Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
معرفی دوره های آموزشی پولساز در ایران
فهرست مطالب

معرفی دوره های آموزشی پولساز در ایران

از زمان کودکی تا امروز، خیلی از ما در کلاس‌های مختلف شرکت کرده‌ایم تا بتوانیم مهارت‌هایی را برای افزایش درآمدمان به دست آوریم. اما اگر دوره های آموزشی پولساز را به خوبی بشناسید، راحتتر می‌توانید در مورد کلاس‌هایی که باید بروید، تصمیم بگیرید. به عبارت بهتر هزینه‌ای که صرف آموزش می‌کنید، یک سرمایه گذاری برای شما خواهد بود و در نهایت می‌توانید به درآمد فوق العاده خوبی دست پیدا کنید. پس با ما در سایت جهاد دانشگاهی همراه شوید تا بهترین دوره های کسب و کار را به شما معرفی کنیم.

1- دوره آموزشی مهارت های هفتگانه ICDL

برگزاری دوره آموزش مهارت های هفت گانه کامپیوتر icdl

امروزه تقریبا در هر شرکت یا سازمان دولتی که بخواهید استخدام شوید، نیاز به داشتن مدرک ICDL خواهید داشت. زیرا کامپیوتر امروزه عضوی جدایی ناپذیر در هر سازمانی است و داشتن اطلاع از نحوه کار با آن، می‌تواند تا حد زیادی موقعیت‌های شغلی پیش روی شما را افزایش دهد. از سوی دیگر با داشتن مدرک ICDL می‌توانید خیلی راحت کارهایی را به صورت دورکاری هم انجام داده و درآمد کسب کنید. بنابراین می‌توان گفت که دوره آموزشی مهارت‌های هفتگانه از بهترین دوره های کسب و کار است که فرصت زیادی را برای به دست اوردن پول در داخل و خارج از کشور در اختیارتان می‌گذارد. اگر می‌خواهید بدانید ICDL چیست مقاله ما را در این مورد مطالعه کنید. همچنین می‌توانید برای اطلاع از هزینه ثبت نام دوره ICDL بر روی لینک درج شده کلیک کنید.

2- دوره فتوشاپ مقدماتی و پیشرفته

برگزاری دوره آموزش حضوری و آنلاین فتوشاپ از مقدماتی تا پیشرفته

نرم افزار فتوشاپ یکی از پرکاربردترین نرم افزارهای ادیت عکس و ویدئو در سرتاسر جهان است؛ بنابراین با دریافت یک مدرک قابل ترجمه از دوره‌های فتوشاپ مقدماتی و پیشرفته، می‌توانید از فرصت‌های شغلی موجود در دنیا استفاده کرده و درآمد دلاری به دست آورید. به همین دلیل است که دوره‌های آموزش فتوشاپ در دسته دوره های آموزشی پولساز قرار می‌گیرند و می‌توانند در آینده شغلی شما تاثیر بگذارند.

نکته قابل توجه این است که با یادگیری فتوشاپ، شما به یک زمینه کاری خاص محدود نخواهید شد و می‌توانید در شاخه‌های مختلفی مشغول به فعالیت شوید. برای مثال طراحی لوگو، تدوین فیلم، روتوش عکس، طراحی بسته بندی و طراحی UI سایت تنها بخشی از فعالیت‌هایی هستند که شما با تسلط بر روی فتوشاپ می‌توانید انجام دهید. بنابراین اگر می‌خواهید سهمی از این دنیای گسترده را نصیب خود کنید، در دوره آموزش فتوشاپ مقدماتی یا دوره آنلاین فتوشاپ پیشرفته شرکت کرده و درامد خود را چندین برابر کنید.

3- دوره طراحی سایت

دوره طراحی صفحات وب مقدماتی در اصفهان

طراحی سایت یکی دیگر از دوره های آموزشی پولساز در ایران و از بهترین دوره های کسب و کار است که فرصت‌های شغلی زیادی را در اختیار شما قرار می‌دهد و امکان کسب درآمد دلاری را برایتان فراهم می‌کند. امروزه راه اندازی کسب و کار اینترنتی و کسب درآمد از طریق سایت، در جاهای مختلف دنیا باب شده است. در نتیجه اگر بتوانید سایت‌های حرفه‌ای طراحی کنید که برای فروشگاه‌ها، شرکت‌ها، پزشکان و صنایع بازدهی داشته باشند، خیلی راحت به درآمد خواهید رسید. پس اگر به این حوزه علاقه دارید، در دوره طراحی سایت مقدماتی در اصفهان شرکت کنید.

4- یادگیری یک زبان خارجی

اگر به دنبال دوره های آموزشی پولساز در ایران می‌گردید، باید بگوییم که یاد گرفتن یک زبان خارجی هم می‌تواند کمک زیادی به بالا بردن درآمد شما کند. برای مثال اگر در دوره آموزش زبان فرانسه شرکت کنید، هم می‌توانید در زمینه آموزش این زبان مشغول به کار شوید و هم با شرکت‌های بین المللی کار کنید. یادگیری یک زبان خارجی در کنار زبان انگلیسی، می‌تواند شما را از بقیه متمایز کرده و در نهایت فرصت‌های شغلی بیشتری را در اختیارتان قرار دهد. پس اگر به دنبال بهترین دوره های کسب و کار برای رسیدن به درآمدهای دلاری و پیدا کردن کار در خارج از کشور هستید، حتما این موضوع را در برنامه خود قرار دهید.

5- دوره حسابداری ویژه بازار کار

دوره حسابداری ویژه بازار کار

یکی دیگر از دوره های آموزشی پولساز در ایران دوره حسابداری ویژه بازار کار است. حتی افرادی که در دانشگاه حسابداری خوانده‌اند، می‌توانند در این دوره شرکت کرده و به صورت کاملا عملی و کاربردی، مهارت‌های مختلف در زمینه‌هایی مانند بیمه یا مالیات را یاد بگیرند. شرکت‌های بسیار زیادی هستند که حسابدارهای ماهر را با حقوق‌های بالا استخدام می‌کنند و این نیاز روز به روز رو به افزایش است؛ به همین دلیل با شرکت در دوره حسابداری ویژه بازار کار در اصفهان می‌توانید یکی از این موقعیت‌های شغلی را نصیب خود کنید.

6- دوره TTC کودکان

دوره تربیت مدرس زبان انگلیسی کودکان اصفهان

امروزه افراد زیادی هستند که در زمینه تدریس زبان انگلیسی به بزرگسالان فعالیت می‌کنند؛ اما کمتر کسی پیدا می‌شود که به صورت تخصصی، کار با کودکان و تدریس زبان به آن‌ها را بلد باشد. از سوی دیگر والدین به دلیل نگرانی‌هایی که از آینده فرزند خود دارند، به دنبال افرادی هستند که هم به زبان انگلیسی تسلط داشته و هم با شیوه‌های آموزش آن به کودکان آشنا باشند؛ زیرا می‌خواهند از سنین پایین، این زبان را به فرزند خود یاد بدهند. بنابراین می‌توان دوره تربیت مدرس زبان انگلیسی کودکان اصفهان را هم یکی از دوره های آموزشی پولساز در دنیای امروز دانست.

7- دوره آموزش تکنسین داروخانه

دوره آموزش تکنسین داروخانه

از دیگر دوره های آموزشی پولساز در ایران که برای افراد جویای کار بسیار مناسب است، می‌توان به دوره آموزش تکنسین داروخانه اشاره کرد. شما با گذراندن این دوره، با انواع مختلف داروها آشنا خواهید شد و می‌توانید در داروخانه‌های مختلف مشغول به کار شوید که معمولا مزایای شغلی خوبی را برای یک فرد متخصص ارائه می‌دهند. از سوی دیگر اگر یک مدرک قابل ترجمه داشته باشید، می‌توانید برای تقویت رزومه خود و پیدا کردن کار در کشورهای خارجی هم از آن استفاده کنید. جهاد دانشگاهی اصفهان دوره تکنسین داروخانه مجازی و حضوری را با مناسب‌ترین قیمت و ارائه مدرک قابل ترجمه در مراکز آموزشی خود برگزار می‌کند.

8- دوره راه اندازی کسب و کار اینترنتی

برگزاری دوره آموزشی راه اندازی کسب و کار های اینترنتی

امروزه بیشتر افراد به دنبال راهی برای کسب درآمد از طریق اینترنت هستند؛ بنابراین می‌توانیم دوره راه اندازی کسب و کار اینترنتی را به عنوان یکی از دوره های آموزشی پولساز در ایران و از بهترین دوره های کسب و کار معرفی کنیم. این دوره از صفر تا صد مهارت‌هایی را که برای راه اندازی کسب و کار آنلاین نیاز دارید، به شما آموزش خواهد داد. همچنین اطلاعاتی را درباره طراحی سایت، سئو، دیجیتال مارکتینگ و دیگر مفاهیم یاد خواهید گرفت که برای کسب درامد آنلاین کافی خواهند بود.

سخن پایانی

اگر قصد دارید برای یادگیری یک مهارت سرمایه گذاری کنید و به دنبال دوره های آموزشی پولساز می‌گردید که ورود شما را به بازار کار ساده‌تر کند، ما در این مقاله پیشنهادهایی را به شما ارائه دادیم. البته باید بدانید که صرفا شرکت در این دوره‌ها برای افزایش درآمد کافی نیست و باید تلاش کنید تا در هر زمینه‌ای خود را به یک متخصص تبدیل کنید که جایگزینی برای آن نیست.

سوالات متداول

کدام دوره های آموزشی پولساز برای کسب درامد دلاری مناسب هستند؟

به طور کلی با یادگیری زبان دوم یا سوم و داشتن مدرک قابل ترجمه، می‌توانید در هر زمینه‌ای به درآمد دلاری برسید. برای مثال پروژه‌های طراحی سایت شرکت‌های خارجی را دریافت کرده یا برای آن‌ها طراحی لوگو و بسته بندی انجام دهید.

کدام دوره های آموزشی پولساز می‌توانند به کسب درآمد در منزل کمک کنند؟

دوره های آموزشی فتوشاپ مقدماتی و پیشرفته، طراحی سایت و ICDL از مواردی هستند که می‌توانند به شما کمک کنند تا با کار در منزل، درآمد خود را افزایش دهید.

4/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + 15 =

نمونه گواهی پایان دوره های جهاد دانشگاهی