Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

دوره طراحی لباس در اصفهان

برگزاری دوره حضوری طراحی لباس در اصفهان

مدت زمان (ساعت):

340

گواهینامه پایان دوره:

دارد

نوع دوره:

حضوری

شهریه (تومان):

18.000.000

مراکز برگزاری دوره:

مرکز آموزش خواجو

4.3/5 - (37 امتیاز)

مشاوره رایگان

با تکمیل این فرم، پیش از ثبت نام در دوره از امکان مشاوره رایگان بهرمند شوید.

دوره طراحی لباس در اصفهان برای علاقه‌مندان به مد و سبک پوشش افراد برگزار می‌شود. طراحی لباس و مد یک صنعت گسترده و با سبک‌های متنوع در هر کشوری است. به خصوص در کشور ما که سبک‌های مختلفی از پوشش مانند کرد، لر، بلوچ و فارس وجود دارند. طراحی لباس مانند تمام حرفه‌ها روز به روز در حال پیشرفت و توسعه است و تکنیک‌های جدیدی به آن اضافه می‌شود. همین موضوع باعث شده که ما در جهاد دانشگاهی به فکر برگزاری دوره آموزشی طراحی لباس در اصفهان برای علاقه مندان به این حوزه بیفتیم.

دوره طراحی لباس در اصفهان چیست؟

سلیقه افراد در انتخاب لباس متفاوت است و هرکس متناسب با سلیقه و کاربرد مدنظر خود، جنس، رنگ و طرح لباس را انتخاب می‌کند. متفاوت بودن سلیقه‌ها و به روزرسانی تکنیک‌های طراحی لباس باعث شده است تا دوره آموزشی طراحی لباس در جهاد دانشگاهی واحد اصفهان با هدف آموزش مفاهیم پایه طراحی و روش‌های جدید برگزار شود. در این پکیج طراحی لباس در اصفهان افراد اصول مد و پوشاک را یاد می‌گیرند و در نهایت می‌توانند با توجه به اصول سبک و رنگ شناسی، طرح‌های موردنظر خود را پیاده سازی کنند.

هدف از دوره طراحی لباس اصفهان چیست؟

در طراحی لباس از دو متد طراحی لباس سفارشی و طراحی لباس عمده استفاده می‌شود. هدف از طراحی لباس سفارشی، ارائه یک طرح متناسب با سلیقه و اندام افراد است؛ به گونه‌ای که آن لباس از هر نظر برای آن شخص مناسب باشد. در طراحی لباس عمده از مجموعه‌ای از متد استاندارد برای طراحی لباس‌های یکسان استفاده می‌شود که برخی از آن‌ها برای اندام شما مناسب خواهند بود و برخی دیگر متناسب با ویژگی‌های اندامی شما نیستند.

هدف از آموزش طراحی لباس چیست؟

شما می‌توانید در هر کدام از کلاس‌های طراحی لباس جهاد دانشگاهی اصفهان شرکت کنید تا با روش‌ها و نکات مربوط به سبک طراحی عمده و سفارشی لباس آشنا شوید. درواقع هدف از دوره طراحی لباس اصفهان، به روز رسانی این حرفه در سبک‌های مختلف آن است.

نحوه ثبت نام دوره طراحی لباس در اصفهان

دوره طراحی لباس جهاد دانشگاهی اصفهان به صورت حضوری و برای افراد بالای 18 سال در مرکز جهاد دانشگاهی جابر انصاری اصفهان برگزار می‌شود. شما می‌توانید برای اطلاع از شرایط ثبت نام دوره طراحی لباس جهاد دانشگاهی اصفهان با مرکز جابر انصاری تماس بگیرید (03134319240) یا این‌که از طریق لینک ثبت نام دوره طراحی لباس به صورت آنلاین اقدام کنید.

هزینه دوره طراحی لباس اصفهان

مدت زمان دوره طراحی لباس اصفهان برابر با 340 ساعت است و در پایان دوره یک گواهینامه معتبر به شما اعطا می‌شود که شما با استفاده از آن می‌توانید وارد بازار کار شوید. برای اطلاع از قیمت دوره طراحی لباس جهاد دانشگاهی اصفهان بخش اطلاعات دوره در ابتدای صفحه را بررسی کنید.

هزینه و نحوه ثبت نام دوره اموزشی طراحی لباس

در طی این ساعات، شما به صورت کاملا عملی با اصول و استاندارهای مختلف در این زمینه آشنا می‌شوید. همچنین آموزش‌های تئوری هم برای به دست آوردن دانش تخصصی کافی در این زمینه به شما ارائه می‌شود.

مباحث مهم دوره طراحی لباس جهاد دانشگاهی اصفهان

پکیج طراحی لباس جهاد دانشگاهی اصفهان که یکی از دوره های هنری جهاد دانشگاهی اصفهان است، یک دوره کاملا جامع است که همه موارد مربوط به طراحی انواع لباس را در بر می‌گیرد و در نهایت شما را به یک متخصص تبدیل می‌کند. مهم‌ترین سرفصل های ارائه شده در دوره آموزشی طراحی لباس در اصفهان عبارتند از:

مباحث مهم در دوره اموزشی طراحی لباس

 • مبانی رنگ شناسی تخصصی

در بخش مبانی رنگ شناسی دوره طراحی لباس اصفهان، شما با رنگ در لباس ایرانیان آشنا شده و ترکیب‌های سازگار رنگی را خواهید شناخت. علاوه بر این مباحثی مانند تونالیته، والر، تضادهای رنگی، مکمل‌های رنگی و چرخه‌ها به شما یاد داده می‌شوند که بر مبنای آن‌ها می‌توانید بهترین ترکیب رنگ را پس از اتمام آموزش طراحی لباس اصفهان پیاده سازی کنید.

 • جنسیت سازی در سبک‌ شناسی

در این بخش از کلاس طراحی لباس اصفهان شما با پارچه‌های مختلف آشنا می‌شوید و کیفیت آن‌ها را میشناسید. در نتیجه می‌توانید از تلفیق دانش تخصصی با المان‌های زیبایی شناسی، برای خلق بافت‌های جدید استفاده کنید. علاوه بر این شما کار با تکنیک‌های مختلف گواش، آبرنگ، ماژیک و مداد رنگی را به خوبی یاد می‌گیرید تا بتوانید ایده‌های ذهنی خود را بر روی کاغذ یا طرح‌های نرم افزاری پیاده سازی کنید.

 • یادگیری نظریه مد و آشنایی با تاریخ هنر

از دیگر سرفصل های آموزش طراحی لباس جهاد دانشگاهی اصفهان می‌توان به آشناسازی هنرجویان با نظریه مد و تاریخ هنر اشاره کرد. در این بخش شما یاد می‌گیرید که چشم‌انداز کسب و کار خود را مشخص کرده و مشتریان هدفتان را بشناسید. به این ترتیب می‌توانید وضعیت آینده مد را پیش بینی کرده و برای رشد کردن برنامه‌ریزی کنید.

راه های ارتباط با جهاد دانشگاهی

 • طراحی فیگور و آناتومی

طراحی فیگور و آناتومی یکی از مهم‌ترین قسمت‌ها در دوره طراحی لباس جهاد دانشگاهی اصفهان است که می‌تواند بر روی خروجی کار شما بسیار تاثیرگذار باشد. در این قسمت یاد می‌گیرید که چطور عضلات را طراحی کنید و با آناتومی بدن انسان در حالت‌های مختلف آشنا می‎شوید. در نتیجه می‌توانید لباس طراحی شده را در حالت‌های مختلف بر روی بدن انسان تصور کرده و به این ترتیب ایرادهای آن را برطرف کنید.

 • طراحی کالکشن در دوره طراحی در اصفهان

در قسمت طراحی کالکشن کلاس آموزشی طراحی لباس در اصفهان یاد می‌گیرید که لباس‌های مختلفی را متناسب با یک فصل خاص یا دوره زمانی خاصی طراحی کنید. علاوه بر این با انواع ساخت کالکشن آشنا شده و در نهایت می‌توانید برای ساخت برند شخصی خود از این ایده‌ها کمک بگیرید.

 • بازاریابی

در انتهای دوره طراحی لباس در اصفهان یک قسمت با عنوان کسب و کار طراحی لباس وجود دارد. در این بخش شما با اصول بازاریابی و پیدا کردن مشتری آشنا می‌شوید؛ در نتیجه می‌توانید به سادگی با مشتریان ارتباط برقرار کرده و از مهارت‌های بازاریابی برای کسب درآمد از این حرفه کمک بگیرید.

 • پرسونال استایلینگ

پرسونال استایلینگ را می‌توان یکی از جذابترین قسمت‌های دوره آموزشی طراحی لباس جهاد دانشگاهی اصفهان دانست. در این بخش با ایجاد یک استیل شخصی متناسب با شغل، موقعیت اجتماعی، ست و فرم بدن مشتری، به او اعتماد به نفس بیشتری خواهید داد.

اهداف دوره طراحی لباس جهاد دانشگاهی اصفهان

 • آشنایی فراگیران با مقولۀ طراحی لباس و شناختن البسۀ تاریخی و محلی ایران‌ زمین
 • ایجاد توانایی در طراحی اندام به‌ صورت مطلوب و انجام تکنیک‌های رنگی مختلف در طراحی لباس
 • آشنایی فراگیران با عیوب مختلف اندام و انتخاب طرح مناسب جهت پوشاندن و یا تخفیف آن معایب
 • آشنایی فراگیران با تأثیرات بصری خطوط، فرم، رنگ و موارد دیگر بر روی اندام و درنهایت ارائه طرحی که از نظر خلاقیت بصری دارای توازن و تعادل باشد.

فرصت شغلی فراگیران دوره طراحی لباس در اصفهان

پس از اتمام دوره طراحی لباس در اصفهان فرصت‌های شغلی زیادی در اختیار شما قرار دارد. زیرا ضمن آشنایی با اصول حرفه ای این زمینه، با روش‌های بازاریابی هم آشنا خواهید شد.

فرصت های شغلی فراگیران دوره طراحی لباس در اصفهان

مهمترین زمینه‌های کاری برای فارغ التحصیلان از این کلاس آموزشی عبارتند از:

 • طراح لباس
 • بازاریاب لباس
 • مدیر تولید لباس

سرفصل های دوره طراحی لباس جهاد دانشگاهی اصفهان

طراحی آناتومی و فیگور
طراحی لباس مقدماتی
آشنایی با اجزای لباس
نشست پارچه و طراحی لباس
جنسیت سازی پارچه
خلاقیت
طراحی سفارشی
کالکشن سازی و پورتفولیو
مبانی هنرهای تجسمی و رنگ شناسی در طراحی لباس
دنیای فشن
تاریخ لباس
سبک شناسی در طراحی لباس
پرسنال استایلینگ
آشنایی با مدیریت کسب و کار در فشن
نقاشی روی پارچه
دوخت

سؤالات متداول

آیا در پایان دوره طراحی لباس جهاد دانشگاهی مدرک داده می‌شود؟

بله. در پایان دوره طراحی لباس به فراگیران یک گواهینامه معتبر جهاد دانشگاهی داده می‌شود.

آیا دوره طراحی لباس اصفهان دارای آموزش های عملی است؟

بله. شما در حین 340 ساعت آموزش در این دوره، هم به صورت عملی و هم تئوری آموزش هایی را خواهید دید.

مدرس دوره

سایر دوره های آموزشی

قبلی
بعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × پنج =

نمونه گواهی پایان دوره های جهاد دانشگاهی