Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

دوره آموزش icdl (مهارت های هفتگانه)

برگزاری دوره آموزش مهارت های هفت گانه کامپیوتر icdl

مدت زمان (ساعت):

130

گواهینامه پایان دوره:

دارد

نوع دوره:

حضوری, آنلاین

شهریه (تومان):

3.900.000

مراکز برگزاری دوره:

مرکز جابر انصاری, مرکز هشت بهشت غربی, مرکز آموزش الکترونیک

3.3/5 - (35 امتیاز)

مشاوره رایگان

با تکمیل این فرم، پیش از ثبت نام در دوره از امکان مشاوره رایگان بهرمند شوید.

دوره آموزش آنلاین icdl در جهاد دانشگاهی اصفهان برای علاقه‌مندان به یادگیری مهارت های هفتگانه آی سی دی ال کار با کامپیوتر به دو صورت حضوری و آنلاین در جهاد دانشگاهی واحد اصفهان برگزار می‌شود. icdl یک مهارت بین‌المللی است که گواهینامه آن در سراسر دنیا اعتبار دارد. کسانی که شغل آن‌ها به کارهای کامپیوتری و مهارت های آن ارتباط زیادی داشته باشد، لازم است که دوره آموزش آنلاین مهارت های هفتگانه icdl را دیده باشند. متقاضیان زیادی تمایل شرکت در این دوره را دارند؛ زیرا آن‌ها با داشتن مدرک icdl جهاد دانشگاهی می‌توانند از یک رزومه قوی برای وارد شدن به بازار کار برخوردار شوند.

دوره آنلاین ICDL جهاد دانشگاهی اصفهان چیست؟

ICDL به مخفف عبارت International Computer Driving License گفته می‌شود که معنای آن مهارت کار با کامپیوتر است و به عنوان یک استاندارد بین المللی در مهارت های کاربردی کامپیوتر شناخته می‌شود.

معرفی دوره آنلاین icdl جهاد دانشگاهی

پیشرفت روز‌افزون تکنولوژی باعث تغییر سبک زندگی مردم از گذشته تا به امروز شده است؛ به‌گونه‌ای که نیاز به فراگیری علم کامپیوتر و مهارت های کار کردن با آن به‌عنوان یک نیاز اساسی تلقی می‌شود. زیرا نداشتن علم کافی برای کار کردن با کامپیوتر می‌تواند زندگی روزمره اکثر افراد را مختل کند. از طرفی، داشتن مدرک icdl، شانس پذیرش افراد در محیط‌های کاری را بیشتر می‌کند.

سرفصل های دوره آموزش آنلاین ICDL

ICDL یا مهارت های هفتگانه آی سی دی ال یک گواهینامه با کیفیت بالا است که در سطح بین المللی اعتبار دارد. به همین دلیل یکی از اصلیترین دوره های آموزش کامپیوتر در اصفهان است که شما را با مهارت های هفتگانه آشنا می‌کند.

هفت مهارت دوره آموزش آنلاین ICDL

فراگیران با ثبت نام در دوره آنلاین و حضوری آموزش مهارت‌های هفتگانه icdl می‌توانند با هفت مهارت زیر به صورت تئوری و عملی آشنا شوند:

1- مفاهیم ابتدایی فناوری اطلاعات یا IT

در قسمت مفاهیم پایه فناوری اطلاعات دوره آی سی دی ال جهاد دانشگاهی اصفهان افراد با مفهوم کلی از IT، نرم افزار و سخت افزار کامپیوتر آشنا می‌شوند. همچنین مهارت‌هایی را برای کاربرد روزانه برنامه‌های پرکاربرد به دست می‌آورند که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • نحوه ذخیره کردن داده ها
 • شناخت حافظه کامپیوتر
 • کاربرد نرم افزارهای کامیپوتری
 • آشنایی با شبکه های اطلاعاتی در پردازش
 • توزیع اطلاعات

مهارت شماره 1 یا فناوری اطلاعات آموزش آنلاین صفر تا صد icdl شما را با ابزارها و روش‌های دریافت، ذخیره، پردازش و مبادله اطلاعات آشنا می‌کند و همه شیوه‌های ضروری برای تولید سیستم‌های مبتنی بر اطلاعات را به صورت تئوری به شما آموزش خواهد داد.

2- مفاهیم ویندوز و مدیریت فایل ها

فراگیران در این بخش از آموزش مهارت های هفتگانه icdl می بایست استفاده از رایانه و سیستم عامل را فراگیرند و بتوانند تنظیمات اصلی دلخواه خود را در ویندوز انجام دهند. همچنین لازم است کار با فایل‌های رایانه‌ای و مدیریت آن‌ها مانند کپی، حذف و …. را بتوانند به راحتی انجام دهند. علاوه بر این مدیریت و تقسیم بندی فایل‌ها و زیرفایل‌ها هم در بخش دوم دوره icdl جهاد دانشگاهی اصفهان به شما آموخته خواهد شد.

3- آشنایی با ورد Word یا نرم افزار واژه پرداز

Word نرم افزاری است که در بخش اداری شرکت‌ها و ادارات برای تایپ، نگارش نامه‌ها یا گزارش‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. شرکت‌کنندگان در دوره icdl جهاد دانشگاهی در بخش سوم، با برنامه‌های پردازش متن از جمله Word و کاربرد روزانه آن آشنا می‌شوند.

آشنایی با ورد Word یا نرم افزار واژه پرداز

به این ترتیب در زمان دریافت مدرک دوره آموزش مجازی icdl جهاد دانشگاهی اصفهان می‌توانند کارهایی مانند ایجاد، ویرایش، قالب بندی، جدول بندی، کار با تصاویر و… را بر روی یک فایل متنی انجام دهند.

4- آشنایی با اکسل EXCEL

نرم افزار اکسل یکی دیگر از مجموعه برنامه‌های مایکروسافت آفیس است که جداول بزرگی را در خود جای می‌دهد و برای بررسی، محاسبه و ارزیابی راحت و دقیق داده‌های زیاد مورداستفاده قرار می‌گیرد. شرکت کنندگان در بخش آشنایی با اکسل از آموزش صفر تا صد icdl با مفهوم برنامه‌های صفحه گسترده آشنا شده و مهارت‌های زیر را یاد می‌گیرند:

 • ایجاد فایل اکسل
 • ویرایش سطرها و ستون‌ها به صورت جداگانه و همزمان
 • قالب بندی
 • جدول بندی
 • آشنایی با ابزارها و فرمول‌های پرکاربرد
 • ایجاد فرمول‌های مقدماتی ریاضی

آشنایی با اکسل

با ثبت نام برای دریافت مدرک icdl می‌توانید به خوبی با این نرم افزار صفحه گسترده آشنا شده و به این ترتیب مهارت‌های کافی برای شرکت در دوره‌های دیگر مانند پکیج حسابداری ویژه بازار کار را هم به دست آورد.

5- آشنایی با اکسس Access

دانشجویان در این مهارت از دوره آموزش مهارت های هفتگانه icdl باید مفهوم پایگاه داده در رایانه یا Access را متوجه شوند و همچنین بتوانند در حالت مقدماتی جداول پایگاه داده‌ای با پرس و جوهای مقدماتی را ایجاد و ویرایش کنند.

آشنایی با اکسس Access

نرم افزار Access (اکسس) یکی از اجزای مایکروسافت آفیس است که به عنوان بانک اطلاعاتی و برای نگهداری داده‌ها استفاده می‌شود. با استفاده از Microsoft Office Access این امکان وجود دارد که شما اطلاعات خود سازماندهی کرده و در صورت نیاز خیلی سریع‌تر به آن‌ها دسترسی پیدا کنید.

6- مهارت کار با پاورپوینت Power Point

برنامه پاورپوینت نرم افزاری بسیار ساده و ایده آل برای ساخت فایل‌های چندرسانه‌ای و تصویری مانند کاتالوگ، تبلیغات معرفی پروژه و ارائه‌های دانشگاهی است. دانشجویان دوره icdl مجازی و حضوری در پایان، با ابزارهای ارائه مطلب در نرم افزار پاورپوینت، ایجاد اسلایدها، ویرایش و قالب بندی متون و تصاویر درون آن آشنا می‌شوند.

مهارت کار با پاورپوینت Powerpoint

با کمک مهارت‌هایی که در دوره icdl جهاد دانشگاهی یاد می‌گیرید، می‌توانید ارائه‌های درسی و دانشگاهی خود را آماده کرده و یا با ساخت پاورپوینت حرفه‌ای برای دیگران کسب درآمد کنید.

7- کار با شبکه های اینترنت و پست الکترونیک

در آخرین مرحله از دوره آموزش مهارت های هفتگانه icdl جهاد دانشگاهی اصفهان با مفهوم کلی اینترنت و برخی شاخص های امنیتی آشنا می‌شوید و می‌توانند جستجوهای اینترنتی را به بهترین شکل ممکن انجام دهید. همچنین کار با صفحات اینترنتی، پست الکترونیک تحت وب و نرم افزارهای ایمیل را یاد بگیرند. این بخش از دوره icdl مجازی و حضوری در دو قسمت ارائه می‌شود که عبارتند از:

 • اصول جستجو در اینترنت و کار با صفحات وب

در بخش اول که به عنوان اطلاعات شناخته می‌شود، شما توانايي انجام امور پايه را برای جستجو در وب را با استفاده از نرم‌افزارهاي كاربردي و موتورهاي جستجو یاد می‌گیرید. همچنين از طریق آموزش‌های ارائه شده در این بخش از آموزش صفر تا صد icdl می‌توانید نتايج جستجو را بررسي نموده، صفحات موردنظر خود را نشان كرده و گزارشات جستجو و صفحات وب را از طریق کامپیوتر چاپ کنيد.

 • کار با نرم افزارهای پست الکترونیک

در بخش دوم از آموزش مهارت های هفتگانه icdl مهارت استفاده از نرم‌افزارهاي پست الكترونيك  براي ارسال و دريافت پيام، الحاق كردن يك فايل به پيام، سازماندهي و مديريت پيام‌ها در فهرست و زيرفهرست‌ها را با کامپیوتر و گوشی آموزش می‌بینید.

راه های ارتباط با مراکز جهاد دانشگاهی

آموزش آنلاین صفر تا صد icdl مناسب چه کسانی است؟

ثبت نام برای دریافت مدرک icdl برای بسیاری از افراد مفید است. برای مثال کسانی که قصد شرکت در آزمون‌های استخدامی دستگاه‌های اجرایی را دارند، با داشتن مهارت های هفتگانه می‌توانند به خوبی به سوالات بخش عمومی پاسخ داده و امتیاز بالایی را کسب کنند. علاوه بر این افرادی که قصد مهاجرت دارند و به دنبال یک مدرک معتبر هستند، با گرفتن مدرک icdl جهاد دانشگاهی اصفهان که قابلیت ترجمه دارد، می‌توانند رزومه خود را تقویت کنند. در نهایت هر کسی که به دنبال یک مهارت پولساز باشد، می‌تواند ثبت نام برای دریافت مدرک icdl را نجام دهد تا برای ورود به بازار کار آماده شود.

دوره مجازی icdl چند ساعت است و در کجا برگزار می شود؟

آموزش صفرتا صد icdl در مجموع برابر با 130 ساعت است. شما برای ثبت نام مهارت های هفتگانه icdl نیازی به پیش‌نیاز ندارید و حداقل مدرک لازم برای شرکت در این دوره، دیپلم است. دوره حضوری و آنلاین آموزش مهارت های هفتگانه icdl جهاد دانشگاهی اصفهان در مراکز هشت بهشت(03132648005 جابر انصاری(03134319240) و آموزش الکترونیک(03136254124) برگزار می‌شوند.

مشخصات دوره انلاین و حضوری icdl و نحوه ثبت نام در این دوره

بنابراین در صورتی که امکان شرکت در دوره‌های حضوری را نداشته باشید، می‌توانید دوره icdl مجازی را انتخاب کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید از طریق شماره تلفن‌های زیر با مراکز آموزشی برگزارکننده این دوره ارتباط برقرار کنید.

نحوه ثبت نام برای دریافت مدرک دوره آموزش آنلاین icdl

برای ثبت نام در کلاس های آموزش مهارت های هفتگانه icdl می‌توانید با یکی از مراکز هشت‌بهشت، جابر انصاری یا آموزش الکترونیک جهاد تماس بگیرید و یا این‌که از طریق لینک ثبت نام به صورت آنلاین برای ثبت نام اقدام کنید. شهریه ثبت نام دوره آموزش مجازی icdl در قسمت اطلاعات دوره قابل مشاهده است. مدرک icdl جهاد دانشگاهی اصفهان که در پایان دوره به شما اعطا می‌شود، برای ورود به بازار کار معتبر است، قابلیت ترجمه را دارد و میزان مهارت‌ها و توانایی‌های شما را هنگام کار کردن با کامپیوتر نشان می‌دهد.

سؤالات متداول

دوره icdl جهاد دانشگاهی اصفهان در چند ساعت برگزار می‌شود؟

برای شرکت در این دوره باید مدت زمان 130 ساعت در نظر بگیرید.

آیا مدرک icdl جهاد دانشگاهی معتبر است؟

بله. مدرک icdl جهاد دانشگاهی اصفهان معتبر و قابل ترجمه است.

سرفصل های دوره مهارت های هفتگانه icdl چیست؟

سرفصل های این دوره شامل فناوری اطلاعات، ویندوز، اینترنت، ورد، اکسل، اکسس و پاورپوینت می‌شود.

مدرس دوره

سایر دوره های آموزشی

قبلی
بعدی

8 پاسخ

  1. بله دوست عزیز کلاس های انلاین جهاد دانشگاهی رو میتونید از داخل منزل هم شرکت کنید.

 1. آیا این دوره برای کودکان و نوجوانان (۱۲ سال) مناسب است ؟ با توجه به پیش نیاز مدرک دیپلم که در متن آمده است ،عرض می کنم.

  1. با سلام و عرض احترام.
   لطفا برای کسب اطلاعات دقیق تر با شماره های درج شده تماس بگیرید.

 2. ساام آیا می توان کلاس آنلاین را ذخیره کرد و بعدا گوش داد یا باید سر کلاس حاضر شویم چون شاغل هستیم

 3. سلام
  چند روز طول میشه کلاس انلاینش تموم شه؟ به محض تمام شدن مدرک را میدید؟ آزمون داره؟
  ۱۳۰ساعت رو میشه فشرده دید؟

  1. با سلام و عرض ادب
   لطفا با شماره 03136254124 جهت ثبت نام در دوره آنلاین تماس بگیرید و سوالات خود را از همکاران ما بپرسید.
   با تشکر
   جهاد دانشگاهی اصفهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + هشت =

نمونه گواهی پایان دوره های جهاد دانشگاهی