Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

دوره بحث آزاد انگلیسی

دوره بحث آزاد انگلیسی

مدت زمان (ساعت):

هر ترم 20

گواهینامه پایان دوره:

ندارد

نوع دوره:

حضوری, آنلاین

شهریه (تومان):

هر ترم 690.000

مراکز برگزاری دوره:

مرکز مرداویج, مرکز آموزش خواجو, مرکز جابر انصاری, مرکز آموزش الکترونیک

4.3/5 - (55 امتیاز)

مشاوره رایگان

با تکمیل این فرم، پیش از ثبت نام در دوره از امکان مشاوره رایگان بهرمند شوید.

دوره بحث آزاد انگلیسی یکی از دوره های زبان جهاد دانشگاهی است که می‌تواند به افراد در سطوح متوسط و پیشرفته، کمک کند تا دایره لغات خود را افزایش داده و مهارت صحبت کردن را تقویت کنند. شرکت کنندگان در دوره English Free Discussion می‌توانند اشتباهات زبانی خود را تصحیح کرده و به صورت کاملا روان به انگلیسی صحبت کنند.

معرفی دوره بحث آزاد انگلیسی جهاد دانشگاهی | ویژگی ها و شرایط

درباره دوره فری دیسکاشن انگلیسی جهاد دانشگاهی

دوره بحث آزاد زبان انگلیسی، آنلاین و حضوری در جهاد دانشگاهی واحد اصفهان برگزار می‌شود و برای زبان آموزانی طراحی شده که می‌خواهند با تمرین بیشتر به فعال شدن دانش زبانی خود کمک کنند. دوره مکالمه آزاد انگلیسی جهاد دانشگاهی اصفهان دارای دو ترم متوسط و پیشرفته است که هر ترم در 10 جلسه 2 ساعته برگزار می‌شود. شما می‌توانید برای اطلاع از نحوه ثبت نام و ساعات برگزاری دوره‌های فری دیسکاشن جهاد دانشگاهی با شماره‌های زیر تماس بگیرید:

دوره بحث آزاد انگلیسی برای چه کسانی مناسب است؟

دوره فری دیسکاشن یا بحث آزاد انگلیسی جهاد دانشگاهی برای کلیه افرادی مناسب است که در سطوح پیشرفته یا متوسط زبان انگلیسی قرار دارند؛ اما اعتماد به نفس کافی برای صحبت کردن را ندارند یا نمی‌توانند از دانش زبانی خود استفاده کنند.

از سوی دیگر کسانی که قصد ادامه تحصیل یا کار در کشورهای انگلیسی زبان را دارند، می‌توانند با شرکت در دوره بحث آزاد انگلیسی آنلاین مانند یک فرد بومی صحبت کرده و به این ترتیب زندگی کردن در این کشورها را برای خود ساده‌تر کنند. در کنار این موارد، دوره مکالمه آنلاین و حضوری زبان انگلیسی برای کسانی که مدتی در دوره‌های عمومی شرکت کرده‌اند اما به هر دلیلی نمی‌توانند این کلاس‌ها را ادامه دهند، کمک می‌کند که سطح زبانی خود را حفظ کنند.

5 مزیت دوره بحث آزاد زبان انگلیسی جهاد دانشگاهی

انواع دوره های بحث آزاد انگلیسی

برای تقویت مهارت مکالمه زبان انگلیسی در زبان آموزان، دوره‌های فری دیسکاشن در اصفهان و آنلاین، به صورتهای مختلفی برگزار می‌شوند که رایجترین آن‌ها عبارتند از:

کلاس های بحث آزاد مکالمه محور

در کلاس‌های فری دیسکاشن مکالمه محور، مدرس با توجه به سطح زبان آموزان، یک موضوع را مطرح کرده و یک سری پرسش را در ارتباط با ان بیان می‌کند. حالا شرکت کنندگان وظیفه دارند که نظرات خود را درباره سوالات مطرح شده بیان کرده و با هم به بحث بپردازند. در این میان، استاد درس هم نظرات خود را مطرح کرده و در صورت وجود اشتباه در مکالمات افراد، آن را تصحیح یا به زبان بهتری بیان می‌کند. نکته مهم اینجا است که در دوره‌های free discussion به همه افراد فرصت صحبت کردن و ارائه نظرات داده می‌شود و هر کسی یک زمان اختصاصی برای حرف زدن خواهد داشت. این موضوع به شما کمک می‌کند که یاد بگیرید چطور باید از لغاتی که در ذهن دارید، در موقعیت‌های مختلف استفاده کنید و فرصتی را برای یاد گرفتن قواعد و اصطلاحات جدید در اختیارتان قرار می‌دهد.

برگزاری کلاس های بحث آزاد انگلیسی بر پایه فیلم و سریال

کلاس فری دیسکاشن با محوریت فیلم و سریال

یکی دیگر از انواع کلاس فری دیسکاشن آنلاین و حضوری، بر اساس فیلم و سریال است. به این معنا که چند دقیقه از کلاس، یک فیلم پخش شده و پس از آن زبان آموزان باید درباره آن نظر بدهند. این نظرخواهی معمولا بر اساس سوالی که توسط مدرس مطرح می‌شود، پیش خواهد رفت. همچنین پس از اتمام بحث، اصطلاحات و لغات مهمی که در فیلم بوده‌اند، تدریس خواهند شد.

کلاس free discussion بر اساس موسیقی

برای اینکه شما بتوانید با اصلطلاحات رایج و روزمره زبان انگلیسی آشنا شوید، گوش دادن به موسیقی می‌تواند گزینه خوبی باشد. به همین دلیل در دوره free discussion آنلاین و حضوری، یک موسیقی پخش شده و در رابطه با خواننده، آهنگساز، سبک موسیقی و محتوای آن بحث خواهد شد. همچنین برای اینکه بتوانید با تمرکز بیشتری به موسیقی گوش دهید، یک برگه به شما داده می‌شود که یک سری فعالیت‌ها در آن نوشته شده است. شما لازم است این فعالیت‌ها را در حین گوش دادن به آهنگ انجام داده و در نهایت آن‌ها را با هم به اشتراک بگذارید.

کلاس های بازی محور بحث آزاد

یکی از جذابترین انواع کلاس فری دیسکاشن، دوره‌های بازی محور هستند که یادگیری این زبان را برای شما جذاب و هیجان‌انگیز می‌کنند. در این کلاس‌ها، یک سری بازی‌های گروهی مطرح می‌شود که تعامل زبان آموزان با یکدیگر را افزایش داده و باعث ایجاد انگیزه در آن‌ها می‌شود. برای مثال استاد شما را به تیم‌های دونفره تقسیم کرده و لغتی را بر روی تابلو می‌نویسد؛ حال شما باید برای فرد مقابل خود آن لغت را توضیح داده و هم معناهای آن را بیان کنید تا آن فرد، کلمه را حدس بزند. این کار باعث می‌شود که شما راحت‌تر لغات را به ذهن بسپارید و در عین حال لغات هم معنا را هم یاد بگیرید.

برگزاری دوره بحث آزاد انگلیسی با محوریت مجله و کتاب

کلاس های بحث آزاد انگلیسی بر پایه کتاب

از دیگر روش‌های بسیار عالی برای تدریس انگلیسی در قالب دوره‌های بحث آزاد، می‌توان به بررسی کتاب‌ها و مجلات اشاره کرد. در این حالت مدرس یک کتاب یا مجله را به شما معرفی کرده و فرصت می‌دهد که تا جلسه آینده آن را بخوانید. در حین مطالعه کتاب، باید به یک سری پرسش‌ها فکر کنید؛ همچنین ممکن است استاد از شما بخواهد که کتاب را برای دیگر افراد معرفی کرده و آن را در قالب یک ارائه شفاهی توضیح دهید.

مزایای شرکت در دوره مکالمه آزاد زبان انگلیسی

  • کمک به روانتر صحبت کردن زبان آموزان
  • افزایش اعتماد به نفس در حین مکالمه انگلیسی
  • کمک به فعال شدن دانش زبانی و گسترش دایره لغات
  • توانایی شرکت در بحث‌ها و پاسخگویی آنی به سوالات
  • آشنایی با اصطلاحات و مکالمه محاوره انگلیسی

راه های ارتباط با جهاد دانشگاهی

نحوه برگزاری دوره های free discussion آنلاین و حضوری

کلاس بحث آزاد انگلیسی در اصفهان، در یکی از سه مرکز مرداویج، خواجو و جابر انصاری جهاد دانشگاهی برگزار می‌شود. شما می‌توانید برای اطلاع از ساعت برگزاری کلاس‌ها، با یکی از این مراکز تماس بگیرید. دوره فری دیسکاشن اصفهان در قالب کلاس‌های گروهی با تعداد نفرات کم برگزار می‌شود تا همه افراد فرصتی برای صحبت کردن و اظهار نظر داشته باشند.

علاوه بر این، دوره free discussion آنلاین توسط مرکز آموزش الکترونیک برگزار خواهد شد که یک پلتفرم اختصاصی برای این دوره‌ها را طراحی کرده است. با ثبت نام در کلاس، در زمان مشخص شده باید در این پلتفرم آنلاین شوید و در دوره شرکت نمایید. کلیه کلاس‌های آنلاین، به صورت زنده برگزار می‌شوند و ویدیوهای ضبط شده‌ای وجود ندارند؛ در نتیجه لازم است که حتما در کلاس شرکت کنید. این پلتفرم آنلاین در واقع شبیه سازی از کلاس‌های واقعی است و در طی برگزاری آن، پشتیبان‌های فنی آماده هستند تا در صورت بروز هرگونه مشکلی بلافاصله آن را برطرف کنند.

سوالات متداول

سطح زبان برای شرکت در دوره مکالمه زبان انگلیسی جهاد دانشگاهی باید چقدر باشد؟

سطح زبان شرکت کنندگان برای شرکت در دوره بحث آزاد انگلیسی باید متوسط یا پیشرفته باشد.

آیا در دوره بحث آزاد انگلیسی درباره گرامر هم صحبت می‌شود؟

خیر. دوره مکالمه زبان انگلیسی به صورت مستقیم به آموزش گرامر نمی‌پردازد؛ بلکه به شما کمک می‌کند تا بتوانید بدون درگیر شدن با پیچیدگی‌های این بخش زبان، خیلی روان صحبت کرده و در عین حال هم با ساختارهای درست آشنا شوید.

آیا از کتاب خاصی در دوره فری دیسکاشن استفاده می‌شود؟

خیر. در دوره بحث آزاد انگلیسی تنها موضوعاتی برای هر جلسه مشخص خواهد شد که زبان آموزان موظف هستند نظرات خود را درباره آن‌ها بیان کنند. برای تقویت مهارت‌های زبانی هم اساتید، تمرین‌ها و منابعی را به شما معرفی می‌کنند که با توجه به سطحتان می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.

از چه متدی برای دوره مکالمه انگلیسی جهاد دانشگاهی استفاده می‌شود؟

برای بهبود بازدهی کلاس‌های مکالمه زبان انگلیسی، ما ترکیبی از روش‌های مختلف را استفاده می‌کنیم. این موضوع هم به کلاس‌ها تنوع می‌دهد و هم باعث می‌شود که زبان آموزان بتوانند مهارت‌های زبانی خود را با استفاده از گزینه‌های بیشتری تقویت کنند.

آیا دوره فری دیسکاشن دارای مدرک است؟

خیر. از آنجا که هدف اصلی از برگزاری دوره‌های بحث آزاد انگلیسی، تقویت مهارت‌های مکالمه افراد است، دیگر نیازی به ارائه مدرک نخواهد بود. زیرا امتحانی هم در کار نخواهد بود.

آیا شرکت در دوره فری دیسکاشن نیاز به تعیین سطح دارد؟

بله. برای اینکه هر زبان آموز بتواند به خوبی بر روی تقویت مهارت‌های خود تمرکز کند، تعیین سطح قبل از کلاس انجام خواهد شد تا افراد هم سطح با هم در یک کلاس قرار بگیرند و بتوانند به پیشرفت هم کمک کنند.

آیا دوره‌های فری دیسکاشن دارای ارزشیابی و امتحان هستند؟

ارزشیابی واقعی در طول کلاس انجام می‌شود و در واقع نیازی به برگزاری یک امتحان خاص نیست. زیرا در طی دوره‌های فری دیسکاشن جهاد دانشگاهی، هر فرد فرصت خواهد یافت که نظرات خود را در هر جلسه مطرح کند و به این ترتیب بر اساس نظرات استاد، دید خوبی را نسبت به سطح خود به دست آورد.

مدرس دوره

سایر دوره های آموزشی

نوع دوره:

آفلاین

مراکز برگزاری دوره:

شهریه (تومان):

رایگان

نوع دوره:

آفلاین

مراکز برگزاری دوره:

شهریه (تومان):

رایگان

قبلی
بعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × دو =

نمونه گواهی پایان دوره های جهاد دانشگاهی