Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

دوره آموزش زبان کره ای برای کودکان و نوجوانان در اصفهان

دوره آموزش زبان کره ای برای کودکان در اصفهان

مدت زمان (ساعت):

32

گواهینامه پایان دوره:

ندارد

نوع دوره:

حضوری

شهریه (تومان):

1.500.000

مراکز برگزاری دوره:

مرکز هشت بهشت غربی

5/5 - (1 امتیاز)

مشاوره رایگان

با تکمیل این فرم، پیش از ثبت نام در دوره از امکان مشاوره رایگان بهرمند شوید.

امروزه زبان کره ای به یکی از محبوبترین زبان‌ها در آسیا و ایران تبدیل شده است؛ به همین دلیل خیلی از پدر و مادر‌ها دوست دارند که فرزند خود را به دوره آموزش زبان کره ای برای کودکان و نوجوانان در اصفهان بفرستند. جهاد دانشگاهی واحد اصفهان هم کلاس آموزش زبان کره ای برای کودکان و نوجوانان را برگزار می‌کند که در ادامه اطلاعات بیشتری را به شما ارائه خواهیم داد.

مزایای شرکت در دوره آموزش زبان کره ای برای کودکان و نوجوانان

مزایای شرکت در دوره آموزش زبان کره ای برای کودکان و نوجوانان

یکی از سوالاتی که برای والدین مطرح می‌شود این است که چرا باید فرزند خود را به دوره آموزش زبان کره ای برای کودکان و نوجوانان در اصفهان بفرستم؟ باید بدانید که زبان کره ای تقریبا سخت است و یادگیری آن باعث می‌شود که ذهن کودک فعالتر شده و راحتتر بتواند در آینده از عهده حل مسائل دشوار برآید. از سوی دیگر با یادگیری این زبان، فرزند شما می‌تواند مهارت‌های ارتباطی خود را توسعه داده و فرصت‌های بهتری را در آینده پیش رو داشته باشد.

یادگیری زبان کره ای با دیگر زبان‌ها

بسیاری از پدر و مادر‌ها در درجه اول دوست دارند که فرزند خود را به دوره آموزش زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان بفرستند؛ زیرا انگلیسی یک زبان جهانی است و کاربرد بیشتری دارد. این موضوع کاملا صحیح است و اولویت یادگیری زبان باید با انگلیسی باشد. اما در مواردی فرزند شما می‌تواند به صورت همزمان دو زبان را با هم مدیریت کند؛ در این صورت دوره آموزش زبان کره ای برای کودکان و نوجوانان در اصفهان هم گزینه خوبی برای او به شمار می‌رود. از سوی دیگر ممکن است فرزند شما در ابتدا به یادگیری انگلیسی علاقه ای نشان ندهد؛ اما با یاد گرفتن یک زبان جدید، به این حوزه علاقه مند و برای شرکت در کلاس زبان انگلیسی هم تشویق شود.

کلاس مکالمه زبان کره ای در اصفهان

بهترین راه یاد دادن زبان کره ای به کودکان و نوجوانان این است که آن‌ها در کلاس مکالمه زبان کره ای در اصفهان شرکت کنند. زیرا در این کلاس‌ها، بدون تکیه بر متد آموزشی سنتی و بدون بازده و با ایجاد موقعیت‌های طبیعی، کودکان و نوجوانان راحتتر با زبان ارتباط برقرار کرده و به این ترتیب سریع‌تر آن را فرا می‌گیرند. از سوی دیگر فضای شاد و مفرح کلاس‌ها هم می‌تواند علاقه آن‌ها را به یادگیری زبان بیشتر کرده و بعد اجتماعی شخصیتشان را تقویت کند.

آموزش زبان کره ای برای کودکان و نوجوانان جهاد دانشگاهی

آموزش زبان کره ای برای کودکان و نوجوانان جهاد دانشگاهی

جهاد دانشگاهی واحد اصفهان دوره ای را تحت عنوان مکالمه زبان کره ای 1 برای کودکان و نوجوانان 7 تا 18 سال برگزار کرده است که گواهی پایان دوره ندارد. دوره آموزش زبان کره ای برای کودکان و نوجوانان در اصفهان در مرکز هشت بهشت جهاد دانشگاهی برگزار شده و 32 ساعت آموزشی را شامل می‌شود. در طی این دوره کودکان و نوجوانان با اصول صحیح مکالمه به زبان کره ای آشنا شده و اعتماد به نفس آن‌ها برای صحبت به این زبان بالا می‌رود. همچنین می‌توانند به راحتی واژه‌های موردنظر خود را پیدا کرده و به این ترتیب مهارت‌های صحبت کردن و گوش دادن را به طور همزمان تقویت کنند.

شهریه دوره آموزش زبان کره ای برای کودکان و نوجوانان

شهریه دوره زبان کره ای بستگی به تعداد ساعت‌های موردنیاز و سطح زبان آموز متفاوت است. در نتیجه برای اطلاع از شهریه و زمان برگزاری دوره آموزش زبان کره ای برای کودکان و نوجوانان باید با مرکز هشت بهشت غربی به شماره 03132648005 تماس بگیرید. همچنین می‌توانید با کلیک بر روی لینک درج شده از زمان تعیین سطح زبان کودک و نوجوان در مراکز آموزشی جهاد دانشگاهی اصفهان اطلاع حاصل کنید.

سوالات متداول

آیا دوره آموزش زبان کره ای برای کودکان و نوجوانان در اصفهان به صورت ترمیک هم برگزار می‌شود؟

در حال حاضر دوره برگزارشده توسط جهاد دانشگاهی، کلاس مکالمه زبان کره ای برای کودکان و نوجوانان است؛ اما شما می‌توانید برای اطلاع از نحوه برگزاری این دوره، با مرکز هشت بهشت تماس بگیرید.

آیا امکان برگزاری دوره زبان کره ای برای کودکان و نوجوانان به صورت خصوصی وجود دارد؟

در حال حاضر کلاس‌ها به صورت گروهی و مکالمه ای برگزار می‌شوند تا بچه‌ها راحتتر بتوانند این زبان را یاد بگیرند؛ اما در صورت درخواست برای کلاس‌های خصوصی یا نیمه خصوصی می‌توانید با مرکز برگزارکننده هماهنگ شوید.

مدرس دوره

سایر دوره های آموزشی

نوع دوره:

حضوری

مراکز برگزاری دوره:

مرکز هشت بهشت غربی

شهریه (تومان):

600.000

قبلی
بعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − هجده =

نمونه گواهی پایان دوره های جهاد دانشگاهی