Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

دوره عکاسی مقدماتی در اصفهان

دوره عکاسی مقدماتی در اصفهان

مدت زمان (ساعت):

42

گواهینامه پایان دوره:

دارد

نوع دوره:

حضوری

شهریه (تومان):

3.900.000

مراکز برگزاری دوره:

مرکز هشت بهشت غربی

4.3/5 - (15 امتیاز)

مشاوره رایگان

با تکمیل این فرم، پیش از ثبت نام در دوره از امکان مشاوره رایگان بهرمند شوید.

آموزش عکاسی مقدماتی در اصفهان در جهاد دانشگاهی به صورت کامل انجام می‌شود. ثبت لحظات شیرین و به‌یادماندنی، یکی از لذت‌بخش‌ترین اقداماتی است که هرکس در زندگی خود می‌تواند انجام دهد. به همین دلیل یادگیری هنر عکاسی، همواره با استقبال گرم و پرشوری همراه است. با شرکت در این جلسات آموزشی، شما می‌توانید از همه چم و خم عکاسی و تکنیک‌های آن در روز و شب اطلاع پیدا کنید.

معرفی دوره عکاسی جهاد دانشگاهی اصفهان

کلاس عکاسی مقدماتی جهاد دانشگاهی اصفهان را می‌توان به عنوان یکی از بهترین مسیرها برای دستیابی به مهارت‌های موردنیاز عکاسی دانست. در طی این دوره از جهاد دانشگاهی واحد اصفهان تمام تکنیک‌های عکاسی و تنظیمات موردنیاز دوربین‌های مختلف برای ثبت تصاویر باکیفیت‌تر و جذاب‌تر، به شما آموزش داده می‌شوند تا بتوانید به بهترین نحو ممکن، عکاسی کرده و از نتیجه کار خود لذت ببرید.

معرفی دوره عکاسی مقدماتی جهاد دانشگاهی اصفهان

اگر به مهارت عکاسی علاقه دارید ولی تاکنون هیچ‌گونه اقدامی برای یادگیری آن انجام نداده‌اید، شرکت در دوره آموزش عکاسی مقدماتی در اصفهان بهترین فرصت برای شما محسوب می‌شود که می‌توانید از آن استفاده کنید.

محل برگزاری دوره عکاسی مقدماتی جهاد دانشگاهی اصفهان

آموزش عکاسی مقدماتی جهاد دانشگاهی واحد اصفهان در دو مرکز هشت بهشت جهاد دانشگاهی و مرکز آموزشی جابر انصاری به صورت حضوری برگزار می‌شود و شما می‌توانید در هرکدام از آن‌ها که تمایل دارید، شرکت کرده و کسب مهارت کنید. این دوره آموزشی به صورت کلی در 42 ساعت برگزار می‌شود که شما می‌توانید با شرکت در آن‌ها، گواهی مربوط به پایان دوره را نیز دریافت کنید. هدف از تشکیل این دوره و برگزاری آن، آشنایی و شرکت علاقه‌مندان در دوره‌های آموزشی عکاسی و کسب مهارت‌های لازم، برای ورود به بازار کار و کسب درآمد است.

مهارت های آموزش عکاسی مقدماتی اصفهان

در کلاس عکاسی مقدماتی به صورت کامل تمامی آموزش‌های تئوری و عملی موردنیاز برای عکاسی، پوشش داده می‌شوند. مهمترین مباحثی که در آموزش عکاسی مقدماتی اصفهان مطرح می‌شوند، عبارتند از:

 • آشنایی با انواع دوربین‌ها و لنزها
 • نحوه عکاسی در شب و قوانین مربوط به آن
 • نورسنجی
 • کادربندی
 • عکاسی ضد نور

مهارت های آموزش عکاسی مقدماتی در اصفهان

آموزش و یادگیری کامل این مهارت‌ها باعث می‌شود تا شما بتوانید در شرایط مختلف، محیط‌های گوناگون و نورهای متفاوتی، به خوبی عکاسی کرده و تصاویر بسیار زیبا و جذابی را ثبت کنید.

مزیت شرکت در دوره

شرکت در کلاس عکاسی مقدماتی جهاد دانشگاهی مزیت‌های مختلفی را برای شما به همراه دارد که می‌توانید به راحتی از آن‌ها بهره ببرید. در این قسمت به چند نمونه از اصلی‌ترین مزیت‌ها اشاره می‌کنیم.

 • پوشش دهی کامل مطالب و مهارت‌های موردنیاز برای عکاسی در دوره آموزش
 • آشنایی کامل با انواع دوربین‌های عکاسی
 • ظرفیت محدود کلاس‌های آموزشی برای رسیدگی هرچه بیشتر و بهتر به تمام شرکت‌کنندگان
 • پشتیبانی کامل و همه‌جانبه اساتید از هنرجویان
 • برگزاری کلاس‌های آموزشی به صورت حضوری و امکان آموزش مهارت‌های عملی به‌صورت کامل
 • برگزاری کارگاه‌های نقد عکس برای درک بهتر اشکالات موجود
 • ارائه گواهینامه معتبر برای ورود به بازار کار

بازار کار دوره عکاسی مقدماتی

امروزه بستر خوبی برای بازار کار عکاسان فراهم است؛ به همین دلیل اغلب افرادی که یک دوربین عکاسی حرفه‌ای و باکیفیت داشته و مهارت کافی برای استفاده از آن را دارند، می‌توانند به راحتی به کسب درآمد برسند. شما نیز با این شرایط و شرکت در دوره آموزش عکاسی مقدماتی اصفهان می‌توانید یک شغل خوب و پردرآمد برای خود داشته باشید.

بازار کار دوره عکاسی مقدماتی

برای شرکت در کلاس عکاسی مقدماتی جهاد دانشگاهی هیچ نیازی به تحصیلات دانشگاهی و آکادمیک ندارید و صرفا با تکیه بر اصول و مباحث آموزشی این کلاس از دوره های هنری جهاد دانشگاهی می‌توانید فعالیت خود را در بازار کار شروع کنید. پس از گرفتن گواهی دوره عکاسی مقدماتی، پیشنهاد می‌شود که در دوره آموزشی عکاسی پیشرفته در اصفهان هم شرکت کنید تا بتوانید مهارت‌های بیشتری را برای کسب درآمد به دست آورید.

دوره عکاسی مقدماتی برای چه افرادی مناسب است؟

عکاسی یک هنر بوده و هیچ‌گونه محدودیتی ندارد؛ پس تمام افراد به راحتی می‌توانند در کلاس عکاسی جهاد دانشگاهی اصفهان شرکت کنند. افراد مشتاق به عکاسی و علاقه‌مند به این هنر، می‌توانند بدون اینکه اطلاعات و مهارتی از قبل در حوزه عکاسی داشته باشند، در این کلاس‌ها ثبت‌نام کنند. این دوره برای افرادی که روحیه هنری داشته و علاقه‌مند به انواع هنرها هستند بسیار مناسب بوده و احتمال موفقیتشان بسیار بالاست. افرادی که در زمینه گرافیک یا نقاشی تحصیل کرده و یا اطلاعات دارند می‌توانند در این دوره مقدماتی شرکت کرده و به کسب درآمد برسند.

کلاس عکاسی در شب اصفهان

یکی از قسمت‌های بسیار مهم در دوره آموزش عکاسی مقدماتی در اصفهان کلاس عکاسی در شب است. به دلیل اینکه تنظیمات دوربین در زمان عکس‌برداری در شب متفاوت خواهد بود، هنرجویان در جلسه پایانی دوره این موارد را به صورت جداگانه آموزش خواهند دید. برای این کار، اساتید دوره آموزش عکاسی جهاد دانشگاهی اصفهان به همراه هنرجویان به سطح شهر رفته و به صورت عملی این مهارت‌ها را آموزش می‌دهند. پس از آن یک جلسه نقد عکس برگزار خواهد شد که در آن، اشکالات موجود بررسی شده و همه مشکلات شما برای عکاسی در شب برطرف خواهد شد.

شهریه کلاس عکاسی مقدماتی جهاد دانشگاهی

این دوره 42 ساعته به آموزش مقدماتی مباحث موردنیاز عکاسی می‌پردازد و بعد از پشت سر گذاشتن آن، گواهی اتمام دوره را نیز در اختیار هنرجویان و عکاسان قرار می‌دهد که هم برای ورود به بازار کار مناسب است و هم قابلیت ترجمه دارد.

شهریه و پیش نیازهای کلاس عکاسی مقدماتی

شما برای اطلاع از شهریه ثبت‌نام در این دوره و کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مراکز برگزاری تماس بگیرید.

مرکز هشت بهشت 03132648005

مرکز جابرانصاری 03134319240

پیش نیازهای کلاس عکاسی مقدماتی جهاد دانشگاهی

شرکت در این جلسات عکاسی هیچ‌گونه محدودیتی نداشته و تمام افراد به راحتی می‌توانند پس از ثبت‌نام، در جلسات آموزشی آن شرکت کنند. تنها نکته قابل‌توجه این است که شما به روحیه هنری نیاز دارید تا بتوانید به خوبی از مهارت‌ها و تکنیک‌های آموزش داده‌شده استفاده کنید. روحیه هنری و خلاقیت شماست که در عکاسی باعث موفقیتتان می‌شود.

سرفصل‌های آموزش عکاسی مقدماتی در اصفهان

آشنایی با تاریخ عکاسی و آشنایی با انواع دوربین
آشنایی با انواع لنزها و نحوه فوکوس کردن
آشنایی با شاتر، دیافراگم، ایزو و نورسنجی
آشنایی با WB، کیفیت عکس‌ها، فیلترها و کادربندی
نورسنجی، فوکوس کردن و کادربندی
فریزینگ / موویبنگ
عمق میدان وضوح در عکاسی
عکاسی در شب
عکاسی ضد نور و بازتاب

سؤالات متداول

شرکت در دوره عکاسی جهاد دانشگاهی اصفهان، پیش نیاز خاصی دارد؟

خیر این دوره آموزشی به هیچ‌گونه پیش‌نیازی احتیاج نداشته و تنها روحیه هنری و خلاقیت شما را می‌طلبد.

آیا می‌توان بعد از پشت سر گذاشتن این دوره وارد بازار کار شد؟

بعد از اتمام دوره آموزشی و تمرین و تکرار تکنیک‌های آموزش داده شده و کسب مهارت، شما می‌توانید به راحتی وارد بازار کار شده و به کسب درآمد بپردازید.

دوره عکاسی مقدماتی در اصفهان مخصوص افراد خاصی است؟

خیر این دوره هیچ‌گونه محدودیتی نداشته و تمام افراد در رده‌های سنی مختلف، می‌توانند در آن ثبت نام کنند.

مدرس دوره

سایر دوره های آموزشی

قبلی
بعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 5 =

نمونه گواهی پایان دوره های جهاد دانشگاهی