Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

دوره دستیار متخصص زنان اصفهان

مدت زمان (ساعت):

42

گواهینامه پایان دوره:

دارد

نوع دوره:

حضوری

شهریه (تومان):

1.950.000

مراکز برگزاری دوره:

مرکز مرداویج

4.6/5 - (5 امتیاز)

مشاوره رایگان

با تکمیل این فرم، پیش از ثبت نام در دوره از امکان مشاوره رایگان بهرمند شوید.

دوره دستیار متخصص زنان اصفهان را می‌توان به عنوان یکی از دوره‌های محبوب و پرطرفدار برگزار شده در جهاد دانشگاهی به شمار آورد. به صورت کلی امروزه عده کثیری علاقه‌مند به فعالیت در شاخه‌های پزشکی و کادر درمان شده‌اند و از آنجایی که تحصیل در این شاخه‌ها سختی‌های مخصوص به خود را دارد، ثبت نام و شرکت در این دوره کلاس‌ها مانند دوره دستیاری متخصص زنان جهاد دانشگاهی با استقبال بسیار زیادی از جانب شرکت‌کنندگان روبه‌رو شده است.

معرفی دوره دستیاری متخصص زنان

برای اینکه بتوانید به عنوان یک دستیار متخصص زنان فعالیت خود را شروع کرده و ادامه دهید، لازم است تا در دوره دستیار متخصص زنان اصفهان شرکت کرده و تمام جلسات آن را پشت سر بگذارید. در این کلاس‌ها، تمام اطلاعات و دانشی که باید یک دستیار متخصص زنان بداند و به کار بگیرد، به صورت کامل آموزش داده می‌شود.

معرفی دوره دستیاری متخصص زنان

تربیت دستیار متخصص زنان در مطب یک دوره 42 ساعته بوده که به صورت حضوری برگزار می‌شود تا تماما اطلاعات و مهارت‌های موردنیاز، به‌خوبی به شرکت‌کنندگان آموزش داده شوند. محل برگزاری دوره، مرکز مرداویج جهاد دانشگاهی بوده و تمام شرکت‌کنندگان موظف هستند تا در موعد مقرر، در کلاس‌های حضوری خود شرکت کرده تا در نهایت بتوانند گواهی پایان دوره را دریافت کنند.

در کلاس دستیار متخصص زنان اصفهان هر آن چه که یک دستیار فعال در مطب یک متخصص زنان باید بلد باشد و وظیفه دارد که انجام دهد، به صورت کامل آموزش داده می‌شود. این دوره آموزشی، با هدف آموزش دستیاران برای فعالیت در مطب‌های متخصصان زنان برگزار می‌شود تا افراد جویای کار، بتوانند به‌راحتی با کسب مهارت در این دوره‌ها و دریافت گواهی اتمام آن‌ها، به‌راحتی در مراکز مربوطه مشغول به کار شوند. پس از اتمام این دوره، شما می‌توانید در صورت تمایل 150 ساعت کارورزی اختیاری نیز پشت سر بگذارید تا مهارت خود را به میزان قابل‌توجهی، ارتقا داده و آماده حضور در بازار کار شوید.

مهارت های دوره دستیاری متخصص زنان جهاد دانشگاهی

تخصص زنان یکی از شاخه‌های وسیع پزشکی محسوب می‌شود که در محدوده خود، مشکلات متعدد و گسترده‌ای را در برمی‌گیرد. در همین راستا، دستیار در این شاخه نیز باید اطلاعات و مهارت‌های ویژه‌ای داشته باشد تا بتواند به خوبی در حیطه مخصوص خود، فعالیت کند. یکی از اصلی‌ترین مهارت‌هایی که در دوره دستیار متخصص زنان در اصفهان آموزش داده می‌شود، آشنایی کامل با تمام تجهیزات و امکانات موجود و مورداستفاده در مطب پزشک زنان و زایمان است. بدیهی است که یک دستیار باید اطلاعات کافی درباره تمام تجهیزات را داشته باشد تا بتواند به خوبی به پزشک متخصص کمک کند.

3 مهارت دوره دستیاری متخصص زنان جهاد دانشگاهی

داروشناسی نیز از دیگر مهارت‌های آموزشی در این دوره است. دستیار باید اطلاعات کافی درباره داروهای تجویزشده توسط پزشک را داشته باشد تا بتواند در صورت نیاز به سؤالات مراجعین و بیماران به درستی پاسخ دهد. آشنایی با اصطلاحات پزشکی نیز از دیگر آموزش‌های دوره دستیاری متخصص زنان جهاد دانشگاهی است که باعث می‌شود دستیار بتواند بهتر و بیشتر متوجه منظور پزشک متخصص شده و درخواست‌های او را پاسخ دهد.

شرکت در این کلاس از دوره های پزشکی جهاد دانشگاهی مزیت‌های متعدد و ویژه‌ای را به همراه دارد که شما به‌راحتی می‌توانید از آن‌ها بهره ببرید. برخی از مزایای شرکت رد دوره ئستیاری متخصص زنان جهاد دانشگاهی به شرح زیر هستند.

 • آموزش کامل مهارت‌ها و اطلاعات موردنیاز دستیار متخصص زنان
 • آشنایی با تجهیزات و لوازم موجود در مطب متخصص زنان
 • پشتیبانی کامل و همه‌جانبه اساتید از شرکت‌کنندگان در دوره آموزشی
 • ظرفیت محدود کلاس‌های آموزشی برای بازدهی هرچه بیشتر

بازار کار دوره دستیار متخصص زنان در اصفهان

بدیهی است که هدف اغلب شرکت‌کنندگان در دوره تربیت دستیار متخصص زنان در مطب وارد شدن به بازار کار و کسب درآمد است، پس این موضوع از دید آن‌ها اهمیت بسیار زیادی دارد. تمام شرکت‌کنندگان تمایل دارند که بعد از اتمام دوره خود بتوانند وارد بازار کارشده و کسب درآمد کند. در اینجا باید به شما اطلاع دهیم که این امکان کاملا برای شرکت‌کنندگان وجود داشته و آن‌ها می‌توانند بعد از سپری کردن دوره آموزشی 42 ساعته و کسب گواهی اتمام دوره، وارد بازار کار شوند.

بازار کار دوره دستیار متخصص زنان در اصفهان

برخی از مهارت‌های آموزش داده در این کلاس‌ها کاملا بنیادی و عمومی بوده و باعث می‌شود تا افراد بتوانند علاوه بر مطب متخصص زنان، در مطب پزشک‌های عمومی و برخی از کلینیک‌های مربوطه نیز مشغول به کار شوند. این موضوع باعث شده تا محدوده کار برای افراد بیشتر و شانس استخدام آن‌ها نیز افزایش پیدا کند.

دوره دستیار متخصص زنان در مطب مناسب چه افرادی است؟

ثبت نام دوره دستیار متخصص زنان جهاد دانشگاهی اصفهان هیچ‌گونه محدودیتی نداشته و تمام بانوان در هر رنج سنی، می‌توانند در آن شرکت کرده و مهارت‌های آن را یاد بگیرند. آنچه در این زمینه اهمیت دارد، روحیه درمانی و مراقبتی افراد است که باعث می‌شود تا نتیجه بهتری از آموزش‌ها دریافت کنند. در صورتی‌که شما علاقه به فعالیت در حوزه زنان را دارید ولی تاکنون هیچ اقدامی در این زمینه انجام نداده‌اید، می‌توانید به‌راحتی در این دوره دستیار متخصص زنان در اصفهان ثبت‌نام کرده و سپس در زمینه آموزش‌های ارائه‌شده در آن، فعالیت کنید. برای ثبت نام دوره دستیار متخصص زنان می‌توانید از طریق سایت جهاد دانشگاهی اصفهان اقدام کرده یا با شماره مرکز مرداویج 03136700205 تماس بگیرید.

شهریه دوره دستیاری متخصص زنان

شهریه و پیش نیازهای دوره دستیاری متخصص زنان جهاد دانشگاهی

برای شرکت در این دوره آموزشی 42 ساعته که در مرکز مرداویج برگزار می‌شود، شما موظف هستید تا هزینه تعیین شده برای دوره را پرداخت کنید. این مبلغ صرفا برای ثبت‌نام در این جلسات آموزشی و شرکت در آن‌هاست؛ پس چنانچه به هر دلیلی در طول دوره آموزشی، نیاز به موارد مختلفی پیدا کنید، باید شهریه آن را به صورت مجزا پرداخت کنید.

دوره دستیاری متخصص زنان جهاد دانشگاهی اصفهان یک دوره جامع و کامل بوده که تمام مهارت‌ها و اطلاعات موردنیاز شرکت‌کنندگان را در اختیارشان قرار می‌دهد. در همین راستا برای شرکت در این دوره و کسب مدرک آن، شما نیاز به پیش‌نیاز خاص و یا پشت سر گذاشتن دوره‌های دیگری ندارید. تنها چیزی که برای ثبت‌نام به آن نیاز دارید، یک مدرک دیپلم است. تفاوتی نمی‌کند که مدرک دیپلم شما برای چه رشته‌ای باشد. شما با در دست داشتن مدرک دیپلم، بدون نیاز به تحصیلات دانشگاهی و آکادمیک، می‌توانید برای ثبت نام دوره دستیار متخصص زنان جهاد دانشگاهی اصفهان اقدام کنید.

سرفصل دوره دستیار متخصص زنان در اصفهان

آشنایی با اصول آداب معاشرت و تکریم ارباب‌رجوع
آشنایی با تجهیزات مطب‌های زنان
آشنایی با اصول استرلیزاسیون
آشنایی با تشکیل پرونده الکترونیک بیمار
داروشناسی و آشنایی با اصطلاحات رایج پزشکی زنان
آشنایی با موارد اورژانس زنان و اصول احیا
آشنایی با اصول جمع‌آوری زباله

سؤالات متداول

آشنایی با تجهیزات مورداستفاده در مطب متخصص زنان نیز از مهارت‌های آموزشی در این دوره است؟

بله. در دوره تربیت دستیار پزشک متخصص زنان در مطب شرکت‌کنندگان با تمام تجهیزات و همچنین اصطلاحات پزشکی موردنیاز آشنا می‌شوند تا بتوانند ارتباط بهتری با متخصص داشته باشند و درخواست‌های او را به‌عنوان یک دستیار، اجرا کنند.

برای ثبت نام دوره دستیاری متخصص زنان به پیش‌نیاز خاصی احتیاج است؟

هیچ‌گونه پیش‌نیاز خاصی برای ثبت نام در این کلاس‌ها وجود ندارد و فقط متقاضیان باید دارای مدرک دیپلم باشند.

آیا آشنایی با تشکیل پرونده الکترونیک برای بیمار نیز از سرفصل‌های این دوره آموزشی است؟

بله. در این دوره به‌صورت کامل نحوه تشکیل پرونده الکترونیک برای تمام بیماران به شرکت‌کنندگان آموزش داده می‌شود.

 

مدرس دوره

سایر دوره های آموزشی

قبلی
بعدی

6 پاسخ

 1. واقعا براتون متاسفم فرد با دیپلم رو میخواین وارد حیطه تخصصی پزشکا و ماماها بکنید

  1. با سلام و احترام
   دوست عزیز دوره ها برای تربیت افراد متخصص است که یک فرد با استعداد و علاقه مند آموزش ببیند و بعد از رسیدن به تخصص لازم وارد بازار کار شود.

  2. سلام
   منتقد محترم اول فکر کن بعد سخن بگو اینها اسم منشی مطب را عوض کردند گذاشتند دستیار متخصص زنان آخه سرفصل‌های آموزشی همه در حیطه وظیفه منشی است نه کادر پزشکی مثل آموزش جمع آوری زباله های مراکز درمانی

  3. سلام مگه چه اشکالی داره.. درسته هر کسی با یه مدرک دیپلم اصلا به درد این کار نمیخوره
   ولی کسی هست ک اطلاعات خوبی داره وجنات خوبی داره شعور بالایی داره ولی به دلایل و شرایط زندگی نمیتونه وارد دانشگاه و یا هزینه های هنگفت رو پرداخت کنه و دوس داره ک کار کنه و کاری باشه ک در شان و شخصیتش باشه

  1. با سلام و عرض ادب
   لطفا جهت اطلاع از قیمت دوره دستیار مامایی جهاد دانشگاهی اصفهان با مراکز ما تماس بگیرید.
   با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × پنج =

نمونه گواهی پایان دوره های جهاد دانشگاهی