Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

کلاس چرتکه اصفهان

کلاس چرتکه اصفهان

مدت زمان (ساعت):

20

گواهینامه پایان دوره:

دارد

نوع دوره:

حضوری

شهریه (تومان):

600.000

مراکز برگزاری دوره:

مرکز هشت بهشت غربی

4/5 - (1 امتیاز)

آموزش محاسبات ریاضی به صورت ذهنی و با چرتکه یکی از کلاس‌هایی است که امروزه برای بسیاری از خانواده‌ها جذاب شده و می‌خواهند که فرزندان خود را به این کلاس‌ها بفرستند. به همین دلیل جهاد دانشگاهی واحد اصفهان تصمیم گرفته تا با برگزاری کلاس چرتکه اصفهان یک بستر مناسب برای کودکان و نوجوانان فراهم کند و مهارت‌های ریاضی را با روشی دلنشین به آن‌ها بیاموزد.

اهمیت شرکت در دوره آموزش چرتکه اصفهان

استفاده از چرتکه یکی از روش‌های قدیمی‌ در محاسبات ریاضی است که باعث می‌شود افراد بتوانند به صورت اصولی پایه‌های ریاضی را یاد بگیرند و به این علم علاقه مند شوند. آموزش چرتکه اصفهان اگر از همان سنین کودکی انجام شود، ذهن کودکان و نوجوانان را برای شرکت در آزمون‌های بزرگسالی مانند کنکور یا آزمون‌های استخدامی‌ آماده می‌کند. از سوی دیگر شیوه تفکر صحیح را به آن‌ها می‌آموزد و با تقویت همزمان دو نیمکره مغز، زمینه رشد بهتر استعداد‌های کودک را فراهم می‌کند.

مزایای شرکت در دوره

یکی از فواید اصلی شرکت در کلاس چرتکه در اصفهان متوجه کودکانی است که مشکلات بینایی دارند و نمی‌توانند از روش‌های معمولی برای یادگیری استفاده کنند. استفاده از چرتکه به این کودکان کمک زیادی خواهد کرد که مهارت‌ها و اعتماد به نفس خود را افزایش داده و از نظر شنیداری هم بهبود پیدا کنند. علاوه بر این، شرکت در دوره آموزش چرتکه در اصفهان برای کودکان و نوجوانان معمولی هم مزایایی دارد که از مهمترین آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

هشت مزیت شرکت در دوره چرتکه برای کودکان و نوجوانان

  • جهت دادن به مسیر تفکر کودکان و نوجوانان
  • تقویت همزمان دو نیمکره مغز
  • تقویت حافظه بلند مدت و تمرکز
  • بهبود حافظه شنیداری و تصویری کودکان
  • افزایش قدرت ذهنی و تفکر سازمان یافته
  • افزایش اعتماد به نفس و حواس پنجگانه کودکان و نوجوانان
  • بهبود خلاقیت در سنین کودکی و نوجوانی
  • آسانتر شدن یادگیری ریاضیات برای کودکان و نوجوانان

بهترین کلاس چرتکه در اصفهان

بهترین کلاس چرتکه در اصفهان کلاسی است که از روش‌های مدرن برای آموزش این مهارت‌ها به کودکان استفاده کند. علاوه بر این، اساتید مجموعه هم باید به روش‌های برقراری ارتباط با کودکان و علاقه مند کردن آن‌ها به مباحث آشنا باشند تا بتوانند این مهارت‌ها را به زبانی ساده و موثر به آن‌ها بیندازند. برای اینکه بتوانید بهترین آموزشگاه چرتکه در اصفهان را پیدا کنید، پیشنهاد می‌دهیم که مزایا و معایب هریک را بررسی کرده و تا حد امکان از تجربه شرکت کنندگان قبلی کمک بگیرید.

راه های ارتباط با جهاد دانشگاهی

کلاس چرتکه جهاد دانشگاهی اصفهان

مرکز هشت بهشت جهاد دانشگاهی یکی از مراکز معتبر برگزارکننده کلاس چرتکه در اصفهان است که این دوره آموزشی را در قالب 20 ساعت کلاس آموزشی و برای دو رده سنی برگزار می‌کند. رده‌های سنی مجاز به شرکت در دوره آموزش چرتکه اصفهان عبارتند از:

  • کارگاه 1 برای رده سنی 4 تا 7 سال
  • کارگاه 2 برای رده سنی 7 تا 13 سال

کلاس چرتکه در اصفهان گواهی پایان دوره ندارد؛ اما با کمک گرفتن از اساتید برجسته در این زمینه که به روش‌های آموزش به کودکان و نوجوانان مسلط هستند، توانسته نتیجه خوبی را برای فرزندان شما به ارمغان آورد. شما می‌توانید برای ثبت نام یا اطلاع از هزینه کلاس چرتکه در اصفهان با شماره 03132648005 تماس بگیرید.

سوالات متداول

شرط سنی شرکت در کلاس چرتکه در اصفهان چیست؟

کودکان و نوجوانان 4 تا 13 سال می‌توانند در دوره آموزش چرتکه اصفهان شرکت کنند.

آیا کلاس چرتکه در اصفهان تنها برای بهبود مهارت ریاضی مناسب است؟

خیر. تنها 10 درصد از مهارت‌های کلاس چرتکه اصفهان مربوط به بهبود مهارت‌های ریاضی می‌شوند و 90 درصد از آن به تقویت هوش، حافظه، نیمکره‌های مغز، حواس پنجگانه و اعتماد به نفس بچه‌ها اختصاص دارد.

هزینه کلاس چرتکه در اصفهان چقدر است؟

شما می‌توانید برای اطلاع از هزینه کلاس چرتکه در اصفهان با مرکز هشت بهشت جهاد دانشگاهی تماس بگیرید.

سایر دوره های آموزشی

قبلی
بعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 13 =

نمونه گواهی پایان دوره های جهاد دانشگاهی