Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

کارگاه آموزش وکیوم تراپی

برگزاری دوره کارگاهی وکیوم تراپی

مدت زمان (ساعت):

8

گواهینامه پایان دوره:

دارد

نوع دوره:

حضوری, آنلاین

شهریه (تومان):

800.000

مراکز برگزاری دوره:

مرکز مرداویج

4/5 - (4 امتیاز)

از کلاس‌های فوق کاربردی جهاد دانشگاهی اصفهان، می‌توان به کارگاه آموزش وکیوم تراپی یا درمان زخم با فشار منفی اشاره کرد. یادگیری این مهارت به معنای واقعی کلمه برای کادر درمان و افراد فعال در این زمینه توصیه می‌شود. در دوره آنلاین آموزش وکیوم تراپی تمام تکنیک‌ها و مهارت‌های موردنیاز به‌صورت کامل آموزش داده می‌شوند تا افراد شرکت‌کننده بتوانند کاملا به وکیوم تراپی و نکات مربوط به آن مسلط شوند. در ادامه به توضیح کامل‌تر می‌پردازیم.

معرفی کارگاه آموزش وکیوم تراپی زخم

معرفی کارگاه آموزش وکیوم تراپی زخم

دوره آموزش تخصصی وکیوم تراپی مخصوص پزشکان و پرستارانی است که می‌خواهند نسبت به بهترین روش‌ها برای درمان زخم آگاهی داشته باشند. درمان زخم با فشار منفی یا وکیوم تراپی از موثرترین روش‌ها است که متاسفانه عده زیادی از متخصصان آن را نمی‌شناسند. به همین دلیل جهاد دانشگاهی اصفهان کارگاه درمان زخم با فشار منفی را هم در شهر اصفهان (حضوری) و به صورت آنلاین برگزار می‌کند تا افراد علاقه‌مند با شرایط مختلف، بتوانند به راحتی در آن شرکت کنند.

ویژگی های کارگاه آموزش وکیوم تراپی جهاد دانشگاهی اصفهان

کارگاه آنلاین وکیوم تراپی زخم 8 ساعته بوده و تمام مطالب موردنیاز آن در مدت محدود 8 ساعت، به شرکت‌کنندگان آموزش داده می‌شود. جلسات حضوری کارگاه آموزش وکیوم تراپی زخم در مرکز مرداویج جهاد دانشگاهی برگزار شده و شما می‌توانید با حضور در این مرکز، در این جلسات شرکت کنید. کارگاه آموزش وکیوم تراپی زخم یا درمان زخم با فشار منفی در جهت افزایش کیفیت درمان زخم در سطح کشور قدم برمی‌دارد.

راه های ارتباط با جهاد دانشگاهی

مزایای آموزش وکیوم تراپی

از اصلی‌ترین مزایای آموزش وکیوم تراپی، می‌توان به بهبود جای زخم‌های مزمن و حاد اشاره کرد. بدیهی است که بهبود این زخم‌ها باعث می‌شود تا انسان، سریع‌تر به زندگی عادی و روزمره خود بازگردد. در طول کارگاه آموزش وکیوم تراپی زخم جوانب مختلف از رشته وکیوم تراپی به شرکت‌کنندگان آموزش داده شده که درمان زخم نیز یکی از آن‌هاست. در کارگاه حضوری و آنلاین آموزش وکیوم تراپی زخم تمام مباحث تئوری و عملی به‌صورت کامل پوشش داده می‌شوند.

درنتیجه افراد به تمام اطلاعات مربوط به درمان تخصصی زخم با فشار منفی و همچنین پیشینه آن نیز آگاهی پیدا کرده و می‌توانند بهتر از قبل در این زمینه فعالیت کنند. شناخت تمام مباحث تئوری باعث می‌شود تا با سایر کاربردهای وکیوم تراپی، به غیر از درمان زخم نیز آشنا شده و در استفاده از این مهارت، موفق باشید. شرکت در دوره آموزش تخصصی وکیوم تراپی در اصفهان (حضوری) یا به صورت آنلاین مزایای بسیار زیادی را برای شما به دنبال دارد که برخی از اصلی‌ترین‌های آن‌ها به شرح زیر هستند:

  • تسلط کامل به سیستم وکیوم تراپی
  • پوشش دهی تمام مباحث تئوری و عملی مربوط به وکیوم تراپی
  • پشتیبانی همه‌جانبه اساتید از فراگیران
  • امکان برگزاری کلاس‌ها به‌صورت آنلاین و حضوری

بازار کار دوره تخصصی وکیوم تراپی زخم

اغلب فراگیران آموزش وکیوم تراپی جهاد دانشگاهی با هدف ارتقای سطح دانش و سمت شغلی خود در آن شرکت می‌کنند و قطعا تمایل دارند که بعد از اتمام کارگاه تخصصی درمان زخم با فشار منفی وضعیت شغلی آن‌ها نیز در سطح بهتر و بالاتری قرار بگیرد. شرکت‌کنندگان در دوره حضوری و آنلاین آموزش وکیوم تراپی مهارت‌های ویژه‌ای را کسب می‌کنند که باعث می‌شود بتوانند در محل کار خود یعنی مطب‌ها، بیمارستان‌ها، کلینیک‌های زخم و اتاق‌های عمل عملکرد بهتری داشته باشند.

بازار کار دوره تخصصی وکیوم تراپی زخم

همچنین این افراد می‌توانند در زمینه فروش محصولات وکیوم تراپی از جمله انواع دستگاه نیز فعالیت کرده و به اشتغال‌زایی بپردازند. به صورت کلی درمان زخم با فشار منفی در ایران از بازار کار نسبتا خوبی برخوردار است؛ چرا که هنوز اشباع نشده و زمینه فعالیت برای افراد تا حد زیادی فراهم است. همچنین علاقه‌مندان به کار در حوزه‌های پزشکی می‌توانند با شرکت در دوره های علوم پزشکی جهاد دانشگاهی مهارت‌های کافی برای ورود به بازار کار را یاد بگیرند.

کارگاه تخصصی وکیوم تراپی برای چه افرادی مناسب است؟

شرکت در کارگاه آموزش وکیوم تراپی زخم با محدودیت‌های خاصی همراه بوده و تمام افراد نمی‌توانند در آن ثبت‌نام کنند. علاقه‌مندان در این حوزه باید حتما سابقه کار در بیمارستان‌ها، کلینیک‌های مختلف و یا اتاق عمل را داشته باشند تا بتوانند به‌خوبی از پس آموزش‌ها و مطالب ارائه‌شده در این دوره برآیند. همچنین کسانی که در حال تحصیل یا فارغ‌التحصیل رشته‌های دانشگاهی پرستاری، پزشکی، اتاق عمل، مامایی و دیگر رشته‌های پیراپزشکی هستند می‌توانند از آموزش‌های دوره آموزش تخصصی وکیوم تراپی جهاد دانشگاهی اصفهان بهره‌مند شوند.

چنین افرادی با شرکت در کارگاه آموزش تخصصی درمان زخم با فشار منفی می‌توانند به ارتقای مهارت‌ها و اطلاعات خود پرداخته و سطح دانش خود را به میزان چشمگیری ارتقا دهند. همچنین دوره آنلاین آموزش وکیوم تراپی برای افرادی با مشغله‌های بالا که فرصت شرکت در کلاس‌های حضوری را ندارند یا در شهر اصفهان زندگی نمی‌کنند نیز بسیار مناسب بوده و فرصت خوبی به شمار می‌رود.

شهریه آموزش وکیوم تراپی زخم

شهریه و پیش نیاز دوره آموزش وکیوم تراپی

پس از اتمام کارگاه تخصصی وکیوم تراپی زخم گواهی اتمام دوره به شما تعلق می‌گیرد که اعتبار کافی برای ارتقا سطح شغلی و ترجمه دارد. برای شرکت در کارگاه 8 ساعته درمان زخم با فشار منفی شما باید مبلغ 800 هزار تومان پرداخت کنید تا بتوانید از آموزش‌های آن بهره ببرید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می‌توانید با مرکز مرداویج به شماره 03136700200 تماس بگیرید.

پیش نیاز دوره آموزش وکیوم تراپی جهاد دانشگاهی

برای شرکت در دوره آنلاین و حضوری تخصصی وکیوم تراپی زخم شما به مدرک در شاخه‌های مختلفی مانند پزشکی، پیراپزشکی، پرستاری، مامایی و اتاق عمل نیاز دارید. بدیهی است که مهارت‌های ارائه‌شده در این جلسات آموزشی، صرفا برای این افراد که در این حوزه اطلاعات کافی داشته و مشغول به کار هستند مفید است تا بتوانند از این طریق، این مهارت‌ها را به کار بگیرند.

سرفصل های کارگاه آموزش وکیوم تراپی زخم

تاریخچه وکیوم تراپی
معرفی NPWT به دنیای پزشکی
مکانیسم عمل
موارد استفاده، عدم استفاده و احتیاطات
مطالعات بالینی
راهنماها و دستورالعمل‌های بالینی
گزارش‌های موردی
عملی

سؤالات متداول

اصلی‌ترین کاربرد وکیوم تراپی چیست؟

اصلی‌ترین کاربرد وکیوم تراپی درمان زخم‌های حاد و مزمن است.

پیش نیازهای لازم برای شرکت در این دوره آموزشی کدام اند؟

افرادی که دارای مدارک تحصیلی در شاخه‌های پزشکی، پیراپزشکی، مامایی، پرستاری و اتاق عمل هستند می‌توانند در این دوره ثبت‌نام کرده و از آموزش‌های آن بهره‌مند شوند.

بازار کار کارگاه وکیوم تراپی به چه صورت است؟

افراد با شرکت در کارگاه تخصصی وکیوم تراپی زخم می‌توانند به ارتقای مهارت‌های خود در زمینه‌های پزشکی، پرستاری، مامایی و اتاق عمل بپردازند. همچنین فروش محصولات وکیوم تراپی نیز یکی دیگر از زمینه‌های فعالیت مرتبط با این دوره است.

سایر دوره های آموزشی

قبلی
بعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 4 =

نمونه گواهی پایان دوره های جهاد دانشگاهی