارت جهانی را یاد بگیرند.‌

نوع دوره:

حضوری, آنلاین

مراکز برگزاری دوره:

مرکز جابر انصاری, مرکز هشت بهشت غربی, مرکز آموزش الکترونیک

شهریه (تومان):

3.900.000

اهمیت شرکت در کلاس کامپیوتر جهاد دانشگاهی

اهمیت یادگیری مهارت‌های کامپیوتری در دنیای امروز به جایی رسیده است که کم‌تر کسی پیدا می‌شود که نیاز به یادگیری آن را در خود احساس نکرده باشد. امروزه در تمام شرکت‌ها، اداره‌ها، مراکز آموزشی و کارخانه‌ها نیاز به کامپیوتر به امری اجتناب‌ناپذیر تبدیل شده است و همین باعث شده تا افراد زیادی برای شرکت در دوره های آموزش کامپیوتر به صورت حضوری یا آنلاین درخواست دهند. از این جهت دوره های کامپیوتر جهاد دانشگاهی واحد اصفهان در دوره های حضوری و آنلاین برای متقاضیان برگزار شده و در پایان، یک گواهینامه معتبر به شرکت کنندگان اعطا می‌شود.

دوره های آموزش کامپیوتر جهاد دانشگاهی چه مواردی را در بر می گیرند؟

دوره های کامپیوتر جهاد دانشگاهی اصفهان سطوح مقدماتی تا پیشرفته را شامل می‌شوند. این کلاس‌ها مهارت‌های مختلف برای کار با کامپیوتر مانند آشنایی با نرم افزارهای آفیس، اینترنت و اصول کلی سخت افزاری و نرم افزاری را به شما یاد می‌دهند. در ادامه به معرفی تعدادی از مهارت‌های پرکاربرد در آموزش کامپیوتر در اصفهان می‌پردازیم.

دوره ICDL

دوره ICDL جهاد دانشگاهی یا مهارت کار با کامپیوتر از پرمخاطب‌ترین دوره های آموزش کامپیوتر جهاد دانشگاهی است که فراگیران در آن، نحوه کار با اینترنت، ویندوز و نرم‌افزارهای آفیس را یاد می‌گیرند. شما قبل از شرکت در یکی از دوره های آموزش کامپیوتر لازم است که ابتدا هدف خود را مشخص کرده و تعیین کنید که تمایل دارید کدام بخش کامپیوتر را به صورت جامع با تمام نکات مرتبط با آن یاد بگیرید؛ مگر این‌که قصد داشته باشید از صفرتا صد مفاهیم کامپیوتر را آموزش ببینید و مدرک مربوط به هر دوره را دریافت کنید.

آموزش کامپیوتر از نقطه صفر

یکی از دوره های کامپیوتر جهاد دانشگاهی که نقطه شروع یادگیری کامپیوتر است مربوط به آموزش کامپیوتر از نقطه صفر می‌شود. شما با سپری کردن این دوره، مهارت‌های کاربردی و ساده کار با رایانه مانند نحوه ایجاد کردن پوشه یا همان New Folder، نحوه کار با منوی استارت و پوشه‌های My computer یا This PC در ویندوزهای قدیمی و جدید را می‌آموزید. درواقع مفاهیم ساده و فعالیت‌های اولیه در این دوره آموزش داده می‌شوند.

همچنین در کلاس کامپیوتر جهاد دانشگاهی سطح مقدماتی شما یاد می‌گیرید که چگونه با نرم‌افزارهای ساده اما کاربردی مانند Paint یا Calculator کار کنید یا چگونه وارد بخش Setting ویندوز شوید و زبان، تاریخ و ساعت کامپیوتر خود را تنظیم کنید. شما با گذراندن این دوره مفاهیم پایه و کاربردی را که برای شرکت در دوره های بعدی کامپیوتر جهاد دانشگاهی نیاز است، به خوبی یاد خواهید گرفت.

کلاس آموزش کامپیوتر جهاد دانشگاهی برای سطوح متوسط به بالا

در کلاس های آموزش کامپیوتر در اصفهان مختص به جهاد دانشگاهی، شما بعد از دوره مقدماتی وارد دوره متوسطه یادگیری کامپیوتر می‌شوید. شما در این دوره یاد می‌گیرید که چگونه با نرم‌افزارهای کاربردی روی سیستم‌عامل ویندوز کار کنید. این نرم‌افزارها از پیش کد نویسی شده‌اند و برای انجام کارهای مهمی مانند تایپ کردن، ایجاد جدول، ساخت کلیپ و موارد دیگر به کار برده می‌شوند. نرم‌افزارهای آفیس مانند ورد، پاورپوینت و اکسل ازجمله پرکاربردترین آن‌ها هستند که یادگیری آن‌ها برای اکثر افراد با هر شغلی و با هر میزان تحصیلاتی الزامی است.

دوره آموزش سخت افزار کامپیوتر

افراد زیادی علاوه بر بخش نرم‌افزاری تمایل دارند تا بخش سخت‌افزاری کامپیوتر را نیز یاد بگیرند تا در صورت بروز مشکل سخت‌افزاری، خودشان برای تعمیر کردن اقدام کنند و یا این که در شغلی متناسب با این هدف فعالیت کنند. بخش سخت‌افزاری کامپیوتر در دو دسته سخت‌افزاری داخلی و خارجی تقسیم می‌شود که این دو قسمت به یکدیگر اتصال دارند. در این دوره از دوره های آموزش کامپیوتر جهاد دانشگاهی دانشجو با تمام قسمت‌های سخت‌افزاری، نحوه باز و بسته کردن آن‌ها، نحوه عملکرد و تعمیرات قطعات آشنا می‌شود.

آموزش کامپیوتر در دوره پیشرفته

بعد از گذراندن دوره های مقدماتی و متوسط آموزش کامپیوتر وارد دوره پیشرفته می‌شویم که این دوره خود زیرمجموعه‌های مختلفی را شامل می‌شود. به عبارت بهتر در این مورد از دوره های کامپیوتر جهاد دانشگاهی اصفهان مهارت‌های مختلف به طور جداگانه آموزش داده می‌شوند تا بتوان بر جزییات آن‌ها تمرکز کرد. شرکت در هرکدام از زیرمجموعه‌های دوره پیشرفته از دوره های کامپیوتر جهاد دانشگاهی بستگی به هدف شما دارد. این‌که آیا می‌خواهید در امر دیجیتال مارکتینگ پیشرفت کنید یا قصد دارید یک برنامه‌نویس حرفه‌ای یا یک طراح گرافیک شوید. با مشخص کردن هدف خود می‌توانید هرکدام از دوره های پیشرفته را انتخاب کنید و با گذراندن آن به یک متخصص حرفه‌ای کار با کامپیوتر تبدیل خواهید شد.

اهداف دوره های حضوری و آنلاین گروه کامپیوتر جهاد دانشگاهی

اهداف برگزاری دوره های آموزش کامپیوتر که به‌صورت حضوری و آنلاین برگزار می‌شود عبارت‌اند از:

  • یادگیری مفاهیم پایه و ابتدایی کار با کامپیوتر
  • یادگیری نرم‌افزارهای آفیس
  • یادگیری کار با ویندوزهای مختلف
  • نحوه استفاده بهینه از اینترنت و دنیای دیجیتال
  • نحوه تعمیرات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری کامپیوتر
  • یادگیری مفاهیم پیشرفته کامپیوتر مانند برنامه‌نویسی و طراحی گرافیکی
  • آماده سازی هنرجویان برای ورود به بازار کار
  • یادگیری مهارت های کاربردی

هزینه دوره های آموزشی کامپیوتر و نرم افزار در اصفهان

هزینه دوره های کامپیوتر جهاد دانشگاهی بر اساس نوع کلاس و تعداد جلسات تعیین می‌شود. علاوه بر این سطح کلاس هم بر روی هزینه آن تاثیرگذار است. برای مثال دوره های آموزش کامپیوتر پیشرفته هزینه بیشتری دارند. شما می‌توانید برای اطلاع از نحوه برگزاری و هزینه هر یک از دوره های کامپیوتر با مراکز آموزشی جهاد دانشگاهی اصفهان تماس بگیرید.

نحوه ثبت نام در دوره های کامپیوتر جهاد دانشگاهی

برای ثبت نام در کلاس کامپیوتر جهاد دانشگاهی می‌توانید با مراکز آموزشی تماس گرفته و اطلاعات خود را ثبت کنید. همچنین امکان ثبت نام به صورت آنلاین و از طریق فرم ثبت نام دوره های جهاد دانشگاهی اصفهان هم وجود دارد.

حداقل مدرک لازم برای شرکت در این دوره‌ها دیپلم است.

بله. برخی از دوره های کامپیوتر جهاد دانشگاهی برای افرادی که توانایی شرکت حضوری را ندارند، به‌صورت آنلاین نیز برگزار می‌شوند.

بله. جهاد دانشگاهی اصفهان بعد از پایان دوره به شما یک گواهینامه معتبر به می‌دهد که نشان‌دهنده مهارت شماست و با استفاده از آن می‌توانید برای فعالیت در مشاغل مرتبط درخواست دهید.

نمونه گواهی پایان دوره های جهاد دانشگاهی