Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

دوره حسابداری ویژه بازار کار در اصفهان

دوره حسابداری ویژه بازار کار

مدت زمان (ساعت):

112

گواهینامه پایان دوره:

دارد

نوع دوره:

حضوری

شهریه (تومان):

5.800.000

مراکز برگزاری دوره:

مرکز جابر انصاری, مرکز هشت بهشت غربی

3.6/5 - (57 امتیاز)

دوره حسابداری ویژه بازار کار در اصفهان یکی از کاربردی‌ترین دوره های حسابداری جهاد دانشگاهی است که افراد را با زمینه‌های مختلف برای اشتغال به کار در این حوزه آشنا می‌کند. با شرکت در دوره آموزش حسابداری بازار کار از صفر تا صد می‌توانید کلیه مفاهیم و تئوری‌های حسابداری را یاد بگیرید و با نرم‌افزارهای پرکاربرد در این زمینه هم آشنا شوید.

هزینه شرکت در دوره حسابداری ویژه بازار کار

معرفی دوره حسابداری ویژه بازار کار جهاد دانشگاهی اصفهان

دوره حسابداری در اصفهان یک دوره 112ساعته است که توسط جهاد دانشگاهی واحد اصفهان برگزار می‌شود و در پایان آن، شرکت کنندگان یک گواهینامه معتبر و قابل ترجمه دریافت خواهند کرد. همچنین پس از اتمام جلسات، افراد 150 ساعت کارورزی اختیاری دارند؛ به این معنا که به بازار کار معرفی شده و در حین دوره کارورزی، از مشاوره و راهنمایی اساتید دوره حسابداری جهاد دانشگاهی اصفهان برخوردار می‌شوند. در حال حاضر مرکز آموزش هشت بهشت غربی و مرکز آموزشی جابر انصاری به صورت حضوری، دوره آموزش حسابداری در اصفهان را برگزار می‌کنند.

 • آموزش مفاهیم و تئوری‌های حسابداری
 • ایجاد اشتغال و ورود فراگیران به بازار کار
 • آشنایی فراگیران با قوانین مالیات‌های مستقیم، تجارت، کار و بیمه
 • ارتقای مهارت‌های کاربردی حسابداران در انجام تکالیف قانونی مالیاتی
 • ارتقای مهارت‌های حرفه ای در زمینه ارائه خدمات و مشاوره مالیاتی
 • آشنایی فراگیران با انواع نرم افزارهای مالی

مزیت شرکت در دوره حسابداری در اصفهان

افراد شرکت کننده در دوره حسابداری در اصفهان، کلیه مهارت‌های لازم برای مشغول شدن در یک شرکت خصوصی یا قبول شدن در آزمون‌های استخدامی را به دست می‌آورند. علاوه بر این یک گواهی قابل ترجمه به آن‌ها ارائه می‌شود که می‌توانند از آن به عنوان یکی از مدارک معتبر در رزومه خود استفاده کرده و در مهاجرت‌های کاری یا تحصیلی، نمره مثبت بیشتری به دست آورند.

مزیت هاو تفاوت های دوره حسابداری جهاد دانشگاهی اصفهان

دوره حسابداری در اصفهان جهاد دانشگاهی اصفهان برای عموم به ویژه دانشجویان رشته‌های حسابداری، مدیریت مالی، مدیریت بیمه و دیگر رشته‌های مرتبط است که می‌خواهند مهارت خود را برای اشتغال به کار در سازمان‌های مختلف بالا ببرند. علاوه بر این، حسابدارانی که در حال حاضر در شرکت‌های مختلف مشغول به کار هستند، با شرکت در دوره آموزش حسابداری ویژه در جهاد دانشگاهی اصفهان می‌توانند به راحتی مهارت‌های کاربردی و حرفه ای خود را در به کارگیری قوانین جدید مالیاتی و بیمه بهبود ببخشند.

هزینه شرکت در دوره حسابداری ویژه بازار کار  

شهریه دوره آموزش حسابداری در اصفهان

شهریه دوره حسابداری ویژه بازار کار در اصفهان در قسمت اطلاعات دوره به روز شده است که این مبلغ برای 112 ساعت آموزش عملی و تئوری است. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر یا ثبت نام در دوره حسابداری ویژه بازار کار جهاد دانشگاهی اصفهان، با مراکز هشت بهشت غربی به شماره 03142648005 یا جابر انصاری به شماره 03134319240 تماس بگیرید.

سوالات متداول

آیا دوره آموزش حسابداری بازار کار از صفر تا صد گواهینامه دارد؟

بله. در پایان دوره، افراد گواهی معتبر و قابل ترجمه دریافت خواهند کرد.

چه مباحثی در دوره آموزش حسابداری بازار کار از صفر تا صد یاد داده می‌شوند؟

قوانین مالیات‌های مستقیم، امور مربوط به بیمه، تکالیف قانونی مالیاتی، تئوری‌های حسابداری و نرم افزارهای مالی از مهمترین سرفصل‌های دوره حسابداری جهاد دانشگاهی اصفهان هستند.

زمینه‌های اشتغال دوره حسابداری ویژه بازار کار در اصفهان چیست؟

کلیه خدمات دفترداری، حسابداری و حسابرسی مدیریت مالی، تجزیه و تحلیل سیستم‌های مالی و تصمیمگیری بر مبنای نتایج مالی انجام خدمات مالیاتی و بیمه ارائه مشاوره مالیاتی و بیمه

سایر دوره های آموزشی

قبلی
بعدی

3 پاسخ

 1. لطفا زمان برگزاری دوره حسابداری رو صبح بزارید این ماه ساعت پنج بعدازظهر گزاشتین یه بارم صبح بزارین برای اونایی که بعدازظهر نمیتونن🙏

  1. سلام دوست عزیز
   شما با به دست آوردن مهارت لازم، میتونید در هر موقعیت کاری، فعالیت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 4 =

نمونه گواهی پایان دوره های جهاد دانشگاهی