Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

دوره تخصصی مدیریت تفکر RJ

دوره تخصصی مدیریت تفکر RJ در اصفهان

مدت زمان (ساعت):

160

گواهینامه پایان دوره:

دارد

نوع دوره:

حضوری, آنلاین

شهریه (تومان):

10.000.000

مراکز برگزاری دوره:

مرکز آموزش الکترونیک

5/5 - (1 امتیاز)

دوره تخصصی مدیریت تفکر RJ یکی از دوره‌های کاربردی جهاد دانشگاهی واحد اصفهان مخصوص افرادی است که دوره عمومی مدیریت تفکر RJ را پشت سر گذاشته‌اند و می‌خواهند با در دست داشتن مدرک این دوره آموزشی، وارد بازار کار شوند. دوره تخصصی مدیریت تفکر بر اساس مدل RJ جهاد دانشگاهی در واقع می‌تواند جایگزینی برای دوره خلاقیت و نوآوری، دوره کارآفرینی و دوره استعداد یابی کودک باشد. زیرا کلیه مباحث مربوط به این زمینه‌ها را پوشش می‌دهد و شما را از شرکت در هر دوره دیگری بی‌نیاز خواهد کرد.

معرفی خصوصیات و ویژگی های دوره پیشرفته مدیریت تفکر

معرفی دوره تخصصی مدیریت تفکر RJ

مدل RJ یک شیوه نوین در تفکر و پرورش مهارت‌های فکری است که به شما کمک می‌کند تا تفکر خلاقانه و توانایی حل مسئله خود را گسترش داده و به این ترتیب بازدهی‌تان را در محل کار، زندگی و تحصیل افزایش می‌دهد. دوره تخصصی مدیریت تفکر RJ دارای دو بخش اصلی است که عبارتند از:

– تربیت مربی مهارت های فکری کودک

این بخش از دوره تخصصی مدیریت تفکر بر اساس مدل RJ در واقع به نوعی دوره استعدادیابی کودکان است که بازار کار بسیار داغی دارد. در دوره استعدادیابی کودکان جهاد دانشگاهی، افراد با علوم اعصاب شناختی کودکان آشنا شده و به این ترتیب می‌توانند یک ارزیابی اولیه را از استعدادهای او ارائه دهند. این موضوع تا حد زیادی به پدر و مادرها در پرورش کودک و هدایت کردن او در مسیر درست کمک خواهد کرد و می‌تواند تضمین‌کننده موفقیت او باشد.

– مهندسی ذهن (بازرگانی و صنعتی)

یکی دیگر از بخش‌های مهم در دوره تخصصی مدیریت تفکر RJ، مهندسی ذهن برای افرادی است که می‌خواهند راه حل‌هایی را در راستای حل مشکلات کسب و کارها ارائه دهند. به عبارت بهتر می‌توان گفت که این بخش، کلیه مسائل گفته شده در دوره خلاقیت و حل مسئله را برای شما بیان می‌کند تا بتوانید با ارائه راهکارهای موثر، کسب و کار شخصی خود را راه انداخته یا شانس استخدامتان را در سازمان‌های مختلف افزایش دهید.

نحوه برگزاری دوره تخصصی مدیریت تفکر RJ جهاد دانشگاهی

دوره تخصصی مدیرتی تفکر RJ از جمله دوره های گروه علوم انسانی جهاد دانشگاهی است که به صورت ترکیبی از کلاس‌های حضوری و آنلاین برگزار می‌شود. محل برگزاری کلاس تخصصی مهندسی امواج ذهنی در مرکز آموزش الکترونیک جهاد دانشگاهی است و شامل 160 ساعت آموزشی می‌شود. در طی این 160 ساعت، شرکت کنندگان در 11 کارگاه مختلف شرکت می‌کنند که قدرت خلاقیت و ایده پردازی را در آن‌ها افزایش داده و مهارت‌هایی را برای کارآفرینی و استعدادیابی کودکان به آن‌ها یاد خواهد داد. شهریه دوره تخصصی مدیریت تفکر جهاد دانشگاهی برابر 10 میلیون تومان است و با شرکت در آن دیگر نیازی نیست که در دوره‌های جداگانه ای برای پرورش خلاقیت، کارآفرینی و پرورش استعداد کودکان شرکت کنید.

مبانی آموزشی دوره تخصصی مدیریت تفکر RJ

همانطور که گفتیم دوره تخصصی مدیریت تفکر RJ جهاد دانشگاهی اصفهان شامل 11 کارگاه مختلف است که در طی آن شما به یک متخصص در رشته مهندسی ذهن تبدیل خواهید شد و حتی می‌توانید به عنوان استاد، این رشته را تدریس کنید. مهارت‌هایی که در طی کلاس‌های آموزشی تخصصی مهندسی امواج ذهنی به شما یاد داده می‌شوند، عبارتند از:

معرفی منابع آموزشی دوره تخصصی مدیریت تفکر

دوره خلاقیت و نوآوری

در بخش دوره خلاقیت و نوآوری، شما با مبانی خلاقیت و تفکر خلاق آشنا خواهید شد و اطلاعاتی را درباره دانش روز خلاقیت خواهید آموخت. همچنین تمرین‌هایی برای بهبود مهارت‌های تفکر خلاق به شما داده می‌شود که بر مبنای آن می‌توانید تکنیک‌های کاربردی دانش روز خلاقیت را به کار بگیرد. دوره خلاقیت و حل مسئله یکی از مهارت‌های بسیار مهم برای مشاوران بازرگانی و صنعتی است که به آن‌ها در ارائه راه حل‌های موثر کمک خواهد کرد.

دوره کارآفرینی

بخش دیگری از دوره تخصصی مدیریت تفکر RJ جهاد دانشگاهی، مربوط به دوره کارآفرینی و شناخت مبانی آن است. در طی کارگاه‌های مربوط به این بخش، شما به اصول پژوهش آشنا می‌شوید و یاد می‌گیرید که چطور ایده‌های خود را در راستای راه‌اندازی یک کسب و کار پیاده‌سازی کنید.

دوره استعدادیابی کودک

در طی کارگاه‌های مرتبط با دوره استعدادیابی کودک شما به عنوان یک مربی حرفه‌ای در این زمینه تربیت می‌شوید که می‌توانید کودکان را مورد ارزیابی قرار داده و استعداد آن‌ها را شناسایی کنید. همچنین اعصاب شناختی کودکان را خواهید شناخت و می‌توانید بر اساس آن، پیشنهادهای بسیار مفیدی را به والدین ارائه بدهید.

 

راه های ارتباط با مراکز جهاد دانشگاهی

کارگاه های آشنایی با مغز و اختلالات

یک بخش مهم دیگر در دوره تخصصی مدیریت تفکر جهاد دانشگاهی، آشنایی با اعصاب شناختی و کارکرد مغز است که به بهبود مهارت‌های فکری کمک می‌کند. در این بخش‌ها می‌توانید مهارت‌هایی را که در طی دوره عمومی مدیریت تفکر RJ به دست آورده اید تقویت کرده و با اختلالاتی که ممکن است باعث ابتلا به ویروس‌های فکری شوند، آشنا شوید.

کارورزی

مهمترین بخش دوره تخصصی مهندسی ذهن و مدیریت تفکر جهاد دانشگاهی مربوط به کارگاه‌های کارورزی است که در طی آن‌ها کلیه موضوعات موردبحث به طور عملی تمرین می‌شوند. در نتیجه ذهن شما می‌تواند پذیرای تفکرات خلاقانه و جدید باشد و ایده‌های نابی را برای حل مسائل مختلف به شما پیشنهاد دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه برگزاری و ثبت نام دوره تخصصی مدیریت تفکر می‌توانید با مرکز آموزش الکترونیک جهاد دانشگاهی به شماره 03136254124 تماس بگیرید.

سرفصل های دوره تخصصی مدیریت تفکر RJ

کارگاه مبانی و تکنیک‌های خلاقیت
کارگاه مبانی دانش روز خلاقیت و مهارت فکری
کارگاه مبانی اعصاب شناختی و کارکرد مغزی
کارگاه اختلالات
کارگاه مبانی کارآفرینی و کارورزی
کارگاه علوم اعصاب شناختی کودکان
کارگاه استعداد و ارزیابی اولیه کودک
کارگاه کارورزی 2
کارگاه تکنیک‌های کاربرد دانش روز خلاقیت
کارگاه کارآفرینی مقدماتی
کارگاه پژوهش و کارورزی

سوالات متداول

آیا دوره تخصصی مدیریت تفکر جهاد دانشگاهی گواهی دارد؟

بله. در انتهای دوره تخصصی مدیریت تفکر RJ، گواهی معتبر و قابل ترجمه جهاد دانشگاهی به شما اعطا می‌شود.

پیش نیاز دوره تخصصی مهندسی ذهن چیست؟

برای شرکت در این دوره، باید مباحث آموزشی دوره عمومی مدیریت تفکر را یاد گرفته و مدرک آن را داشته باشید.

سایر دوره های آموزشی

نوع دوره:

حضوری, آنلاین

مراکز برگزاری دوره:

مرکز آموزش الکترونیک

شهریه (تومان):

8.000.000

نوع دوره:

حضوری, آنلاین

مراکز برگزاری دوره:

مرکز هشت بهشت غربی, مرکز آموزش الکترونیک

شهریه (تومان):

1.900.000

قبلی
بعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 1 =

نمونه گواهی پایان دوره های جهاد دانشگاهی