Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

دوره فن بیان اصفهان برای بزرگسالان

دوره فن بیان اصفهان برای بزرگسالان

مدت زمان (ساعت):

32

گواهینامه پایان دوره:

دارد

نوع دوره:

حضوری

شهریه (تومان):

1.500.000

مراکز برگزاری دوره:

مرکز جابر انصاری

4.1/5 - (17 امتیاز)

مشاوره رایگان

با تکمیل این فرم، پیش از ثبت نام در دوره از امکان مشاوره رایگان بهرمند شوید.

دوره فن بیان جهاد دانشگاهی اصفهان می‌تواند تأثیر مثبتی در روند کاری علاقه‌مندان به گویندگی، دوبله، استادان دانشگاه، دانشجویان، بازاریاب‌ها و موارد بسیار دیگر داشته باشد. شما با شرکت در کلاس فن بیان بزرگسالان در اصفهان می‌توانید اعتماد به نفس بیشتری در برقراری ارتباطات خود به دست آورید. یکی از دغدغه‌های همه مدیران، سخنرانان، گویندگان و … صحبت کردن بدون عیب و نقص و ادای کلمات به درست‌ترین شکل ممکن است. در دوره آموزشی فن بیان و گویندگی بزرگسالان جهاد دانشگاهی اصفهان شما یاد می‌گیرید که چگونه از مهارت‌های ارتباط کلامی خود به شکلی مؤثر استفاده کنید.

دوره فن بیان جهاد دانشگاهی اصفهان چیست؟

دوره فن بیان یا سخنوری که در جهاد دانشگاهی واحد اصفهان برگزار می‌شود، با هدف تقویت مهارت‌های ارتباطی در بزرگسالان تشکیل شده و به آن‌ها کمک می‌کند تا مهارت‌های سخنوری و سخنرانی را یاد بگیرند. کسانی که در کلاس آموزشی فن بیان اصفهان شرکت کنند، قادر خواهند بود احساسات و افکار خود را به شکلی اصولی به دیگران انتقال دهند. اگر به دنبال داشتن یک ارتباطات کلامی مؤثر هستید، لازم است که برای یادگیری نکات و اصول آن در دوره آموزشی سخنوری یا سخنرانی اصفهان شرکت کنید.

کلاس آموزش سخنوری برای چه کسانی مناسب است؟

این که شما در چه شغلی فعالیت می‌کنید، هیچ اهمیتی ندارد. تنها لازم است که بدانید چگونه از مهارت‌های فن بیان برای پیشرفت مسیر و رشد شخصیت اجتماعی خود بهره ببرید و بدانید که داشتن این مهارت برای تمام افراد اهمیت بسیاری دارد. چراکه در دنیای امروزی یکی از عوامل تأثیرگذار در موفقیت فردی و اجتماعی افراد، برخورداری از مهارت فن بیان برای داشتن ارتباطات به درست‌ترین شکل ممکن است؛ زیرا نحوه بیان کلمات می‌تواند تأثیر چشمگیری در احساسات افراد و میزان درک آن‌ها داشته باشد.

دوره اموزشی فن بیان مناسب چه افرادی می باشد؟

مهارت فن بیان تنها برای افراد خاصی نیست و تقریباً همه ما به آن نیاز پیدا می‌کنیم. برای مثال بازاریاب‌ها با داشتن این مهارت می‌توانند مشتریان را برای خرید محصولات خود متقاعد کنند و یا استادان دانشگاه با درست‌ترین شیوه بیان، درس را به دانشجویان خود انتقال دهند.

محورهای اصلی کلاس فن بیان برای بزرگسالان

دوره فن بیان اصفهان یکی از دوره های علوم انسانی جهاد دانشگاهی است که برای بزرگسالان برگزار می‌شود. در این دوره 5 محور اصلی برای آموزش در نظر گرفته شده‌اند که عبارتند از:

محورهای اصلی کلاس فن بیان برای بزرگسالان

1- اصول و مبانی فن بیان و سخنرانی

در ابتدای کلاس آموزشی فن بیان در اصفهان جهاد دانشگاهی شما اصول و استانداردهایی را یاد می‌گیرد که باید در سخنرانی رعایت کنید. به این ترتیب می‌توانید با ایراد یک سخنرانی بسیار عالی بر روی مخاطب خود تاثیر بگذارید.

2- ارتباط و سخنوری

یکی دیگر از سرفصل های دوره فن بیان اصفهان مربوط به مهارت‌های ارتباط و سخنوری است. در سخنرانی، شما یک محتوای از پیش آماده شده را اجرا می‌کنید. این در حالی است که مهارت‌های سخنوری به شما این فرصت را می‌دهند تا به طور موثری با مخاطب خود ارتباط برقرار کرده و به صورت بداهه در موقعیت‌های مختلف حرف بزنید.

3- طراحی پیام با واژه ها

طراحی پیام یا شعار با واژه‌ها از دیگر سرفصل‌های مهم دوره آموزشی فن بیان اصفهان برای بزرگسالان است. با داشتن این مهارت، شما می‌توانید برای برند یا کسب و کارهای مختلف شعارهایی بسازید که مخاطب را تا حد زیادی به خود جلب می‌کند. این موضوع می‌تواند در افزایش جذابیت سخنرانی برای مخاطبان هم تاثیر زیادی داشته باشد.

4- موضوع هدف و مخاطب سخنرانی

شاید بتوان گفت که مهمترین نکته در کلاس فن بیان برای بزرگسالان در اصفهان این است که موضوع هدف و مخاطبان هر سخنرانی را تشخیص دهید. این کار به شما کمک می‌کند تا روش صحبت کردن با اقشار مختلف را متوجه شده و به فردی تبدیل شوید که سخنرانی‌های جذابی را برای همه افراد ارائه می‌دهد.

5- پیام های غیرکلامی در ارتباطات شفاهی

از دیگر نکات مهمی که در دوره سخنوری یا گویندگی در اصفهان مطرح می‌شود، پیام‌های غیرکلامی یا به عبارت بهتر زبان بدن است. با اطلاع از اصول زبان بدن، شما می‌توانید بدون برقراری ارتباط کلامی با افراد، به راحتی احساس آن‌ها را متوجه شوید. این موضوع می‌تواند در فرایند فروش یا جذب مشتری تا حد زیادی به شما کمک کند.

راه های ارتباط با جهاد دانشگاهی

توانایی های فراگیران در پایان دوره فن بیان اصفهان

  • اعتماد ‌به نفس بالا در هنگام سخنرانی‌ها و بالا رفتن احساس رضایت از عملکرد خود
  • صحبت کردن به‌صورت کاملاً شفاف
  • برقراری ارتباطات کلامی مؤثرتر
  • سخنرانی با نفوذ عمیق در دل مخاطبان
  • پیشرفت شغلی با مهارت فن بیان

هزینه دوره فن بیان جهاد دانشگاهی اصفهان

کلاس آموزشی فن بیان بزرگسالان اصفهان جهاد دانشگاهی در مجموع 32 ساعت است و هزینه این دوره در قسمت اطلاعات دوره به روز شده است. دوره فن بیان جهاد دانشگاهی تنها به‌ صورت حضوری برگزار می‌شود و محل برگزاری آن مرکز جابر انصاری جهاد دانشگاهی است.

هزینه و نحوه ثبت نام در دوره اموزشی فن بیان جهاد دانشگاهی اصفهان

شرکت در دوره فن بیان اصفهان جهاد دانشگاهی مرکز جابر انصاری پیش نیاز ندارد. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید از طریق شماره تلفن 03134319240 با مرکز آموزشی برگزارکننده این دوره ارتباط برقرار کنید.

نحوه ثبت نام دوره سخنوری اصفهان

شما برای ثبت نام کلاس فن بیان جهاد دانشگاهی اصفهان می‌توانید از طریق مراکز آموزشی جهاد دانشگاهی اصفهان اقدام کرده و با مرکز جابر انصاری تماس بگیرید یا به صورت حضوری ثبت‌نام خود را انجام دهید. روش دیگر ثبت نام در دوره فن بیان اصفهان از طریق لینک ثبت‌نام این دوره به‌صورت آنلاین است.

سرفصل های دوره فن بیان اصفهان

اصول و مبانی سخنرانی و فن بیان
آشنایی با مهارت های برقراری ارتباط با مخاطب و سخنوری
ساخت شعار یا پیام با استفاده از واژه ها
شناخت مخاطبان هدف و نحوه انتخاب موضوع متناسب با نیازهای آن‌ها
معنا و نحوه استفاده از پیام های غیرکلامی یا زبان بدن در ارتباطات غیرشفاهی

سؤالات متداول

آیا در پایان دوره فن بیان گواهی داده میشود؟

بله. شما با شرکت در دوره فن بیان بزرگسالان جهاد دانشگاهی اصفهان می‌توانید یک گواهینامه معتبر دریافت کنید.

آیا دوره فن بیان اصفهان پیش نیاز دارد؟

خیر. شما بدون داشتن هیچ پیش‌نیازی می‌توانید در این دوره شرکت کنید.

هزینه دوره فن بیان بزرگسالان جهاد دانشگاهی اصفهان چقدر است؟

این دوره در مجموع در 32 ساعت برگزار میشود که هزینه آن در قسمت اطلاعات دوره به روز شده است

آیا کودکان میتوانند در این دوره شرکت کنند؟

خیر. جهاد دانشگاهی برای کودکان یک دوره جداگانه در زمینه فن بیان را برگزار کرده است.

مدرس دوره

سایر دوره های آموزشی

نوع دوره:

حضوری, آنلاین

مراکز برگزاری دوره:

مرکز آموزش الکترونیک

شهریه (تومان):

10.000.000

نوع دوره:

حضوری, آنلاین

مراکز برگزاری دوره:

مرکز آموزش الکترونیک

شهریه (تومان):

8.000.000

قبلی
بعدی

2 پاسخ

    1. سلام و احترام
      مدارک جهاد دانشگاهی معتبر و قابل ترجمه هستند. تا شما به دنبال چه کارایی هستید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − ده =

نمونه گواهی پایان دوره های جهاد دانشگاهی