Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
مدرک ICDL از کجا بگیریم
فهرست مطالب

مدرک ICDL از کجا بگیریم؟

امروزه داشتن مدرک مهارت‌های هفتگانه ICDL برای همه افراد الزامی‌ است و هرکسی که می‌خواهد در شرکت‌های خصوصی یا دولتی استخدام شود، نیاز به داشتن این مدرک خواهد داشت. اما باید بدانید که هر موسسه ای برای گرفتن مدرک ICDL معتبر نیست؛ به همین دلیل در این مقاله از سایت جهاد دانشگاهی می‌خواهیم به این سوال پاسخ دهیم که مدرک ICDL از کجا بگیریم؟

ویژگی‌های بهترین موسسه آموزش ICDL

اگر می‌خواهید بهترین پاسخ سوال ” مدرک ICDL از کجا بگیریم ” را پیدا کنید، باید بدانید که یک موسسه آموزشی خوب در این زمینه چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد؟ مهمترین مشخصات بهترین موسسه آموزش ICDL عبارتند از:

پنج ویژگی برای بهترین موسسه ICDL که شامل ارایه گواهینامه معتبر ، داشتن اساتید برجسته ، ارایه کلاس های حضوری و آنلاین ، اموزش بروزترین نسخه نرم افزار  و برگزاری دوره های پرزه محور است

ارائه گواهینامه معتبر

اولین و مهمترین نکته در انتخاب بهترین موسسه آموزش ICDL این است که گواهینامه پایان دوره معتبر برای شما صادر کند. اگر گواهی شما قابل استعلام نبوده و به تایید سازمان‌های مهم نرسیده باشد، بدون شک هیچ فایده ای نخواهد داشت و نمی‌توانید از مزایای آن بهره مند شوید. ما در جهاد دانشگاهی اصفهان دوره آموزشی مهارت های هفتگانه ICDL را هم به صورت مجازی و هم در اصفهان برگزار می‌کنیم؛ در پایان این دوره هم یک گواهی معتبر و قابل ترجمه به شما داده می‌شود که می‌توانید از آن برای استخدام استفاده کنید.

داشتن اساتید برجسته

اگر به دنبال بهترین پاسخ برای سوال ” مدرک ICDL از کجا بگیریم ” هستید، باید جایی بروید که اساتید خوبی داشته باشد. به این ترتیب شما می‌توانید به طور کامل به همه مباحث مسلط شده و به راحتی با مواردی که در این دوره آموزش داده می‌شوند، کار کنید. از سوی دیگر این اساتید باید بتوانند همه سوالات شما را به طور کامل جواب دهند تا مشکلی برای ادامه مسیر نداشته باشید.

ارائه کلاس به صورت حضوری و آنلاین

برای خیلی از افراد امکان شرکت در کلاس‌های حضوری وجود ندارد؛ زیرا یا در شهر‌های کوچک زندگی می‌کنند یا اینکه مشغله‌های زیادی دارند. در این حالت بهترین موسسه برگزارکننده کلاس ICDL، جایی است که امکان برگزاری کلاس‌های حضوری و آنلاین را برای شما فراهم کند. در نتیجه دیگر محدودیتی برای شرکت در کلاس‌ها نخواهید داشت و می‌توانید بسته به سلیقه خود یک گزینه را انتخاب کنید.

آموزش به روزترین نسخه نرم افزار‌ها

نرم افزار‌های آفیس مانند ورد، پاورپوینت، اکسل و اکسس به طور دائمی‌ به‌روزرسانی می‌شوند و امکانات جدیدی به آن‌ها اضافه خواهد شد. به همین دلیل اگر هنوز پاسخ سوال ” مدرک ICDL از کجا بگیریم ” را نمی‌دانید، به سراغ موسسه‌ای بروید که جدیدترین ورژن این نرم افزار‌ها را به شما آموزش می‌دهد. در غیر این صورت دانش شما قدیمی‌ خواهد بود و به درد کار با نرم افزار‌های جدید نمی‌خورد.

برگزاری دوره‌های پروژه محور

بهترین موسسه برگزارکننده دوره آموزشی ICDL موسسه ای است که به صورت پروژه ای و عملی با شما کار کند و تنها به مباحث تئوری بسنده نکند. زیرا یادگیری عملی این نرم افزار‌ها باعث می‌شود که مباحث بهتر در ذهن شما ماندگار شوند و مشکلی برای یادآوری آن‌ها پیش نیاید. از سوی دیگر با این روش در امتحان هم راحت‌تر خواهید بود و می‌توانید نمره بهتری کسب کنید.

سخن پایانی

در این مقاله ویژگی‌های یک موسسه خوب را به شما ارائه دادیم و تلاش کردیم که پاسخ مناسبی به سوال ” مدرک ICDL از کجا بگیریم ” بدهیم. دقت داشته باشید که اعتبار و قابل استعلام بودن مدرک ICDL از اهمیت ویژه ای برخوردار است و اگر می‌خواهید از مزیت‌های این مدرک بهره مند شوید، حتما باید در انتخاب موسسه آموزشی به این موضوع دقت کنید.

سوالات متداول

آیا امکان دریافت مدرک ICDL فوری و بدون آزمون وجود دارد؟

برخی از موسسه‌ها از واژه‌های تبلیغاتی مانند دریافت مدرک ICDL فوری و بدون آزمون برای جذب فراگیران استفاده می‌کنند؛ اما همانطور که گفتیم قبل از پرداخت هزینه به این موسسه‌ها، در ابتدا باید اعتبار موسسه و مدرک صادرشده را بررسی کنید و سپس تصمیم بگیرید.

اگر به دنبال قیمت مناسب باشیم، مدرک ICDL از کجا بگیریم؟

برای پیدا کردن مناسبترین قیمت باید فهرستی از موسسات آموزشی معتبر را تهیه کرده و قیمت‌ها و شرایط پرداخت را در همه آن‌ها مقایسه کنید.

4/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − چهار =

نمونه گواهی پایان دوره های جهاد دانشگاهی