Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

دوره طراحی سایت مقدماتی در اصفهان

دوره طراحی صفحات وب مقدماتی در اصفهان

مدت زمان (ساعت):

50

گواهینامه پایان دوره:

دارد

نوع دوره:

حضوری

شهریه (تومان):

3.900.000

مراکز برگزاری دوره:

مرکز جابر انصاری, مرکز هشت بهشت غربی

4.3/5 - (26 امتیاز)

مشاوره رایگان

با تکمیل این فرم، پیش از ثبت نام در دوره از امکان مشاوره رایگان بهرمند شوید.

آموزش طراحی صفحات وب مقدماتی اصفهان یک دوره عالی برای علاقه‌مندان به مهارت‌های نرم افزاری و برنامه‌نویسی است که قصد دارند ساختار و گرافیک صفحات یک وب‌سایت را مطابق با سلیقه خود طراحی کنند. شما با استفاده از آنچه در دوره طراحی سایت مقدماتی جهاد دانشگاهی اصفهان آموزش داده می‌شود، یاد می‌گیرید که چگونه مهارت‌های خود را برای طراحی یک وب‌سایت ایده‌ال به کار ببرید.

معرفی دوره طراحی سایت مقدماتی در اصفهان

برای راه‌اندازی وب‌سایت‌ها از زبان HTML استفاده می‌کنند و یک طراح وب با کمک تگ‌های HTML، ابر داده‌ها و محتوای صفحات را ایجاد می‌کند. برای ظاهر صفحات وب سایت و طرح بندی قالب آن از زبان CSS استفاده می‌شود.

معرفی دوره طراحی سایت مقدماتی در اصفهان

به طور کلی برای ایجاد هر صفحه از ترکیبی از HTML و CSS کمک گرفته می‌شود. به‌ زبان ساده‌تر طراحی سایت به فرآیندی گفته می‌شود که در آن طراحان، گروهی از فایل‌های الکترونیکی را ایجاد می‌کنند که در آن ساختار متن، طرح، رنگ، گرافیک و تصاویر برای ارائه به بازدیدکنندگان سایت مشخص می‌شود. طراحی صفحات وب یک رشته دانشگاهی نیست و علاقه‌مندان به یادگیری تنها می‌توانند با شرکت در کلاس‌هایی مانند دوره طراحی وب سایت در اصفهان مهارت‌های لازم در این زمینه را کسب کنند.

تفاوت طراحی وب و برنامه نویسی

اغلب مردم فکر می‌کنند که طراحی وب سایت همان برنامه نویسی سایت است و هیچ تفاوتی ندارد؛ اما درواقع طراح وب، طراحی ظاهر سایت را به عهده دارد و برنامه‌نویس، کدهای نرم افزاری وب سایت را تولید می‌کند. طراحان وب، بازار کار بسیار خوبی دارند؛ زیرا تعداد افراد متخصص و حرفه‌ای در این زمینه کم است. طراحان وب می‌توانند کار خود را در منزل و تنها با داشتن یک سیستم انجام دهند. این مزیت‌ها باعث شده تا افراد زیادی تمایل به یادگیری اصول طراحی وب داشته باشند و از این رو جهاد دانشگاهی اصفهان دوره طراحی صفحات وب مقدماتی را برای علاقه‌مندان برگزار می‌کند.

راه های ارتباط با مراکز جهاد دانشگاهی

اهداف دوره طراحی وب سایت در اصفهان

هدف از برگزاری دوره طراحی وب سایت مقدماتی جهاد دانشگاهی اصفهان تربیت علاقه‌مندانی است که قصد دارند از طریق طراحی صفحات وب، کسب درآمد داشته باشند و به یک طراح وب حرفه‌ای تبدیل شوند. از سوی دیگر طراحی سایت کار هر شرکت یا گروهی نیست و نیاز به تخصص کافی دارد؛ زیرا راهکارهای متفاوتی برای ایجاد یک وب‌سایت وجود دارد که شما می‌توانید با شرکت در دوره طراحی وب جهاد دانشگاهی اصفهان آن‌ها را کسب کنید. این راهکارها به‌ صورت مختصر در ادامه معرفی می‌شوند:

  • طراحی وب می‌تواند با کد نویسی به‌صورت دستی به زبان HTML و CSS انجام شود.
  • برخی ویرایشگرها مانند Adobe Dreamweaver با فراهم کردن یک رابط بصری و نوشتن خودکار کدهای HTML و CSS، صفحات وب را ایجاد می‌کنند.
  • با سیستم‌های مدیریت محتوا (CMS) مانند جوملا و وردپرس نیز می‌توان صفحات وب را طراحی کرد.
  • آموزش طراحی صفحات وب با فتوشاپ در اصفهان هم از دیگر اهداف این دوره است که برای کارشناسان گرافیک و علاقه‌مندان به کار با این نرم افزار بسیار مفید است.

اهداف دوره طراحی وب سایت در اصفهان

لازم به ذکر است که با استفاده از HTML و CSS می‌توان ظاهر وب‌سایت را طراحی کرد؛ اما برای قرار دادن تصاویر باید از برنامه‌های گرافیکی مانند Adobe Photoshop استفاده شود. از این رو شما با شرکت در کلاس طراحی سایت در اصفهان یاد می‌گیرید که چگونه از فتوشاپ برای طراحی گرافیکی وب‌سایت خود کمک بگیرید.

پیش نیاز کلاس طراحی وب سایت مقدماتی اصفهان

در دوره طراحی وب سایت اصفهان جهاد دانشگاهی سعی می‌شود تا مفاهیم از پایه آموزش داده شود و تنها لازم است که علاقه‌مندان به شرکت در این دوره، آشنایی کلی با نرم افزار فتوشاپ داشته باشند. به همین دلیل پیشنهاد می‌دهیم برای آشنایی با این نرم افزار در دوره آنلاین فتوشاپ مقدماتی شرکت کنید.

اهداف دوره طراحی وب سایت در اصفهان

همچنین برای تقویت مهارت‌های خود در کار با این نرم افزار و توسعه صفحات وب به صورت حرفه‌ای، شرکت در دوره آموزش آنلاین پیشرفته فتوشاپ هم بسیار کمک‌کننده خواهد بود. به این ترتیب می‌توانید با یادگیری مهارت‌های گرافیکی با نرم افزار فتوشاپ، در دوره آموزش طراحی صفحات وب با فتوشاپ در اصفهان شرکت کنید. البته لازم است که داوطلبان با اصول اولیه و مفاهیم کار با کامپیوتر آشنایی کامل را داشته باشند که برای کسب این مهارت هم دوره آنلاین آموزش icdl در جهاد دانشگاهی واحد اصفهان برگزار می‌شود.

مزیت شرکت در دوره

  • شرکت در دوره طراحی صفحات وب مقدماتی جهاد دانشگاهی اصفهان به شما مهارت‌های کافی برای تبدیل شدن به یک طراح وب حرفه‌ای را می‌دهد.
  • در پایان دوره به یک فرد متخصص تبدیل می‌شوید که می‌توانید به صورت مستقل کار کنید و یا از طریق آموزش اصول طراحی وب کسب درآمد داشته باشید.
  • با استفاده از تکنیک‌های آموخته‌شده می‌توانید صفحات وب را مطابق با سلیقه مشتری طراحی کنید.
  • با شرکت در این دوره از پس طراحی گرافیکی صفحات وب نیز برخواهید آمد.

دوره آموزش طراحی صفحات وب مقدماتی اصفهان برای چه کسانی مناسب است؟

دوره آموزش طراحی وب سایت مقدماتی اصفهان به طور کلی برای کسانی که به مهارت‌های نرم افزاری و کد نویسی علاقه داشته باشند، مناسب خواهد بود. داوطلبان دوره طراحی و توسعه صفحات وب مقدماتی می‌توانند به‌صورت مستقل برای خود کسب و کار ایجاد کنند؛ به طوری که حتی نیاز به حضور در محل کار نداشته باشند و تنها از راه دور و از طریق سیستم، طراحی وب‌سایت مشتریان را انجام دهند. علاوه بر این صاحبان مشاغل اینترنتی و تجارت الکترونیک به منظور بهینه سازی سایت خود و تغییر و تحولات سایت مطابق با میلشان می‌توانند از مهارت‌های دوره طراحی و توسعه صفحات وب مقدماتی استفاده کنند.

دوره آموزش طراحی صفحات وب مقدماتی اصفهان برای چه کسانی مناسب است؟

با شرکت در دوره آموزش طراحی صفحات سایت مقدماتی جهاد دانشگاهی اصفهان یاد می‌گیرید که چگونه ظاهر یک وبسایت را در نرم افزارهای گرافیکی طراحی کرده و آن را تبدیل به صفحه کنید. علاوه بر این اصول طراحی قالب هم به شما یاد داده می‌شود. در نتیجه می‌توانید بر پایه این مهارت‌ها در یک شرکت طراحی سایت در اصفهان مشغول به کار شده یا اینکه به صورت فریلنسر کسب درآمد کنید.

نحوه ثبت نام دوره آموزش طراحی صفحات وب مقدماتی اصفهان

در صورتی که قصد شرکت در دوره طراحی سایت در اصفهان جهاد دانشگاهی را داشته باشید می‌توانید با مرکز جابر انصاری اصفهان به شماره 0313431924 تماس بگیرید و از شرایط ثبت‌نام دوره باخبر شوید. راه دوم این است که از طریق لینک ثبت‌نام آنلاین اقدام کنید. در پایان دوره طراحی وب مقدماتی به شما یک مدرک معتبر و قابل ترجمه اعطا می‌شود که می‌توانید آن را ترجمه کنید و به راحتی با استفاده از آن وارد بازار کار شوید. دوره طراحی وب مقدماتی جهاد دانشگاهی اصفهان به صورت حضوری در قالب 50 ساعت کلاس برگزار می‌شود.

سرفصل دوره طراحی وب جهاد دانشگاهی اصفهان

طراحی وب و کنشگرا
تبدیل قالب فتوشاپی به صفحه برای سیستم‌های وبلاگی
وب HTML
طراحی قالب

سؤالات متداول

آیا پس از پایان دوره مدرکی به هنرآموزان ارائه می‌شود؟

بله. در پایان دوره طراحی صفحات وب مقدماتی به شما مدرک معتبر داده می‌شود که قابلیت ترجمه دارد.

محل برگزاری دوره آموزش طراحی سایت مقدماتی جهاد دانشگاهی اصفهان کجاست؟

این دوره به‌صورت حضوری در مرکز جابر انصاری اصفهان زیر نظر جهاد دانشگاهی برگزار می‌شود و مدت زمان دوره برابر با 50 ساعت است.

شهریه شرکت در دوره طراحی صفحات وب مقدماتی اصفهان چقدر است؟

برای اطلاع از میزان شهریه دوره با مرکز برگزاری آن تماس بگیرید

مدرس دوره

سایر دوره های آموزشی

قبلی
بعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − پنج =

نمونه گواهی پایان دوره های جهاد دانشگاهی