Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

دوره جامع آمادگی آزمون آیلتس

دوره آموزش آیلتس

مدت زمان (ساعت):

FINAL IELTS:90

گواهینامه پایان دوره:

ندارد

نوع دوره:

حضوری, آنلاین

شهریه (تومان):

4.200.000 :Final IELTS

مراکز برگزاری دوره:

مرکز مرداویج, مرکز آموزش خواجو, مرکز جابر انصاری, مرکز آموزش الکترونیک

3.9/5 - (15 امتیاز)

مشاوره رایگان

با تکمیل این فرم، پیش از ثبت نام در دوره از امکان مشاوره رایگان بهرمند شوید.

دوره جامع آموزش آیلتس یک دوره جامع و کامل برای شرکت در این آزمون بین‌المللی است. چنانچه شما قصد مهاجرت و یا ادامه تحصیل در دانشگاه‌های خارج از کشور را دارید، باید نمره قابل‌قبولی در آزمون IELTS کسب کنید. دوره جامع آمادگی آزمون آیلتس که در جهاد دانشگاهی واحد اصفهان برگزار می‌شود، می‌تواند در قالب سه بخش آموزشی، کلیه مهارت‌های لازم برای کسب نمره خوب در هر 4 بخش این آزمون را به شما آموزش دهد.

آزمون آیلتس چیست؟

آزمون آیلتس یکی از معتبرترین آزمون‌های زبان است که تمام افرادی که قصد مهاجرت یا ادامه تحصیل در کشورهای خارجی را دارند، باید در آن شرکت کنند. آزمون بین‌المللی IELTS به ارزیابی مهارت‌های چهارگانه reading، writing، listening و speaking می‌پردازد و به دو صورت جنرال و آکادمیک برگزار می‌شود. مدت زمان آزمون آیلتس برابر 2 ساعت و 40 دقیقه برای سنجش سه مهارت شنیداری، درک مطلب و نوشتار است؛ قسمت اسپیکینگ هم در یک روز جداگانه امتحان گرفته می‌شود که معمولا حدود 15 تا 30 دقیقه طول می‌کشد.

آزمون آیلتس چیست؟

بخش speaking و listening در آزمون جنرال و آکادمیک کاملا مشابه بوده و تفاوت آن‌ها مربوط به بخش Reading و Writing است. انتخاب نوع آزمون آیلتس، بسته به نوع مهاجرت و هدف شما دارد؛ در صورتی که قصد دارید تحصیلات خود را در دانشگاه‌های معتبر خارج از کشور ادامه دهید، باید به سراغ آیلتس آکادمیک بروید. آیلتس جنرال به سنجش معلومات اجتماعی شما می‌پردازد و برای سایر مهاجرین کاری مناسب‌تر است. دوره آموزشی آیلتس به مهارت‌های مورد نیاز افراد برای هر دو نوع آیلتس توجه داشته و یک دوره تقویتی جامع و کامل است که تمام مباحث را به صورت کامل پوشش می‌دهد.

آیلتس جنرال

آیلتس جنرال به افرادی اختصاص دارد که هدفش اصلی‌شان از مهاجرت، کار کردن است. این افراد ممکن است بیزینس خود را در کشور مقصد داشته باشند یا در یک شرکت خارجی پذیرفته شوند.

آیلتس آکادمیک

آیلتس آکادمیک مناسب افرادی است که هدف ادامه تحصیل دارند؛ به همین دلیل سؤالاتی که در قسمت Reading از آن‌ها پرسیده می‌شود، سخت‌تر از آزمون جنرال است. در نتیجه در دوره آمادگی آزمون آیلتس جهاد دانشگاهی اصفهان شگردهایی که به این افراد آموزش داده می‌شود که بتوانند سوالات دشوار این قسمت را به راحتی پاسخ دهند. علاوه بر این آموزش‌های دوره آموزشی آیلتس آکادمیک در قسمت Writing در راستای یاد گرفتن مهارت‌های لازم برای تحلیل یک گراف یا نمودار است که در تسک اول به داوطلبان داده می‌شود.

بهترین کلاس آنلاین آیلتس

داوطلبانی که قصد دارند با بهترین نمره، مدرک آیلتس خود را دریافت کنند، باید برای شرکت در دوره آموزش آیلتس اقدام کنند. در کلاس آنلاین آیلتس تمام مطالب و مباحث مورد نیاز آزمون، به صورت کامل موردبررسی قرار گرفته و همه آموزش‌های لازم، به داوطلبان ارائه می‌شود تا بتوانند به‌راحتی بهترین نتیجه ممکن را دریافت کنند.

مهم‌ترین مزایای شرکت در دوره جامع آیلتس

مهم‌ترین مزایای شرکت در دوره جامع حضوری و آنلاین آیلتس جهاد دانشگاهی اصفهان عبارت‌اند از:

 • آموزش با اساتید مجرب و کار بلد در زمینه جمع‌بندی آیلتس
 • ارائه انواع تمرین‌های مشابه با آزمون آیلتس
 • تمرکز ویژه بر روی هر چهار مهارت موردنیاز آزمون آیلتس
 • استفاده از بهترین و جدیدترین کتاب‌ها و متدهای آموزشی
 • آموزش ترفندهای پاسخگویی به سوالات در هر 4 بخش
 • کمک به افزایش دایره لغات افراد

نحوه برگزاری و مدت زمان دوره آموزشی آیلتس

دوره آیلتس جهاد دانشگاهی به دو صورت حضوری در اصفهان و غیرحضوری یا آنلاین برگزار می‌شود که هر کدام شامل 3 ترم هستند:

 • IELTS 1: آموزش کتاب Mindest1 طی 35 جلسه و 70 ساعت
 • IELTS 2: آموزش کتاب Mindest2 طی 40 جلسه و 80 ساعت
 • Final IELTS: آموزش کتاب Mindset3 طی 45 جلسه و 90 ساعت

البته باید بدانید که قبل از شرکت در دوره جامع آمادگی آزمون آیلتس جهاد دانشگاهی نیاز به تعیین سطح دارید؛ برای اطلاع از زمان تعیین سطح در هریک از مراکز آموزشی جهاد دانشگاهی، می‌توانید به صفحه دوره های زبان جهاد دانشگاهی مراجعه کنید. به عبارت بهتر باید مشخص شود که شما توانایی کافی برای درک مفاهیم مطرح شده در هر سطح را خواهید داشت. به این صورت ممکن است که بر اساس سطح زبانی، نیازی به شرکت در ترم‌های اولیه دوره آموزش آیلتس را نداشته باشید و بتوانید به طور مستقیم در کلاس ترم‌های بالاتر شرکت کنید.

محل برگزاری و شهریه دوره آمادگی آیلتس

دوره آموزش آیلتس جهاد دانشگاهی اصفهان در 4 مرکز آموزشی برگزار می‌شود که می‌توانید برای اطلاع از نحوه شرکت در کلاس‌ها، زمان برگزاری و زمان شروع ترم، با آن‌ها تماس بگیرید.

محل برگزاری و شهریه دوره آمادگی آیلتس

علاوه بر این، هر ترم از آموزش جامع آیلتس جهاد دانشگاهی شهریه مخصوص به خود را دارد که عبارتند از:

 • شهریه IELTS 1 برابر 3 میلیون و 150 هزار تومان
 • شهریه IELTS 2 برابر 3 میلیون و 470 هزار تومان
 • شهریه Final IELTS برابر 4 میلیون و 200 هزار تومان

لازم به ذکر است که  هزینه دوره آیلتس آنلاین در هرکدام از دوره‌ها، 10 درصد کمتر از شهریه مربوط به دوره‌های حضوری است.

معرفی کتاب دوره آیلتس جهاد دانشگاهی اصفهان

جهاد دانشگاهی برای دوره آموزش آیلتس از مجموعه کتاب‌های Mindest استفاده می‌کند که یکی از بهترین کتاب‌های موجود در این زمینه هستند. این مجموعه کتاب‌ها تمام مباحث موردنیاز برای شرکت و موفقیت در آزمون آیلتس را به‌صورت کامل در خود جای داده‌اند و در هر درس از آن‌ها، هر 4 مهارت تقویت می‌شوند. در مجموعه کتاب‌های مایندست، تمرین‌هایی به شما داده می‌شود که با انجام دادن آن‌ها می‌توانید مهارت‌های چهارگانه خود را برای شرکت در آزمون IELTS بالا ببرید. همچنین با به پایان رساندن دوره جامع آیلتس، با نحوه طرح سوال در این آزمون آشنا شده و می‌دانید که در هر بخش باید به چه پرسش‌هایی پاسخ بدهید.

راه های ارتباط با جهاد دانشگاهی

دوره آموزشی آیلتس مخصوص چه افرادی است؟

دوره آموزش آیلتس در دسته زبان انگلیسی بزرگسالان قرار گرفته است. توجه داشته باشید که تمامی شرکت‌کنندگان و فراگیران باید پیش‌زمینه کاملی در زبان انگلیسی داشته باشند تا دوره آیلتس جهاد دانشگاهی برای آن‌ها به میزان کافی کارآمد باشد. برای مثال، زبان‌آموزان پس از شرکت در دوره آموزش زبان American English Files و اتمام کتاب American English Files 3 می‌توانند در دوره آموزشی آیلتس شرکت کنند. البته برای افرادی که با محدودیت زمانی مواجه هستند، تمام کردن کتاب American English Files 2 هم کافی است.

سؤالات متداول

آیا امکان برگزاری دوره آنلاین IELTS نیز وجود دارد؟

در مراکز آموزشی جهاد دانشگاهی اصفهان دوره آموزش آیلتس به دو صورت آنلاین و حضوری برگزار می‌شود تا افراد شاغل و پرمشغله نیز بتوانند در این دوره آموزشی شرکت کنند.

کتاب آموزشی در دوره آیلتس جهاد دانشگاهی چیست؟

در دوره IELTS جهاد دانشگاهی از سری کتاب‌های سه جلدی Mindest استفاده می‌شود که تمام مباحث موردنیاز این آزمون را به‌صورت کامل پوشش داده است.

دوره آموزش آیلتس جهاد دانشگاهی در چند ترم برگزار می‌شود؟

دوره آمادگی آیلتس به صورت کلی در سه ترم برگزار می‌شود که هر کدام از آن‌ها به ترتیب 35، 40 و 45 جلسه دو ساعتی هستند.

مدرس دوره

سایر دوره های آموزشی

نوع دوره:

آفلاین

مراکز برگزاری دوره:

شهریه (تومان):

رایگان

نوع دوره:

آفلاین

مراکز برگزاری دوره:

شهریه (تومان):

رایگان

قبلی
بعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 5 =

نمونه گواهی پایان دوره های جهاد دانشگاهی