Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

دوره عمومی مدیریت تفکر RJ

دوره عمومی مدیریت تفکر RJ در اصفهان

مدت زمان (ساعت):

128

گواهینامه پایان دوره:

دارد

نوع دوره:

حضوری, آنلاین

شهریه (تومان):

8.000.000

مراکز برگزاری دوره:

مرکز آموزش الکترونیک

4/5 - (8 امتیاز)

دوره عمومی مدیریت تفکر RJ یکی از دوره‌های مهم در رشته مهندسی ذهن است که در دسته دوره های علوم انسانی جهاد دانشگاهی قرار گرفته و چگونه فکر کردن را به شما می‌آموزد. با شرکت در دوره مدیریت تفکر بر اساس مدل RJ یاد می‌گیرد که چطور باید به مهندسی امواج ذهنی خود بپردازید و با این کار، خلاقیت و توانایی حل مسئله را در خود توسعه دهید. در طی دوره آموزشی مهندسی امواج ذهنی تمرین‌هایی به شما داده می‌شود که در نهایت منجر به رشد عضله مغز می‌شوند و می‌توانند عملکرد شما را در سطوح مختلف تحصیلی و کاری تا حد زیادی بهبود ببخشند.

معرفی ویژگی های دوره عمومی و مقدماتی مدیریت تفکر

معرفی دوره عمومی مدیریت تفکر RJ

در واقعیت خیلی سخت و دشوار است که بگوییم دوره عمومی مدیریت تفکر RJ چیست؟ اما باید بدانید که پایه و اساس دوره مهندسی امواج ذهنی با مغز انسان است که در آن به مغز، به عنوان یک کامپیوتر نگاه می‌شود که نرم افزار و سخت افزار آن بر روی هم تاثیر دارند. به این ترتیب از تمرین‌های مختلفی برای رشد توانایی‌های ذهنی استفاده می‌شود تا بازدهی افراد در محیط تحصیل و کار به طور قابل توجهی افزایش پیدا کند. شما می‌توانید برای ثبت نام دوره مهندسی امواج ذهنی از طریق سایت جهاد دانشگاهی اصفهان اقدام کنید.

مدل RJ در مهندسی ذهن چیست؟

مدل RJ یک شیوه نوین در مهندسی ذهن و مدیریت تفکر است که توسط سید محمد رجایی رامشه پایه گذاری شده است. این مدل، بر روی پیدا کردن مهارت‌های فکری جدید برای تقویت نیروهای مغز انسان تمرکز دارد و در این راستا می‌تواند با بهبود قدرت تفکر و مهندسی امواج ذهن، عملکرد واقعی انسان‌ها را هم بهبود ببخشد. به این ترتیب مهارت‌هایی مانند تصمیم‌گیری، ایده پردازی، خلاقیت و کارآفرینی در افراد تا حد زیادی رشد پیدا کرده و از بسیاری از بیماری‌های فکری، روحی و جسمی پیشگیری می‌شود.

معرفی دوره مدیریت تفکر RJ جهاد دانشگاهی

با توجه به اهمیتی که شرکت در دوره مهندسی امواج ذهنی دارد، جهاد دانشگاهی اصفهان اقدام به برگزاری دوره عمومی مدیریت تفکر RJ کرده است. کلاس عمومی مهندسی ذهن جهاد دانشگاهی اصفهان به صورت ترکیبی از کلاس‌های حضوری و آنلاین برگزار می‌شود و در طی آن تمرین‌های عملی و کارگاه‌های کارورزی برای تقویت مهارت‌های استفاده از نیروی مغز در رشد فردی ارائه خواهد شد. دوره عمومی مدیریت تفکر RJ جهاد دانشگاهی پیش نیاز شرکت در دوره تخصصی مدیریت تفکر RJ است که چند کارگاه آموزشی را شامل می‌شود؛ قسمت عمومی دوره مهندسی امواج ذهنی در مجموع 128 ساعت را پوشش می‌دهد و شهریه شرکت در آن هم برابر 8 میلیون تومان است. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با مرکز آموزش الکترونیک جهاد دانشگاهی به شماره 03136254124 تماس بگیرید.

مزیت های دوره عمومی و مقدماتی مدیریت تفکر

مزیت شرکت در دوره مهندسی امواج ذهنی

 • آشنایی با ویروس‌های فکری و جلوگیری از ابتلا به آن‌ها با تمرین‌های فکری و عملی
 • بهبود مهارت‌های فکری و تقویت نیروی مغز
 • رسیدن به آرامش در زندگی و آسودگی فکری
 • بهبود تمرکز و توجه فرد در حین کار و تحصیل
 • بهبود ارتباط فرد با خانواده و اجتماع
 • افزایش اعتماد به نفس و بهبود ظاهر افراد
 • افزایش مهارت‌های مطالعه و درک
 • از بین رفتن بیماری‌هایی مانند سردرد مزمن یا بی خوابی
 • واکسینه شدن در برابر انواع بیماری‌های فکری بدون استفاده از دارو
 • افزایش بازدهی و بهبود عملکرد فرد در تحصیل و کار
 • افزایش مهارت‌های فکری در راستای اندیشمند شدن افراد
 • افزایش سرعت مطالعه و بهبود توانایی درک مطلب

راه های ارتباط با جهاد دانشگاهی

مبانی آموزشی دوره عمومی مدیریت تفکر RJ

دوره عمومی مدیریت تفکر RJ جهاد دانشگاهی زمینه‌ای برای یادگیری نحوه استفاده از مغز است. دوره عمومی مهندسی امواج ذهنی مخصوص همه افرادی است که می‌خواهند با پرورش تفکر خلاقانه و استفاده از پتانسیل‌های مغز خود، مهارت‌های فکری خود را تقویت کرده و به بالاترین سطح در مهارت‌های مطالعه و درک مطلب برسند. در طی دو دوره عمومی مدیریت تفکر، افراد با مبانی دانش اندیشه آشنا می‌شوند و یاد می‌گیرند که چطور تغذیه می‌تواند بر روی مغز آن‌ها تاثیر بگذارد.

همچنین کارگاهی با عنوان مغز و رشد ابعاد وجودی برای آن‌ها برگزار می‌شود که در طی آن مهارت‌های کافی برای استفاده از نیروی ذهن در رشد فردی و پیشرفت آموزش داده می‌شود. در نهایت افراد یک بخش کارورزی را خواهند گذراند که در طی آن همه مطالب گفته شده را به صورت عملی تمرین خواهند کرد. پس از طی کردن دوره عمومی مهندسی امواج ذهنی، افراد گواهی معتبر یا دیپلم مهارت‌های فکری را می‌گیرند و می‌توانند وارد دوره تخصصی شوند.

سرفصل دوره عمومی مهندسی امواج ذهنی

کارگاه مبانی دانش اندیشه
کارگاه مغز و رشد ابعاد وجودی
کارگاه مغز و تغذیه
کارگاه کارورزی 1

سوالات متداول

پیش نیاز شرکت در دوره عمومی مدیریت تفکر به سبک RJ چیست؟

شرکت در دوره آموزشی مهندسی امواج ذهنی برای همه افراد آزاد است و هیچ پیش نیاز یا محدودیت سنی ندارد.

بازار کار دوره عمومی مهندسی امواج ذهنی چگونه است؟

با شرکت در دوره عمومی مهندسی امواج ذهنی، شما مهارت‌های فکری لازم برای بهبود مهارت‌های زندگی، کاری و تحصیلی را به دست می‌آورید. به این ترتیب هرچند بازار کار مستقیمی ندارد، اما می‌تواند به شما کمک کند تا پیشرفت‌های زیادی را در زمینه کاری فعلی خود به دست آورید.

سایر دوره های آموزشی

نوع دوره:

حضوری, آنلاین

مراکز برگزاری دوره:

مرکز آموزش الکترونیک

شهریه (تومان):

10.000.000

نوع دوره:

حضوری, آنلاین

مراکز برگزاری دوره:

مرکز هشت بهشت غربی, مرکز آموزش الکترونیک

شهریه (تومان):

1.900.000

قبلی
بعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − هفت =

نمونه گواهی پایان دوره های جهاد دانشگاهی