Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

آموزش عکاسی پیشرفته در اصفهان

دوره آموزش عکاسی پیشرفته در اصفهان

مدت زمان (ساعت):

42

گواهینامه پایان دوره:

دارد

نوع دوره:

حضوری

شهریه (تومان):

4.900.000

مراکز برگزاری دوره:

مرکز هشت بهشت غربی

5/5 - (1 امتیاز)

مشاوره رایگان

با تکمیل این فرم، پیش از ثبت نام در دوره از امکان مشاوره رایگان بهرمند شوید.

آموزش عکاسی پیشرفته در اصفهان فرصتی است که بسیاری از افراد به دنبال آن هستند. عکاسی یکی از هنرهای محبوب و پرطرفدار این روزها محسوب می‌شود که عده زیادی را به سمت خود کشانده است. در صورتی که شما نیز اطلاعات جامع و مقدماتی را درباره آن دارید، می‌توانید با شرکت در دوره آموزش عکاسی حرفه ای اصفهان که در جهاد دانشگاهی واحد اصفهان به ارتقای سطح اطلاعات و مهارت خود در این زمینه بپردازید.

معرفی دوره آموزش عکاسی پیشرفته اصفهان

آموزش عکاسی پیشرفته جهاد دانشگاهی اصفهان در یک دوره 42 ساعته برگزار می‌شود که تمام مطالب موردنیاز شرکت کنندگان، در این مدت به صورت کامل پوشش داده می‌شوند. این دوره عکاسی در مرکز هشت بهشت جهاد دانشگاهی و مرکز آموزشی جابر انصاری به صورت کاملا حضوری برگزار می‌شود و شما می‌توانید در هر مرکز که تمایل دارید، ثبت‌نام خود را انجام دهید.

معرفی دوره عکاسی حرفه ای جهاد دانشگاهی اصفهان

بعد از اتمام جلسات دوره آموزش عکاسی پیشرفته در اصفهان به شما گواهی پایان دوره نیز اعطا می‌شود که نشان از پشت سر گذاشتن آموزش حرفه‌ای عکاسی است. هدف از برگزاری کلاس عکاسی پیشرفته جهاد دانشگاهی اصفهان ارتقای مهارت و بهبود تکنیک‌های عکاسان تازه کار بوده که به آن‌ها کمک می‌کند تا بتوانند مسیر موفقیت خود را بهتر از قبل طی کنند.

اهمیت آموزش عکاسی پیشرفته در اصفهان

برای اینکه بتوانید تبدیل به یک عکاس ماهر شوید که از تمام سوژه‌ها، تصاویر جذاب و زیبا ثبت می‌کند، نیاز است تا در یک کلاس آموزش عکاسی پیشرفته شرکت کنید. در آموزش حرفه ای عکاسی اصفهان تمام تکنیک‌ها و اصولی که نیاز است یک عکاس ماهر و زبردست بلد باشد، آموزش داده می‌شوند. با شرکت در این کلاس‌ها شما به صورت کامل کار با دوربین خود را یاد می‌گیرید و می‌توانید نهایت استفاده را از آن برده و با کمکش به ثبت تصاویر باکیفیت‌تر و متنوع‌تر بپردازید. در صورتی که پیش‌زمینه عکاسی دارید و یک آشنایی کلی با مطالب این حوزه کسب کرده‌اید، می‌توانید با شرکت در دوره های آموزشی پیشرفته عکاسی اصفهان وارد بازار کار در این زمینه شده و به کسب درآمد بپردازید.

مهارت های آموزش عکاسی حرفه ای اصفهان

عکاسی یک دنیای وسیع و گسترده را در خود جای داده است که برای اشراف به تمام آن، باید اطلاعات و تکنیک‌های بسیار زیادی را یاد بگیرید. به غیر از کار کردن با دوربین و ثبت تصاویر، شما باید بتوانید عکس‌های گرفته شده را نیز به خوبی ادیت کرده تا در نهایت یک تصویر جذاب بدون کم و کاستی داشته باشید. در همین راستا، کار کردن با فتوشاپ یکی از مهارت‌هایی است که در دوره آموزش عکاسی پیشرفته در اصفهان به شما آموزش داده می‌شود.

مهارت های آموزش عکاسی حرفه ای اصفهان

تکنیک‌های تخصصی‌تر و کاربردی‌تری که در دوره عکاسی مقدماتی به آن‌ها پرداخته نشده است، در این دوره عکاسی حرفه ای، به صورت کامل به شرکت‌کنندگان آموزش داده می‌شوند. در نهایت شرکت‌کنندگان می‌توانند با تکیه بر این آموزش‌ها و تمرین‌های خود، به ثبت تصاویر خیره کننده و جذابی بپردازند.

مزیت شرکت در دوره

بدون شک شرکت در کلاس عکاسی پیشرفته جهاد دانشگاهی اصفهان مزیت‌های فوق العاده و متعددی را برای شما به همراه دارد که در این قسمت به چند نمونه از آن‌ها اشاره می‌کنیم.

  • آشنایی کامل با نحوه ادیت و فتوشاپ
  • آشنایی با تکنیک‌های حرفه‌ای و ویژه برای عکاسی
  • تمرین تکنیک‌های آموزش در فضای باز
  • پوشش‌دهی کامل مطالب و مهارت‌های موردنیاز برای عکاسی حرفه ای
  • پشتیبانی کامل و همه‌جانبه اساتید از شرکت‌کنندگان
  • ظرفیت محدود کلاس‌ها برای بررسی تصاویر ثبت شده توسط شرکت کنندگان

ویژگی‌های آموزش عکاسی پیشرفته در اصفهان

علاوه بر این دوره پیشرفته آموزش عکاسی جهاد دانشگاهی اصفهان دارای جلسه‌های نقد عکس است. به این ترتیب شما می‌توانید تصاویری را که با دوربین خود ثبت کرده‌اید، در کلاس نمایش داده و ایرادهای آن‌ها را متوجه شوید. در نتیجه مهارت‌هایتان را با تمرین عملی تقویت خواهید کرد و می‌توانید تبدیل به یک عکاس حرفه‌ای شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با مراکز برگزارکننده آموزش عکاسی پیشرفته در اصفهان تماس بگیرید.

مرکز هشت بهشت 03132648005

مرکز جابرانصاری 03134319240

بازار کار دوره عکاسی پیشرفته اصفهان

همانطور که می‌دانید امروزه اغلب عکاسان و فعالان این حوزه از شرایط نسبتا خوبی در بازار کار برخوردار هستند. برای اینکه شما بتوانید در زمینه عکاسی به کسب درآمد بپردازید، تنها نیاز به یک دوربین عکاسی با کیفیت و حرفه ای و همچنین سپری کردن دوره های آموزش عکاسی مقدماتی و پیشرفته دارید. به طور کلی برای ورود به بازار کار هیچ الزامی برای تحصیلات دانشگاهی و آکادمیک وجود نداشته و صرفا داشتن مدرک آموزش عکاسی پیشرفته جهاد دانشگاهی کفایت می‌کند.

در صورتی که شما از خلاقیت بالا در زمینه ثبت تصاویر و همچنین ادیت آن‌ها برخوردار باشید، به راحتی می‌توانید از طریق همکاری با آتلیه‌های عکاسی و یا فعالیت به صورت آزاد، به کسب درآمد بپردازید. به صورت کلی، عکاسی به عنوان یک هنر بدون محدودیت شناخته می‌شود که فعالیت در آن هیچگونه حد و مرزی نداشته و اغلب افراد می‌توانند به راحتی از طریق آن وارد بازار کار شوند.

دوره عکاسی پیشرفته جهاد دانشگاهی مناسب چه افرادی است؟

بدیهی است که برای ثبت نام دوره آموزش عکاسی پیشرفته در اصفهان باید دوره عکاسی مقدماتی در اصفهان را گذرانده و یا اینکه اطلاعات زمینه‌ای درباره این هنر را داشته باشید.

دوره عکاسی حرفه ای جهاد دانشگاهی مناسب چه افرادی است؟

این دوره آموزشی اغلب برای افرادی مناسب است که اطلاعاتی در زمینه نورپردازی، کار کردن با دوربین، کادر بندی و سایر تکنیک‌های اولیه عکاسی را دارند. چنین افرادی با پشت سرگذاشتن کلاس عکاسی پیشرفته جهاد دانشگاهی اصفهان می‌توانند به ثبت تصاویر باکیفیت و عالی بپردازند.

هزینه و پیش نیاز آموزش عکاسی پیشرفته در اصفهان

همانطور که گفتیم این دوره 42 ساعته و به صورت حضوری برگزار می‌شود که شما پس از تکمیل ثبت نام، باید در تمام جلسات آن شرکت کنید.

هزینه و پیش نیازهای کلاس عکاسی حرفه ای شهریه ثبت نام دوره آموزش عکاسی پیشرفته در اصفهان در قسمت اطلاعات دوره به روز شده است. این مبلغ صرفا برای جلسات آموزشی بوده و چنانچه در طول دوره به موارد مختلفی نیاز پیدا کنید، باید به صورت مجزا هزینه آن پرداخت شود.

با توجه به مهارت‌هایی که دوره عکاسی حرفه ای به آن‌ها پرداخته می‌شود، شما باید نسبت به مهارت‌ها و تکنیک‌های مقدماتی برای عکاسی، تسلط کافی داشته باشید تا بتوانید به خوبی از پس از مطالب و مباحث جدید برآیید. گذارندن دوره مقدماتی عکاسی، به عنوان اصلی‌ترین یپش‌نیاز برای این دوره شناخته می‌شود که یکی از دوره های هنری جهاد دانشگاهی اصفهان است. به صورت کلی، کار کردن با دوربین عکاسی و آشنایی با تنظیمات کاربردی آن، آشنایی با نورپردازی، کادر بندی، شناخت زاویه‌ها و … از مطالبی هستند که شما قبل از شرکت در این دوره باید بلد باشید.

سرفصل دوره آموزش عکاسی پیشرفته جهاد دانشگاهی اصفهان

ادیت عکس با فتوشاپ
نقد و بررسی عکس های ادیت شده فراگیران
آشنایی با تکنیک HDR
جلسه عملی عکاسی HDR در فضای باز
نقد و بررسی عکس های فراگیران
آشنایی با تکنیک Panorama
جلسه عملی عکاسی Panorama -فضای باز
نقد و بررسی عکس های فراگیران
آشنایی با تکنیک:
Zooming و  sequenceوmultiplicity
جلسه عملی تکنیک zooming
نقد و بررسی عکس های فراگیران
نقد و بررسی عکس های فراگیران

سوالات متداول

آیا کارکردن با نرم افزار فتوشاپ در دوره عکاسی حرفه ای جهاد دانشگاهی آموزش داده می شود؟

یکی از اصلیترین مباحثی که در آموزش عکاسی پیشرفته در اصفهان به آن پرداخته می شود، نحوه کار کردن با فتوشاپ و ادیت حرفه ای تصاویر است.

شرکت در دوره عکاسی حرفه ای، نیاز به پیش نیاز خاصی دارد؟

برای شرکت در این دوره شما باید یک آشنایی کامل با عکاسی مقدماتی داشته باشید تا بتوانید به خوبی از پس یادگیری مطالب آموزشی در این دوره نیز برآیید.

ورود به بازار کار پس از سپری کردن این دوره به چه صورتی است؟

بعد از آموزش عکاسی پیشرفته در اصفهان، شما می توانید با در دست داشتن مدرک دوره عکاسی پیشرفته جهاد دانشگاهی به راحتی وارد بازار کار شده و به صورت وابسته به ارگان‌ها و نهادهای مختلف و یا به صورت آزاد، کسب درآمد کنید.

مدرس دوره

سایر دوره های آموزشی

قبلی
بعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + 7 =

نمونه گواهی پایان دوره های جهاد دانشگاهی