Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

دوره آموزش زبان آلمانی

برگزاری دوره آنلاین و حضوری آموزش زبان آلمانی در جهاد دانشگاهی اصفهان

مدت زمان (ساعت):

هر ترم 60

گواهینامه پایان دوره:

دارد

نوع دوره:

حضوری, آنلاین

شهریه (تومان):

1.950.000

مراکز برگزاری دوره:

مرکز دانشگاه, مرکز جابر انصاری, مرکز آموزش الکترونیک

4/5 - (20 امتیاز)

دوره آموزشی زبان آلمانی آنلاین و حضوری یکی از دوره‌های مورد نیاز افرادی است که می‌خواهند با یادگیری این زبان و افزایش مهارت خود در این زمینه، به مواردی مانند مهاجرت یا همکاری با شرکت‌های بین المللی فکر کنند. جهاد دانشگاهی اصفهان یکی از برگزارکنندگان معتبر دوره آموزش آنلاین و حضوری زبان آلمانی است که آن را در قالب ترم‌های 60 ساعتی به شما زبان آموزان عزیز ارائه می‌دهد.

درباره دوره آموزش زبان آلمانی جهاد دانشگاهی

جهاد دانشگاهی واحد اصفهان با نیازسنجی جامعه علمی کشور با توجه به روند افزایشی اشتیاق به یادگیری زبان آلمانی در سال‌های اخیر، به مقاصد مختلفی از جمله مهاجرت تحصیلی به آلمان، پیشرفت شغلی، علاقه شخصی، جستجوی شغلی، پیوستن به خانواده و همچنین گسترش تبادلات اقتصادی، فرهنگی، علمی و دانشگاهی با کشورهای آلمانی زبان، آموزش زبان آلمانی را به عنوان یکی از ارکان اصلی فعالیت خود قرار داده است.

راه های ارتباط با مراکز جهاد دانشگاهی

برگزاری دوره های فشرده آنلاین و حضوری زبان آلمانی بر اساس جدیدترین و به‌روزترین متد آموزش زبان آلمانی از سطح مبتدی تا پیشرفته (با کتاب‌های Menschen و Sicher) و دوره‎‌های Gesprächstraining با تمرکز بر تقویت مهارت مکالمه زبان آلمانی از جمله خدمات آموزشی هستند که جهاد دانشگاهی واحد اصفهان با در اختیار گرفتن اساتید مجرب و با استفاده از روش‌های آموزشی مدرن به ارائه آن‌ها اهتمام ورزیده است. شهریه دوره زبان آلمانی در اصفهان برابر یک میلیون و نهصد و پنجاه هزار تومان بوده، برای دوره آنلاین آموزش زبان آلمانی این مبلغ کمتر است است؛ همچنین امکان برگزاری کلاس‌ها به صورت خصوصی و نیمه خصوصی هم فراهم شده است.

چرا در دوره آنلاین یا حضوری زبان آلمانی شرکت کنم؟

دلیل یادگیری و شرکت در دوره آموزشی آنلاین و حضوری زبان آلمانی برای هر فردی متفاوت است. با این حال به طور کلی می‌توان با بررسی موارد ثبت نامی در کلاس‌ها، رایج‌ترین دلایل برای شرکت در دوره آموزشی زبان آلمانی در اصفهان و آنلاین را به صورت زیر تعریف کرد:

 • یادگیری زبان رسمی برای مهاجرت به نواحی مرکزی اروپا مانند اتریش، آلمان و سوئیس
 • یاد گرفتن یک مهارت جدید برای استفاده از فرصت‌های شغلی داخلی
 • بهبود فرصت‌های موجود برای ایجاد ارتباطات و همکاری‌های بین المللی
 • ترجمه کتاب‌ها یا مقالات نوشته شده به زبان آلمانی
 • آموزش مکالمه آلمانی در سریع‌ترین زمان ممکن و با استفاده از جدیدترین منابع
 • آموزش کاربردی و ساده زبان آلمانی
 • مهارت گفتاری همراه با تلفظ صحيح مطابق با گويش رايج در كشورهای آلمانی زبان
 • مقرون به‌صرفه بودن دوره‌های آلمانی جهاد دانشگاهی واحد اصفهان

علاوه بر این، مزیت رقابتی یادگیری زبان آلمانی در جهاد دانشگاهی واحد اصفهان تمرکز بر مکالمه در کنار گرامر می‌باشد. از این رو بعد از اتمام هر سطح با دوره‌های Gesprächstraining در جهت تقویت یادگیری مباحث و تسلط بر مکالمه روان که از اهداف اصلی یادگیری زبان آلمانی است، در کنار زبان‌آموزان خواهیم بود.

اهمیت شرکت در دوره آموزش زبان آلمانی

دوره Gesprächstraining چیست؟

دوره Gesprächstraining در واقع دوره تکمیلی دوره آموزش زبان آلمانی است که به عنوان دوره فشرده مکالمه زبان آلمانی هم شناخته می‌شود. این دوره دارای 32 ساعت نظری است که در طی 8 جلسه، به دو صورت آنلاین و حضوری برگزار خواهد شد. شما می‌توانید با شرکت در این کارگاه 32 ساعته در انتهای هر ترم، مهارت‌هایی را که آموخته‌اید تقویت کرده و به این ترتیب به زبان آلمانی کاملا مسلط شوید. شهریه دوره مکالمه زبان آلمانی در اصفهان برابر 700 هزار تومان است؛ همچنین با پرداخت 630 هزار تومان می‌توانید در دوره آنلاین مکالمه زبان آلمانی شرکت کنید. در کنار این موارد، در صورت نیاز، امکان برگزاری کلاس مکالمه آلمانی به صورت خصوصی یا نیمه خصوصی هم در مراکز آموزشی جهاد دانشگاهی اصفهان وجود دارد.

مزایای کلاس آموزشی زبان آلمانی در اصفهان

 • کیفیت بالای تدریس
 • استفاده از اساتید باتجربه در زمینه آموزش زبان آلمانی
 • ارائه تمرین‌های مرتبط برای بهبود مهارت‌های ارتباطی افراد
 • تمرکز بر روی هر چهار مهارت زبان آلمانی در طی فرایند یادگیری
 • استفاده از مهارت‌های یادگیری، آموزش و تجربه برای یادگیری عمیق و کاربردی
 • استفاده از بهترین و به روز ترین کتاب‌های آموزشی در زمینه یادگیری زبان آلمانی

سطوح مختلف دوره آموزش زبان آلمانی

برای اینکه پس از اتمام دوره آموزش زبان آلمانی به یک سطح قابل قبول برسید، نیاز است که سه سطح را پشت سر بگذارید که تقریبا شامل شش بخش می‌شوند. اما در موارد پیشرفته، یادگیری سطوح بالاتر هم به زبان آموزان پیشنهاد می‌شود تا بتوانند به خوبی به زبان آلمانی صحبت کرده و نیازهای خود را برطرف کنند. دوره فشرده آموزش زبان آلمانی از پایه‌ترین سطح برای فراگیرانی که حتی هیچ آشنایی اولیه با زبان آلمانی ندارند طراحی شده است؛ تنها نیاز است که فراگیران زمان کافی جهت مرور مباحث را داشته باشند. در حال حاضر سطوح ارائه شده در دوره آموزش زبان آلمانی در اصفهان و آنلاین از قرار زیر هستند:

سطوح دوره زبان آلمانی

 • سطح A1

آموزش سطح A1 دوره زبان آلمانی به عنوان سطح مقدماتی شناخته می‌شود که در دو بخش A1/1 و A1/2 برگزار خواهد شد. در این بخش از دوره آموزشی، شما واژه‌های روزمره و نحوه استفاده از جملات ساده را یاد می‌گیرید. همچنین می‌توانید خود را معرفی کرده و برخی از پرسش‌های ساده را از افراد مقابل خود بپرسید. به این ترتیب یک دانش عمومی از زبان آلمانی را به دست خواهید آورد که در برقراری ارتباط‌های ساده روزانه به شما کمک می‌کند.

 • سطح A2

پس از گذراندن سطح A1، وارد آموزش سطح A2 از دوره آنلاین آموزش زبان آلمانی در جهاد دانشگاهی اصفهان می‌شوید که در دو بخش A2/1 و A2/2 برگزار می‌شود. در سطح A2 شما اطلاعات جامع‌تری درباره زبان آلمانی و نحوه استفاده از آن به دست خواهید آورد. به این ترتیب می‌توانید درباره خانواده‌تان صحبت کرده و مواردی مانند خرید را انجام دهید. همچنین عبارت‌های کاربردی را در سطح A2 کلاس آموزشی زبان آلمانی یاد می‌گیرید که به شما کمک می‌کنند تا منظور خود را در شرایط معمولی بیان کنید.

 • آموزش سطح B1 دوره زبان آلمانی

سطح B1 هم که شامل دو زیرمجموعه 1 و 2 می‌شود، یکی از قسمت‌های اصلی در کلاس زبان آلمانی جهاد دانشگاهی اصفهان است که به آن‌ها کمک می‌کند تا بتوانند در آزمون‌های مختلف شرکت کرده یا نیازهایشان را برطرف کنند. پس از اتمام سطح B1 در دوره آنلاین آموزش زبان آلمانی شما می‌توانید به راحتی در یک کشور آلمانی زبان زندگی کرده و مشکلات خود را حل کنید. همچنین توانایی ساخت جملات پیوسته و صحبت کردن به صورت روان را هم خواهید داشت.

 • سطوح پیشرفته B2 و C1

پس از طی کردن شش ترم مقدماتی در دوره آموزشی آنلاین زبان آلمانی، نیاز است که سطوح پیشرفته را طی کنید. گذراندن این سطوح که به نام‌های B2 و C1 شناخته می‌شوند، برای کسانی مفید است که می‌خواهند برای کار به کشورهای آلمانی زبان مهاجرت کنند یا اینکه از طریق آموزش یا ترجمه، کسب درآمد کنند. البته توصیه می‌شود که حتما برای کامل شدن دانشتان در این زمینه، در کلاس‌های آموزشی سطوح پیشرفته هم شرکت کنید.

کتاب آموزش دوره زبان آلمانی

بسته به اینکه در چه سطحی قرار داشته باشید، کتابی که برای آموزش زبان آلمانی جهاد دانشگاهی مورداستفاده قرار می‌گیرد، متفاوت است. در حال حاضر کتاب‌های آموزشی که در این دوره به زبان آموزان معرفی می‌شوند، از قرار زیر هستند:

کتاب منشن MENSCHEN و زیشا SICHER از جمله کتاب های آموزش زبان آلمانی جهاد دانشگاهی اصفهان

 • منشن MENSCHEN برای سطوح مقدماتی و متوسط
 • زیشا SICHER برای سطوح پیشرفته

بهترین موسسه آموزش زبان آلمانی در اصفهان

بهترین موسسه آموزش زبان آلمانی اصفهان باید ویژگی‌های زیر را داشته باشد:

 • بهره گیری از اساتید مجرب و باتجربه در زمینه تدریس زبان آلمانی
 • استفاده از به روز ترین امکانات آموزشی برای کمک به بهبود یادگیری افراد
 • امکان برقراری تعامل فعال میان اساتید و زبان آموزان
 • برگزاری مرتب کلاس‌ها با بالاترین کیفیت

نحوه برگزاری دوره زبان آلمانی در اصفهان

دوره آموزش زبان آلمانی جهاد دانشگاهی اصفهان به صورت ترمیک برگزار می‌شود که هر ترم 60 ساعت یا 15 جلسه خواهد بود. برای تدرس هر کتاب منشن، دو ترم تدریس به همراه یک ترم تکمیلی در نظر گرفته شده و کتاب‌های زیشا در قالب سه ترم تدریش می‌شوند. علاوه بر این زبان آموزانی که در کلاس زبان آلمانی جهاد دانشگاهی اصفهان شرکت می‌کنند، می‌توانند در کارگاه‌های 32 ساعته شرکت کنند.

پس از اتمام سطح 2 یک بخش بحث آزاد یا free discussion هم به کلاس‌ها اضافه خواهد شد که در طی آن زبان آموزان و اساتید نظرات خود را درباره یک موضوع خاص بیان می‌کنند. همچنین در هر جلسه از بحث آزاد، یک متن مشخص خوانده می‌شود که زبان آموز باید پس از خواندن آن، عقیده خود را در رابطه با محتوای متن بیان کند.

دوره های ترمیک زبان آلمانی
ترم عنوان سطح کتاب تعداد جلسات ساعت آموزشی
1 مقدماتی MENSCHEN A1.1 30 60
2 مقدماتی MENSCHEN A1.2 30 60
3 مقدماتی A1+

Gesprächstraining1

16 32
4 مقدماتی MENSCHEN A2.1 30 60
5 متوسطه MENSCHEN A2.2 30 60
6 متوسطه Gesprächstraining2 16 32
7 متوسطه MENSCHEN B1.1 30 60
8 متوسطه MENSCHEN B1.2 30 60
9 متوسطه Sicher زیشا 19 76
10 متوسطه SICHER B2 30 60
11 پیشرفته SICHER B2 30 60
12 پیشرفته SICHER B2 30 60
13 پیشرفته SICHER C1 30 60
14 پیشرفته SICHER C1 30 60
15 پیشرفته SICHER C1 30 60

آزمون های تخصصی دوره آنلاین زبان آلمانی

یکی از اهداف اصلی برگزاری دوره آنلاین آموزش زبان آلمانی آماده سازی زبان آموزان برای شرکت در آزمون‌های تخصصی این زبان است. در ادامه شما را با مهمترین آزمون‌های مربوط به زبان آلمانی آشنا می‌کنیم.

دوره آمادگی آزمون های زبان آلمانی

 • آزمون ÖSD که برای تحصیل در دانشگاه‌های آلمانی زبان و در 4 بخش برگزار می‌شود. مدرک این آزمون تاریخ انقضا ندارد و تنها در دانشگاه‌های آلمان برگزار می‌شود.
 • آزمون TestDaF مناسب کسانی است که در سطح B2 یا C1 تحصیل می‌کنند. TestDaF هم بیشتر جنبه آموزشی دارد و اعتبار آن به صورت مادام العمر است. کسانی که قصد تحصیل یا کار در کشورهای آلمانی زبان را دارند باید در این آزمون شرکت کنند.
 • آزمون Goethe که برای نوجوانان در 4 سطح و برای بزرگسالان در 6 سطح برگزار می‌شود. آزمون گوته مناسب افرادی است که قصد مهاجرت تحصیلی دارند و اعتبار مدرک آن هم به صورت مادام العمر است.
 • آزمون TELC مخصوص کسانی است که می‌خواهند برای دریافت کارت شهروندی اقدام کرده یا در کشورهای آلمانی زبان کار و تحصیل کنند. این آزمون دارای چهار نسخه است که شامل بزرگسالان، مدارس و دانشگاه‌ها، مشاغل و مهاجرین می‌شوند.

محل برگزاری دوره آموزش زبان آلمانی در اصفهان جهاد دانشگاهی

دوره آموزش زبان آلمانیدر حال حاضر به صورت آنلاین (در مرکز الکترونیک) و حضوری در دو مرکز دانشگاه و جابر انصاری برگزار می‌شود. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، با شماره‌های هریک از این مراکز تماس بگیرید.

مرکز دانشگاه: 03136289416 یا 03136289429

مرکز جابر انصاری: 03134319240

مرکز آموزش الکترونیک جهاد دانشگاهی: 03136254124 الی 03136254125

سوالات متداول

آیا پس از پایان کلاس زبان آلمانی جهاد دانشگاهی اصفهان مدرک قابل ترجمه ارائه میشود؟

بله. مدارکی که پس از شرکت در کلاسهای آموزش زبان آلمانی جهاد دانشگاهی به شما اعطا میشوند، معتبر هستند و قابلیت ترجمه دارند.

کلاس زبان آلمانی جهاد دانشگاهی اصفهان چقدر طول میکشد؟

اینکه تکمیل آموزش زبان آلمانی برای شما چقدر طول بکشد، بستگی به شما دارد. اما اگر به طور مداوم در این کلاسها شرکت کنید، حدود 10 ماه تا پایان سطح B1 طول میکشد.

<>دوره آموزش زبان آلمانی مناسب چه کسانی است؟

مناسب کلیه افراد بزرگسالی که علاقه‌مند به آموزش روش اصولی و صحیح در یادگیری زبان آلمانی به صورت علمی و مکالمه محور هستند.

آیا مباحث از سطح صفر و به گونه ای آموزش داده می شوند که افراد بدون اطلاع از بازار بتوانند شرکت کنند؟

بله. همانطور که پیشتر گفته شد دوره به گونه‌ای طراحی شده که افرادی که هیچ آشنایی اولیه با زبان آلمانی ندارند بتوانند از پایه و کاملا اصولی شروع به یادگیری زبان آلمانی نمایند.

آیا دانش تحلیلی که در این دوره یاد می گیریم در بازار های دیگر هم کاربرد دارد؟

بله. با توجه به حجم تبادلات اقتصادی، فرهنگی و علمی کشورهای آلمانی زبان (آلمان، اتریش و سوئیس) با ایران پس از تسلط به زبان آلمانی میتوان جهت توسعه شغلی و یا کسب مشاغل جدید از این دانش استفاده نمود. همچنین آموختن زبان آلمانی جهت مهاجرت تحصیلی و یا کاری بسیار به فرد کمک خواهد کرد.

سایر دوره های آموزشی

نوع دوره:

حضوری, آنلاین

مراکز برگزاری دوره:

مرکز دانشگاه, مرکز آموزش الکترونیک

شهریه (تومان):

1.900.000

قبلی
بعدی

2 پاسخ

 1. سلام وقتتون بخیر چرا دوره آنلاین زبان آلمانی سطح ب2 برگزار نمیکنید چند ماهه منتظریم

  1. با سلام و احترام
   دوست عزیز برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد با مرکز الکترونیک تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × سه =

نمونه گواهی پایان دوره های جهاد دانشگاهی