Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

دوره آموزش نقاشی خط اصفهان

دوره آموزش نقاشی خط

مدت زمان (ساعت):

هر ترم 20

گواهینامه پایان دوره:

ندارد

نوع دوره:

حضوری

شهریه (تومان):

3.600.000

مراکز برگزاری دوره:

مرکز آموزش خواجو

2.7/5 - (22 امتیاز)

مشاوره رایگان

با تکمیل این فرم، پیش از ثبت نام در دوره از امکان مشاوره رایگان بهرمند شوید.

دوره آموزش نقاشی خط جهاد دانشگاهی اصفهان یکی از کلاس های جهاد دانشگاهی و مناسب برای افرادی است که هم به هنر خوشنویسی علاقه دارند و هم علاقه زیادی به نقاشی دارند. این هنر ترکیبی از خطاطی و نقاشی است که طرح‌های جذاب و چشم نوازی را ایجاد می‌کند. در نتیجه اگر می‌خواهید به طور همزمان دو نوع هنر را آموزش ببینید، حتما در دوره آموزش نقاشی خط در اصفهان شرکت کنید.

دوره آموزش نقاشی خط جهاد دانشگاهی اصفهان چیست؟

دوره آموزش نقاشی خط در اصفهان جهاد دانشگاهی یکی از بهترین راه‌ها برای یادگیری این هنر سنتی است که به شما فرصت خلق تابلوهای جدید و زیبا را می‌دهد. با شرکت در این دوره شما مهارت‌های ویژه ای را در ترکیب فرم به دست می‌آورید و می‌توانید در گرایش‌های مرتبط با تایپوگرافی فعالیت کنید. این دوره نقاشی خط در مرکز خواجو جهاد دانشگاهی اصفهان و به صورت حضوری برگزار می‌شود.

دوره آموزش نقاشیخط جهاد دانشگاهی اصفهان در دو بخش مقدماتی و پیشرفته برگزار می‌شود. دوره مقدماتی 46 ساعت و دوره پیشرفته در 32 ساعت برگزار می‌شود. شهریه دوره مقدماتی 3.600.000 و شهریه دوره پیشرفته 3.000.000 تومان میباشد. هر کلاس در طی این دوره‌ها بین 5 تا 10 نفر ظرفیت دارد و در نتیجه می‌توانید به راحتی مشکلات خود را از اساتید بپرسید و آن‌ها را برطرف کنید.

هدف از برگزاری دوره نقاشی خط در جهاد دانشگاهی اصفهان آشنایی هنرجویان علاقه مند به حوزه‌های هنری، با یک مهارت تازه است که هم به کسب درآمد بیشتر کمک می‌کند و هم می‌تواند راهی برای زیباتر کردن دکوراسیون داخلی یک فضا باشد.

لیست مهارت هایی که در دوره نقاشی خط جهاد دانشگاهی آموزش داده میشود

مهارت‌های دوره آموزش نقاشیخط

با شرکت در دوره های نقاشیخط جهاد دانشگاهی اصفهان علاوه بر اینکه با مباحث تئوری این هنر آشنا می‌شوید، آموزش‌های عملی را هم دریافت خواهید کرد. به این ترتیب می‌توانید حروف را در فرم‌های خاص طراحی کرده و آن‌ها را به زیبایی در کنار هم قرار دهید. همچنین با مفاهیمی مانند نور و سایه در طراحی ترکیب حروف آشنا خواهید شد. پس از آن، وارد دوره نقاشی خط پیشرفته می‌شوید که مهارت‌هایی مانند کاربرد رنگ‌ها و تکنیک‌های رنگ پردازی در آن به شما آموزش داده می‌شود. همچنین کار با شاپان و دیگر تکنیک‌های نقاشیخط را در بخش پیشرفته دوره آموزش نقاشی خط جهاد دانشگاهی اصفهان یاد خواهید گرفت.

مزیت‌ شرکت در دوره نقاشی خط جهاد دانشگاهی

  • برگزاری دوره در دو بخش مقدماتی و پیشرفته برای یادگیری همه مهارت‌ها
  • ظرفیت کم کلاس‌ها برای رسیدگی به آثار همه هنرجویان و برطرف کردن ایرادات آن‌ها
  • پشتیبانی همه جانبه اساتید از هنرجویان در حین دوره آموزشی
  • برگزاری کلاس به صورت حضوری و یادگیری عملی مهارت‌ها

بازار کار دوره‌های نقاشیخط

با شرکت در دوره آموزش نقاشیخط جهاد دانشگاهی واحد اصفهان مهارتی را به دست می‌آورید که در دنیای امروز طرفداران زیادی دارد. بسیاری از افراد مایل به خرید تابلوهای هنرمندانه ای هستند که با این ترکیب طراحی شده اند و یا می‌خواهند از این طرح‌ها بر روی لباس یا ظروف یا حتی مواردی مانند ساخت تصاویر خاص در وبسایت‌ها و رسانه‌های اجتماعی استفاده کنند.

بررسی وضعیت بازار کار در حوزه نقاشی خط

از سوی دیگر نقاشی خط یک پیوند بسیار دیرینه با طراحی دکوراسیون داخلی دارد و در نتیجه افراد آشنا به اجرای این هنر، می‌توانند در گروه‌های مربوط به طراحی دکوراسیون ساختمان‌های مسکونی یا تجاری مشغول به کار شوند. به همین دلیل است که هنرمندان این دوره، می‌توانند مشتری‌های زیادی را هم در فضای واقعی و هم از طریق فضای مجازی جذب کنند.

دوره نقاشیخط برای چه کسانی مناسب است؟

به طور کلی شرکت در دوره نقاشی خط اصفهان به همه افرادی که به این هنر علاقه دارند و می‌خواهند راه تازه ای برای کسب درآمد خود داشته باشند، توصیه می‌شود. علاوه بر این افرادی مانند طراحان دکوراسیون داخلی، طراحان لباس و تولیدکنندگان ظروف خاص می‌توانند از آموزش‌های این دوره بهره مند شوند. علاوه بر این برای اطلاع از سایر دوره های هنری جهاد دانشگاهی اصفهان می‌توانید بر روی لینک درج شده کلیک کنید.

هزینه دوره نقاشی خط در جهاد دانشگاهی

هزینه دوره نقاشی خط در اصفهان

هزینه دوره نقاشیخط که در جهاد دانشگاهی واحد اصفهان برگزار می‌شود، در حال حاضر برابر 2 میلیون تومان است. این هزینه صرفا برای کلاس‌های آموزشی است؛ در نتیجه در صورت نیاز به تهیه متریال و مواد، لازم است که هنرجو این هزینه‌ها را تقبل کند. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با مرکز خواجو به شماره 03132125151 تماس بگیرید.

پیش نیازها

کلاس آموزش نقاشی خط در اصفهان هیچ پیش نیازی ندارد و برای شرکت در آن نیازی به داشتن مدرک تحصیلی خاصی نیست. تنها کافی است قدری ذوق هنری داشته و به هنرهای نقاشی و خوشنویسی علاقه مند باشید. از سوی دیگر برای شرکت در دوره آموزش نقاشی خط جهاد دانشگاهی اصفهان هیچ محدوده سنی وجود ندارد و همه افراد در هر بازه سنی می‌توانند در آن شرکت کنند.

سرفصل های آموزش نقاشی خط در اصفهان

دوره نقاشیخط در اصفهان در دو بخش مقدماتی و پیشرفته ارائه می‌شود که سرفصل‌های آن در ادامه آورده شده است:

دوره مقدماتی دوره پیشرفته
توضیحاتی مختصر پیرامون پیدایش نقاشیخط و مباحث نظری

آشنایی با فرم نویسی حروف

شناخت اتصالات و چیدمان حروف

آشنایی با انواع ترکیب بندی

شناخت کامل نور و سایه در نوع قرارگیری حروف

هم نشینی رنگ و کاربرد رنگ‌ها

آشنایی با انواع تکنیک‌های رنگ پردازی

کار با شاپان و شناخت فرم با این تکنیک

خلاقیت و ایده پردازی در استفاده از انواع تکنیک‌ها در جهت خلق اثر

سوالات متداول

آیا پس از پایان دوره آموزش نقاشی خط جهاد دانشگاهی اصفهان می‌توان وارد بازار کار شد؟

بله. در صورتی که تمرین‌های ارائه شده در این دوره را با دقت انجام دهید و به خوبی تمرین کنید، می‌توانید به راحتی وارد بازار کار شده و از این طریق، با گرفتن سفارش‌های شخصی یا کار در شرکت‌ها کسب درآمد کنید.

شرکت در دوره نقاشیخط جهاد دانشگاهی اصفهان به چه کسانی توصیه می‌شود؟

طراحان گرافیک، طراحان دکوراسیون داخلی، علاقه مندان به تولید تابلوهای دکوراتیو، خوشنویسان و نقاشان

آیا وسایل موردنیاز برای آموزش نقاشی خط در اصفهان به هنرجویان داده می‌شود؟

خیر. در دوره آموزش نقاشی خط جهاد دانشگاهی اصفهان، وسایل موردنیاز باید توسط هنرجو تهیه شوند.

تعداد جلسات دوره نقاشیخط جهاد دانشگاهی چقدر است؟

این دوره در دو قسمت مقدماتی و پیشرفته برگزار می‌شود که هریک از آن‌ها شامل ده جلسه یا 20 ساعت آموزشی هستند.

مدرس دوره

سایر دوره های آموزشی

قبلی
بعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + دوازده =

نمونه گواهی پایان دوره های جهاد دانشگاهی