Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

دوره فن بیان برای نوجوانان در اصفهان

دوره آموزش فن بیان برای نوجوانان

مدت زمان (ساعت):

16

گواهینامه پایان دوره:

ندارد

نوع دوره:

حضوری

شهریه (تومان):

950.000

مراکز برگزاری دوره:

مرکز هشت بهشت غربی, مرکز شیخ کلینی

4/5 - (10 امتیاز)

مشاوره رایگان

با تکمیل این فرم، پیش از ثبت نام در دوره از امکان مشاوره رایگان بهرمند شوید.

برگزاری دوره فن بیان برای نوجوانان در اصفهان یک فرصت فوق‌العاده برای علاقه‌مندان است تا بتوانند با شرکت در این دوره به ارتقای مهارت سخنوری و سخنرانی خود بپردازند. در دوره آموزش سخنوری برای نوجوانان جهاد دانشگاهی اصفهان تمام اصول و قوانین موردنیاز برای سخنرانی بهتر و تأثیرگذارتر به نوجوانان آموزش داده می‌شود تا بتوانند در آینده و مواقع مورد نیاز از این مهارت‌ها استفاده کنند. شرکت در کلاس آموزشی فن بیان کودکان و نوجوانان اصفهان هیچ‌گونه محدودیتی به دنبال نداشته و تمامی نوجوانان می‌توانند به راحتی در آن شرکت کنند.

معرفی دوره فن بیان نوجوانان اصفهان

دوره سخنوری اصفهان برای نوجوانان در جهاد دانشگاهی، یکی از بهترین فرصت‌های آموزش این مهارت برای علاقه‌مندان محسوب می‌شود. شما می‌توانید با شرکت در دوره فن بیان نوجوانان جهاد دانشگاهی اصفهان تمام تکنیک‌های مؤثر در این زمینه را فرا گرفته و در زندگی روزمره، تحصیلی و همچنین کاری خود به کار ببرید‌. دوره سخنرانی کودکان و نوجوانان به صورت کاملا حضوری در مرکز هشت بهشت غربی جهاد دانشگاهی برگزار می‌شود تا شرکت‌کنندگان بتوانند به‌راحتی در کلاس‌های سخنوری نوجوانان اصفهان دوره شرکت کنند.

معرفی دوره فن بیان نوجوانان اصفهان

دوره سخنرانی و فن بیان نوجوانان در اصفهان در ۱۶ ساعت برگزار می‌شود. شرکت‌کنندگان می‌توانند مهارت‌های آموزش‌دیده را در مدرسه به کار گرفته و به ارائه کنفرانس‌های درسی جذاب و با اعتماد به نفس بپردازند. هدف از برگزاری دوره آموزشی سخنرانی برای نوجوانان اصفهانی آموزش تکنیک‌های سخنوری به افراد در سنین نوجوانی است تا بتوانند از این تکنیک‌ها در رده‌های سنی بالاتر نیز استفاده کرده و در ابعاد مختلف زندگی خود، به موفقیت برسند.

مزایای شرکت در دوره

شرکت در دوره فن بیان نوجوانان جهاد دانشگاهی اصفهان، مزایای بسیار زیادی برای افراد به دنبال دارد که برخی از آن‌ها به شرح زیر هستند.

  • پوشش دهی تمام تکنیک‌ها و مهارت‌های سخنوری
  • ارتقای اعتماد به نفس نوجوانان
  • پشتیبانی همه‌جانبه اساتید از شرکت‌کنندگان
  • برگزاری کلاس‌ها به‌صورت حضوری
  • ظرفیت محدود کلاس‌ها برای رسیدگی هرچه بیشتر به شرکت‌کنندگان

مزایای شرکت در دوره فن بیان نوجوانان

بدیهی است که هر اندازه انسان در زمینه فن بیان و سخنوری، مهارت بیشتری داشته باشد، می‌تواند در زمینه‌های کاری مختلف نیز به موفقیت‌های بیشتری دست پیدا کند. تکنیک‌هایی که در کلاس آموزشی فن بیان نوجوانان اصفهان آموزش داده می‌شوند، در زمینه‌های مختلف قابل‌استفاده هستند و باعث می‌شوند تا شرکت‌کنندگان به عنوان یک فرد با اعتماد به نفس زیاد، به فعالیت بپردازند. در نتیجه شما نباید به شرکت در دوره سخنوری اصفهان برای نوجوانان به عنوان یک کسب و کار نگاه کنید. این دوره همانند یک سرمایه‌گذاری آتی و ادامه‌دار بوده که تأثیرات آن در سال‌های آینده نمایان می‌شوند.

دوره فن بیان نوجوانان اصفهان برای چه افرادی مناسب است؟

دوره سخنرانی و فن بیان نوجوانان جهاد دانشگاهی اصفهان هیچ‌گونه محدودیتی نداشته و تمام افراد در این رنج سنی می‌توانند به راحتی در آن شرکت کنند. به صورت کلی می‌توان ادعا کرد که شرکت در دوره آموزش سخنرانی برای نوجوانان برای افرادی که از مهارت سخنوری کم‌تری برخوردار هستند و تسلط کافی در فن بیان ندارند الزامی بوده و می‌تواند در زندگی آن‌ها تأثیر بگذارد.

دوره فن بیان نوجوانان اصفهان برای چه افرادی مناسب است؟

از طرف دیگر افرادی که تا حدودی در سخنرانی مسلط هستند نیز می‌توانند با شرکت در کلاس فن بیان نوجوانان جهاد دانشگاهی اصفهان به ارتقای سطح مهارت خود بپردازند. به‌صورت کلی، سخنرانی در جمع را می‌توان به‌عنوان یک مهارت تلقی کرد که هر کس به میزان‌های مختلفی از آن برخوردار است. این مهارت قابل ارتقا بوده و همه می‌توانند در راستای تقویت آن تلاش کنند. حتی بزرگسالان هم می‌توانند با شرکت در دوره فن بیان اصفهان برای بزرگسالان این مهارت خود را تا حد زیادی تقویت کنند.

شهریه کلاس فن بیان برای نوجوانان در اصفهان

همان‌طور که اشاره کردیم این دوره آموزشی ۱۶ ساعته در مرکز هشت بهشت غربی جهاد دانشگاهی برگزار شده و تمام مهارت‌های فن بیان را به شرکت‌کنندگان آموزش می‌دهد. برای اطلاع از شهریه کلاس فن بیان برای نوجوانان در اصفهان قسمت اطلاعات دوره را بررسی کنید و یا با شماره های درج شده با مرکز برگزاری تماس بگیرید. شما می‌توانید به این مبلغ به عنوان یک سرمایه‌گذاری برای آینده فرزندان خود نگاه کنید و برای کسب اطلاعات بیشتر با مرکز هشت بهشت به شماره 03132648005 تماس بگیرید.

شهریه و پیش نیازهای کلاس فن بیان برای نوجوانان در اصفهان

برای شرکت در دوره سخنوری اصفهان برای نوجوانان احتیاج به هیچ‌گونه مهارت و پیش نیاز خاصی وجود نداشته و تمام افراد می‌توانند بدون اینکه پیش‌زمینه خاصی داشته باشند، در کلاس‌های آموزشی شرکت کنند. هرچند در انتهای دوره فن بیان کودکان و نوجوانان در اصفهان گواهی به شرکت‌کنندگان اعطا نمی‌شود، اما نوجوانان می‌توانند بر اساس مهارت‌های خود، به راحتی با دیگران ارتباط گرفته و نیازهای خود را برطرف کنند.

سرفصل کلاس فن بیان برای نوجوانان در اصفهان

اصول و مبانی فن بیان و سخنرانی
صدا ارتباط و سخنوری
طراحی ارتباط و تولید پیام اثربخش
طراحی پیام با واژه‌ها
 ویژگی‌ها و توانمندی‌های یک سخنران
موضوع هدف و مخاطب سخنرانی
پیام‌های غیر کلامی در ارتباطات شفاهی
ارتباط شفاهی و فناوری

سؤالات متداول

کاربرد شرکت در دوره فن بیان جهاد دانشگاهی در چیست؟

شرکت در کلاس فن بیان برای نوجوانان در اصفهان باعث می‌شود تا بتوانید با اعتماد به نفس و تسلط بیشتری به سخنرانی در بین افراد بپردازید. این مهارت در تمام ابعاد زندگی شما تأثیر داشته و می‌تواند باعث موفقیت در مراحل مختلف زندگی شما شود.

دوره سخنرانی و فن بیان نوجوانان اصفهان برای چه افرادی مناسب است؟

این دوره برای کسانی که مهارت کمی در سخنرانی و فن بیان در میان تجمعات دارند بسیار کاربردی و مناسب است.

چه مهارت‌هایی در دوره فن بیان کودکان و نوجوانان به شرکت‌کنندگان آموزش داده می‌شود؟

در این دوره آموزشی تمام تکنیک‌ها و مهارت‌های موردنیاز، به شرکت‌کنندگان آموزش داده می‌شود تا بتوانند فن بیان خود را به میزان قابل‌توجهی ارتقا دهند.

مدرس دوره

سایر دوره های آموزشی

نوع دوره:

حضوری

مراکز برگزاری دوره:

مرکز هشت بهشت غربی

شهریه (تومان):

600.000

قبلی
بعدی

یک پاسخ

  1. درودبرشما
    کلاسهای فن بیان نوجوانان پسران ودختران جدا هستش؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − سه =

نمونه گواهی پایان دوره های جهاد دانشگاهی